0 oy
233 göst.
Diğer kategorisinde (2,740 puan) tarafından

image

Hafta sonları evde olmayı çok seviyorum :) hızlıca işlerimi bitirdim evimi süpürdüm sildim oğluma yemek yaptım oğluma  markete gittik market alışverişimizi yaptık yarım saat kadar parkta oynadık hava soğuk diye geri geldik sonra sizden ne haber hanımlar:)

8 Cevaplar

0 oy
(17,796 puan) tarafından

Buyur canımmm afiyet olsun ❤️

image

(2,740 puan) tarafından
Saol kuzum sanada afiyet olsun:)
-Reklam-
0 oy
(7,041 puan) tarafından
Ha maşallah sana ben temizliği bitiremedim daha yemek yapmadım çocuk balkona çıktı çamaşır sereken içeri girmek istemedi valla yarın çıkarırım ben anca 
(2,740 puan) tarafından
Hafta içi işe gitmek için erken kalkıyorum ya canım hafta sonları da uyuyamıyorum o yüzden ben sabah 07.30'dan beri ayaktayım öyle olunca bitti işler
(7,041 puan) tarafından
Hafta sonu nöbetin olmuyo mu devlette değilsin heralde
(2,740 puan) tarafından
Devletteyim nöbet tutamaz raporum var diyabet hastasıyım
(7,041 puan) tarafından
Hmm iyiymiş mi desem kötüymüş mu desem bilemedim sokladin beni kız :Dv
(2,740 puan) tarafından
Yani hasta olmak tabiki kötü ama yaşam seklimi buna göre düzenledim artık o yüzden sıkıntı olmuyor normal memur gibi 8 4 çalışıyorum
0 oy
(119,342 puan) tarafından
su kurabiyenun adine tarifi  versene hazir degilse
(2,740 puan) tarafından
Yok hazır değil canım Türk kahveli kurabiye yazınca çıkıyor YouTube'dan
(119,342 puan) tarafından
cook sagol
0 oy
(7,684 puan) tarafından

image

kahvemi içtim bitti bile kore programı izliyorum :D
(2,740 puan) tarafından
Ben hiç sevemedim ya şu Koreli Çinli Japon dizilerini filmlerini falan insanların hepsi birbirine benzediği için ayırt edemiyorum kimseyi
(7,684 puan) tarafından
Iste sen izlemedigin icin ayırt edemiyorsun ben lise 1 den beri izliyorum 2008 den beri yani ve aslında hepsi birbirinden farkli :D
0 oy
(1,665 puan) tarafından

Oğlumu doyurdum evimi çektim çamaşır astım oturdum akşama yemeğim var yanına ek birşey yapsam mı diye düşünüyorum 

Afiyet olsun cnm ♥️

image

(2,740 puan) tarafından
Sana da afiyet olsun canım
0 oy
(6,251 puan) tarafından

image

annem geldi onla içtik az once
(2,740 puan) tarafından
Afiyet olsun size de kuzum
0 oy
(407 puan) tarafından
O tarçınlı kurabiyeler ya hemen kalkıp yapıyorum))))
(2,740 puan) tarafından
Üstünde tarçın var sadece canım içinde Türk kahvesi var çok güzel oluyor tavsiye ederim
(407 puan) tarafından
Yaa ilk defa duydum kahveye özel o zaman tarif lütfen merak ettim içinde kileri
(2,740 puan) tarafından
Canım YouTube'a Türk kahveli kurabiye diye yaz çıkıyor çok bir malzemesi yok zaten 250 gram tereyağı 1 su bardağı pudra şekeri yarım su bardağı sıvı yağ 7 yemek kaşığı nişasta 2 yemek kaşığı Türk kahvesi bir tane yumurta 1 paket kabartma tozu 1 paket vanilya kulak memesi kıvamına gelecek şekilde de un koyuyorsun üzeri için de biraz pudra şekeri ile biraz tarçın karıştırıyorsun hepsini yoğur 20 dakika fırında pişir alt üst ayarda mis gibi oluyor
(407 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(686 puan) tarafından
Hafta sonu iple bekliyoruz oğlumla son dk ben dışarı çıkaxagım arkadaşla diyo bende küstüm geçen hafta ondan önce ki hafta yine aynısı oldu 

Buluşma saati gelesiye kadar tv izliyor çıkar çocugu dedim kavga dövüş çıkardı bende kendime kahve yapacagım
(2,740 puan) tarafından
Evde dinlenmek istiyorum dışarı çıkmak istemiyorum dese İnan ki anlarım hafta içi çalışan insan hafta sonu dinlenmek istiyor ben kendimden biliyorum hafta sonu gelse de evimde biraz uzanıp dinlensem diye iple çekiyorum resmen ama senin eşinin durumu farklı dışarı çıkmak istiyor ama seninle değil çocuğunla değil ne yalan söyleyeyim aynı durumda olsam benim de zoruma giderdi
(686 puan) tarafından
Gezmeyi çok sever
İlk defa çocugu parka götürdü yarım saat çocuk yemek yerken habersiz gitti yavru nasıl babasını aradı odalarda

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 141 göst.
6 Mart 2024 Diğer kategorisinde Gunes ozLem (400 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 177 göst.
9 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Greyy (933 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 70 göst.
22 Kasım 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Havin06 (2,102 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 251 göst.
13 Ekim 2023 Aile kategorisinde Beratcinar (2,484 puan) tarafından soruldu

380,100 soru

11,378,893 cevap

34,864 kullanıcı

...