0 oy
53 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (151 puan) tarafından
Kızlar iki göğsümde yara sol göğsüm oğlum damağı ile ısıra ısıra aciklik arasında oldu yara oldu kısaca şimdi de sağ göğsüm fena ağrı yor.Gece fark ettim göğsüm de yumruk gibi bir şey var sertlik var banyo yaptim masaj yaptim sütüm var mı diye kontrol ettim sütüm akiyor oğlumda sürekli emiyor bu ne ya bilen var mı ve damar şişmiş gibi elime geliyor ve orası çok acıyor.Baya da var yumurta büyüklüğü kadar diyebilirim 

2 Cevaplar

0 oy
(7,229 puan) tarafından
Sağ canım bir yandanda o sertliğe masaj yap tıkalı kanal açılsın çok yaşadım orayı açman lazım 
(151 puan) tarafından
Masaj yapiyorym emziriyorum bugun oldu daha once yoktu
-Reklam-
0 oy
(15,023 puan) tarafından
O göğsünü önce bol.bol.emzir. sonra sağ. Muhakkak boşalması lazım. Yoksa içindeki süt katilasir mastıt olursun..ne zamandan beri öyle bilemiycem. Mastıt olmuş olabilirsin. Süt birikmesi de olabilir. O göğsünü bosaltirken diğer göğsünü de şişirme. Yoksa o da.kotu olur. Bebeğin kaç aylık 
(151 puan) tarafından
Pomba almadım yok benim sürekli oğlum emiyor ama o şişlik duruyor ele geliyor hala
(15,023 puan) tarafından
Dostum hemen eşini birini gönder nöbetçi eczaneden alsın. Ya da ödünç alabileceğin biri varsa kaynat kullan. Pompa gelene kadar elinle sağ . İlerlerse ateş yapar. Ben acile gitmiştim antibiyotik kullanmıştım. Doktor pompayla sağ dedi. Manuel pompa aldık hemen. Ne kadar sagarsam sagayim açılmadı . 1 hafta sonra şırınga kullanarak açtı sağlık ocağındaki ebe Allah razı olsun.
(151 puan) tarafından
Elimle sağarım pompa alana kadar.mastit  mi emin değilim çünkü göğsüm yumuşak sert değil acaba mastit böyle mi oluyor
(15,023 puan) tarafından
Benim göğsümun üst kısmı olmuştu. Ordaki damar tikanmisti. Diğer yerlerden akıyordu. Üst kısım sertti yani
(151 puan) tarafından
Benim ki şuan öyle sadece üst kısmı yumurta kadar

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 25 göst.
0 oy
0 cevap 17 göst.
2 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ferzey (151 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 124 göst.
0 oy
13 cevap 170 göst.
28 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Ilosemins (124 puan) tarafından soruldu

378,321 soru

11,323,420 cevap

34,775 kullanıcı

...