0 oy
135 göst.
Diğer kategorisinde (1,210 puan) tarafından
Oğlumun bir buçuk yaş kontrolü vardı doktor bıngıldak kapanmasi lazım bir bucuk yasa kadar biraz az açıklık var kan tahlili alip bakmam lazım yoksa direk üniversite hastanesinemi gitceksiniz dedi burda bakılsın duruma göre ora gideriz dedik bişey çıkmazsada gitmek durumda kalırsınız dedi bana burda şimdi kan tahlili verdik Pazartesi goruscez sonuçlar için böyle bu durumu yaşayan varmı aranızda bişey çıkacak diye korkuyorum 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Oğlumun bir yasi geçti kapandı kızımın biri iki buçuk yaşında bir buçuk yaşındaydı kapandiginda 18 19 aylık falandı küçük kızım bir yaşında bakalım ne zmn kapancak konusyosa taş göster taş dedirt yaşlı nene oğlumda taş dediği zmn kapanır demişti 
(1,210 puan) tarafından
Valla şuan tam konuşmuyor doktorda böyle de dedi ama her çocuğun gelişimi farklı dir ama moralim bozuldu
tarafından
Cnm gönlünü ferah tut belki 20 ayda kapanacak yani bak kendinde diyon her çocuğun gelişimi farklı diye
(1,210 puan) tarafından
Aynen her Cocuk bir deilde insan anne olunca endişe ediyo bir oğlum daha var ne zman kapandı unutmuşum onda böyle bir sorun yoktu her çocuk farklı işte
-Reklam-
0 oy
(71 puan) tarafından
Kızım 21 aylik olacak ayın 9 da bilgildak hala kapalı değil d vitamin verdi bize 
(1,210 puan) tarafından
Bizede kan tahlili aldı pazartesi sonuca gore soylucek
(71 puan) tarafından
Korkma bizim doktor ultrason bakti bile d vitamin ver dedi bazen böyle oluyor 2 yasa kadar normal diyorlar
(1,210 puan) tarafından
Anladım teşekkürler
0 oy
(497 puan) tarafından
19 aylık kızımın da kpali değil .D vitamini düşük çıktı kan tahlilinde .3 ay kullanıp tekrar gidicez bakalım 
(1,210 puan) tarafından
Bizimde bir yaş kontrolünde düşüktü d vitamini üç daha kullanın bırakın demişti şimdi de tam kapali deil kan tahlili alip bakalım dedi yada üniveriste hastenesine gidin dedi kan tahlili verdik Pazartesi çıkacak bakalim
0 oy
(675 puan) tarafından
21 aylık bizim de kapanmadı Dr iki yaşa kadar bekleyelim dedi
(1,210 puan) tarafından
Benim doktor neden 1.5 yaşta kapanması lazım neden kapanmiyo sebebi araştıralim üniversitesi hastanesine gidin dedin korkuttu valla
0 oy
(1,744 puan) tarafından
Benimkinin de geçen bir yaş aşısı olurken hemşire söylemişti. D vitamini eksikliği düzensiz kullanımında bıngıldak geç kapanabiliyormuş düzenli bir şekilde kullanın.
(1,210 puan) tarafından
Aslında bir yasa kadar kullanıp birakiliyo o yaşa kadar kullandım sonra üç ay daha kullan dedi doktor başkada kullanmadık yani belli süre sonra bırakılıyor ya nolcak bilmm şimdi ne dicek
(1,744 puan) tarafından
Bende öyle bildiğim için bırakmıştım. Düzenli kullanın bizde tahlil verdik. Sonuç çıkmış pazartesi gidip soracağım.
0 oy
(483 puan) tarafından
Oğlumun ki de hala acik ve 24 aylik bende götürdüm hiç birsey cikmad8 d vitamini cok yüksek çıktı aksine herseyi bıraktım bazen fazla sut yogurt tüketmek de geç kapanmas8na sebep oluyomus
(1,210 puan) tarafından
İnşallah bizdede çıkmaz bende vitamin eksikliği var diye düşündüm çünkü düşüktü daha öncede bizim vitamin d vitamini ondan olabilir belki ama korkuyor insan yinede

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 59 göst.
23 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Lovelyyyy (84 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 113 göst.
23 Nisan 2023 Aile kategorisinde Zelis... (446 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 128 göst.
26 Şubat 2023 Aile kategorisinde Fatma.elifrana (279 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 1,093 göst.
24 Ekim 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde İyi'kilerim ❤ (114 puan) tarafından soruldu

378,993 soru

11,344,345 cevap

34,809 kullanıcı

...