0 oy
314 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (542 puan) tarafından
Kızlar ben bu ara pancar salatasina  sardım sık aik yapıyorum kahvaltidada  yeşil  Z

ZEytin salatası favorim   mevsimi değil ama patlıcan salatası da  severim   sizin  favori salataniz  ne  şöyle ramazan gelmeden  farklı birkaç salata ogrensem diyorum,,

25 Cevaplar

+1 oy
(913 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Pancara bayılıyorum soyup doğrayıp üzerine tuz limon ve nar ekşisi döküp kütür kütür yemeyi çok seviyorum normal salata yapınca da göbek havuç pancar rendeliyorum üzerine mutlaka nar ekşisi olmazsa olmazım :) 
-Reklam-
+1 oy
(12,712 puan) tarafından
Funchoza

Pirinç makarnasından yapılıyor canım baya doyurucu 
(542 puan) tarafından
Hım bunu  bilmiyorum arastircam ama canim teşekkür ederim❣️
+1 oy
(1,968 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Tavuklu Sezar salata ,alman patates salatası sonra sarımsakli yoğurt haşlanmış brokoli, haşlanmış havuc ,mısır, turşu ,yeşil zeytin koyarak yaptığım brokali salatası var , yoğurtlu semiz otlu patates salatası ,peynirli domatesli cingen salata, yoğurtlu kereviz salatası , acılı ezme gibi kaşık salatasini ve son olarak yoğurtlu köz biber salata çeşitleri yaparım bunları severiz evde canım 
0 oy
(1,186 puan) tarafından
Dümdüz salata severim yeşillikli bide çoban salata 
0 oy
(119,460 puan) tarafından
aay ben havuc turp morlahama cok severim ama en sevmedim sey salata yapmak
(542 puan) tarafından
Bende y çok severim her çeşit salatayı yemeyi ama yıkaması dogramaso çok zaman alıyor ama olsun yani   her yemeğin yanında salata ararım ben
(119,460 puan) tarafından
var bana lazim kolaylik olur yaa
(1,025 puan) tarafından
Tamda bunu yazacaktım
Bayılırım...♥️♥️♥️
0 oy
tarafından
Domates mor lahana soğan salatalık limon yağ çok güzel oldu bugün eşim yaptı 
(542 puan) tarafından
Olur olur olmaz mı salatanın her hali güzel olur eşinin ellerine saglik
tarafından
Sağolasın:)))
0 oy
(1,942 puan) tarafından
Sogan salatası severim ben bol sumaklı 
(542 puan) tarafından
Evet etin balığın yanına mutlaka yaparım bende çok severi ya
0 oy
(2,351 puan) tarafından
ROK'a salatası harika oluyor görümcem köyde yapıyor her yemegın yanına yakısıyot salcalı yemrk yanı   muğ oluyor 
0 oy
(5,534 puan) tarafından
Her türlü salatayı severim ama favorim patlıcan salatası özellikle mangal yanına felan 
(542 puan) tarafından
Doğru mangal    yqninq şahane olur bende severim
(5,534 puan) tarafından
Evet yaaaaa
0 oy
(7,317 puan) tarafından

İçinde soğan olan her salatayı severim ama bol soğanlı:D

0 oy
(4,258 puan) tarafından
Patates salatasini cok severim

Sumakli sogan salatasi 

Yazin yapilmis minik minik dogranmis sogan,domates,salatalik,nane,reyhan katilmis salatayi severim 

Yine yazin yazilmis koz patlican ve kapya biber salatasini da cok severim. 

Bu salatalari yaparken de hic usenmem yaparim. Ama normal yesillikten yapilan salatayi yapmayi sevmiyorum cokta aramiyorum.
0 oy
(10,074 puan) tarafından
Tavuklu gobekli mantarda koyuyorum bazen cok seviyorum ya turşu misir
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Karişik salata çok severim havuç turp kırmızı pancar domates salata biber marul soğan sarımsak mor lahana 
0 oy
(3,097 puan) tarafından
Kereviz salatası , şehriye salatası , yeşil salata , Sezar salata … en sevdiğim bunlar ama kereviz yoğurtlu meze tarzı. Sezarda çok doyurucu ve lezzetli.  Meze tarzı daha çok seviyorum aslında.
0 oy
(411 puan) tarafından
Domates soğan salatalık maydanozu salatası çoban yanı bayılırım yeşil salatası da çok iyi narlı Cevizli falan 
0 oy
(3,426 puan) tarafından
Marul salatasi benim esim kasık salatası sever bu ara borulce ve yesil mercimek salatasi cok tuketiyorum ögün yerine tok tutuyor baya 
(542 puan) tarafından
Yeşil mercimek salatası denemedim  tesekur ederim benim içinde öneri olsun
0 oy
(1,510 puan) tarafından
Tavuk salatası seviyorum. Kereviz salatasına bayılırım. Dereotu, ceviz, mısır bir de ıceberg salatası efsane. Ceviz ve mısır giren bütün salatalara bayılırım. Sezar salatası.
0 oy
(654 puan) tarafından
Narlı cevizli ıspanak salatası ton balıklı salata koz patlıcan salatası bunlar favorim 
0 oy
(396 puan) tarafından
Kırmızı biber ve patlıcan közleyip yapıyorum biraz maydanoz biraz soğan katıyorum çok güzel oluyor
0 oy
(810 puan) tarafından
Meyve salatası bayılırım 

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 289 göst.
22 Nisan 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Ummebrar (1,169 puan) tarafından soruldu
+1 oy
27 cevap 674 göst.
20 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Yusuf 427 (689 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 186 göst.
7 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Mrs.Eris. (2,593 puan) tarafından soruldu
0 oy
47 cevap 558 göst.
18 Mart 2023 Diğer kategorisinde anakiz (2,192 puan) tarafından soruldu

380,989 soru

11,405,902 cevap

34,944 kullanıcı

...