0 oy
915 göst.
Aile kategorisinde (262 puan) tarafından
5 yıllık bir arkadaşlığımız var iki aile tek araba doğu turuna çıktık. Herşey çok iyi çok güzeldi zaten kendisini de çok severim çok samimiyiz. Neyse bir arkadaşım var Diyarbakırda orayı gezmeye gittik eşlerimiz iş arkadaşı ama kızlar tanışmiyordu. Diyarbakırli arkadaşım yemeğe davet etti bizi bir sürü şey hazırlamış bize hep beraber onlara gittik yemeğe. Sonra bize çok ısrar etti bizde kalın asla bırakmam otele para vermeyin falan diye. Ama sadece kalacak bir odası vardı yani biz eşimle kalsak diğer arkadaşlarımıza kalacak yer yoktu. Bizde onlara biz burada kalıcaz siz otele gidin demek istemedik ayıp olurdu yani öyle düşündük hep beraber otelde kaldık. Daha sonra Sivas'a geçtik dolaşmaya orada da yola çıktığımız arkadaşımın arkadaşı vardı. Biz onlarla görüşücez dediler Sivasta iki gece kalacaktık. Onlarla Beraber oraya gittik. Ve arkadaşım onlarda kaldılar. Biz ayıp olmasın diye kendi arkadaşımızda kalmadık ama onlar kaldılar biz otel de kaldık eşimle. Her neyse onu da geçtim. Hep beraber yoldan gelmişiz. Herkesin karnı aç. Onlar yemeğe girdiler eve bizi davet bile etmediler. O kadar canım sıkıldı ki. Diğer kız sordu işte bunlar ne yapacaklar şimdi dedi bizden için. Arkadaşım da onlar otele gidecek dedi. Bende karnımız aç önce yemek yiyip öyle gidicez dedim. Hiç umursamadilar güle oynaya eve girdiler o kadar moralim bozuldu ki. Sonra hep story attı dostum kardeşim falan diye o kızla. Bende dayanamadım mesaj attım bizi yemeğe davet bile etmediler diye. O da bizi görünce heyecanlandilar falan filan diye biseyler söyledi. Artık ısınamıyorum ona ne yapıcam bilmiyorum. Ben mi yanlış düşünüyorum bilmiyorum ama yaptıkları hata değil miydi ben çok üzüldüm ya :( eskisi gibi davranasim da gelmiyor. Bu yola beraber çıktık sonuçta biz onlara ayip olmasın diye kendi arkadaşımız da kalmadık. Ama onlar bunu düşünmedi onu geçtim yemeğe bile davet etmediler gittik dışarıda yedik çok dokundu yani bana :(

26 Cevaplar

0 oy
(2,986 puan) tarafından
Yola çıktıklarını yolda bulduklarına degisenden arkadaş olmaz 
-Reklam-
0 oy
(927 puan) tarafından
Birini genelde tatilde ve yolculukta tanırsın derler bu da ondan olmuş üzme kendini canım 
0 oy
(8,926 puan) tarafından
Benim de zoruma giderdi valla. Arayı açardım. Görünce selam verirdim sadece. Fazlasına gerek yok 
0 oy
(407 puan) tarafından
Arkadaşın tavırları zaten yanlış o ayrı konu ama senin arkadaşının yaptığı onun arkadaşı yapmaya bilir her insan Bir değil biz Diyarbakırlilar misafir perveriz çok :))
0 oy
(432 puan) tarafından
Hemen onları bırakıp gezmeye devam etseydiniz haber vermeden çekip gitseydin umursamayacksin böyle insanları nezaketsizler
0 oy
(1,017 puan) tarafından
Bu devirde arkadaşlikmi kaldı bosver ne yüz vereceksin koy mesafeni herkes ait olduğu yeri bilsin değeri nerdeyse orda kalsın 

Fazla fedakarlık fazla vefasızlık getirir terbiyesiz onu düşünmesi lazımdi sen de biraz uzak kal anlasın 

İlgili sorular

0 oy
55 cevap 2,074 göst.
0 oy
9 cevap 429 göst.
15 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Happymommy (1,893 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 503 göst.
5 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Dil ek (30 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 459 göst.
20 Eylül 2020 Aile kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu