0 oy
402 göst.
Diğer kategorisinde (3,895 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Adamı akşamdan akşama görüyorum hatta geceden geceye yani millet yıllardır evli akşamları kocaları evde benimki eve geç geliyor çocukken de yalnızdım evde geç saate kadar babamı beklerdim o yüzden yalnızlık fazla dokunmuyor ama ben birlikte vakit geçiririz diye evlendim şimdi de evli miyim bekar mıyım belli değil.Siz böyle kocayı boşar mıydınız??

11 Cevaplar

+1 oy
(374 puan) tarafından
Karılar ne ya pardon da hödük gibi  hiç sevmem o kelimeyi

Yani eşim geç gelse eve sorgularm alır karşıma konuşurum işten dolayı geç geliyorsa sıkıntı yapmam ama keyfiyse olay çıkar 
(3,895 puan) tarafından
Buradakiler karılar diyor ben diyince niye dokundu.Sevmiyorsan değiştiririm canım.
(374 puan) tarafından
Başkası dese de aynısını söylerim şahsi algılama
(3,895 puan) tarafından
Tamam.
-Reklam-
0 oy
(3,333 puan) tarafından
Bizi bosver de sen boşamak istiyorsun sanirim
(3,895 puan) tarafından
Yani çocuk biraz büyüsün boşanıtım ben zaten yalnız da yaşayabiliyorum koca ile vakit geçirmeyeceksem niye evlendim?
(3,333 puan) tarafından
Kocan ne diyor bu duruma nasil sabunuyor kendini
(3,895 puan) tarafından
Her haftasonu isim var diyor oysa haftasonu tatil çalışmaması gerekiyor hep isim var diyor.
(3,333 puan) tarafından
Allah hidayet versin zor canim.
(426 puan) tarafından
Şüpheli hareketler...
0 oy
(1,577 puan) tarafından
Tabiki de. Çalışmıyorsa işi yok. Oturacak yanımda
0 oy
(1,995 puan) tarafından
Valla eşim çok yoğun çalışıyor bazen birbirimizi zor görüyoruz bir hafta eğitime gitti ilk defa tek kaldım evde. Keyfi eve geç gelmiyor ben ona destek olmazsam çalışmakta güçlük çeker. Hayat arkadaşıyız birbirimizin omzuna bir şeyler yüklemek yerine o sıkı tıyı beraber sırtlıyoruz. Olması gereken de bu. 
(3,895 puan) tarafından
Çocuğun büyümesini bekliyorum biraz büyüsün zaten ayrılacağım evlendiğimden beri bağırışma uyumsuzluk eksik olmuyor.
(1,995 puan) tarafından
Çok üzüldüm gerçekten Allah seni düzlüğe çıkarsın hakkında hayırlısı ne ise o olsun inşallah
(3,895 puan) tarafından
Benim hatam üniversite bitmeden evlenmem oldu okul bitince anca boşanırım nolur dua et.
(1,995 puan) tarafından
Allah ysrdımcın olsun tez zamanda ayaklarının üzerinde dimdik dur. Kadın çok güçlü bir varlık Allah bizleri çok özel güzel yaratmış. Kendine güven ve çocuğun için dimdik dur inşallah. Her şey gönlğnce olsun
(3,895 puan) tarafından
Sağol canım korkuyorum ama güçlü olmazsam görünmez olmaya devam edeceğim.
0 oy
(252 puan) tarafından
Sebebine bağlı.calisiyorsa hayatı bı durum varsa eyvallah.ama keyfi geç geliyorsa bosarim tabi.yalniz yasayacaksam niye evlendim.
0 oy
tarafından
Boşardım tabii ki benle vakit gecşemıyorsa beni önemsemiyorsa ne işim var o kocayla 
0 oy
(15,154 puan) tarafından
Neden geç geliyor peki 
(3,895 puan) tarafından
Aradım meşgul çaldı arkadaşlarına akrabalarına gidiyor.
(15,154 puan) tarafından
O zaman sıkıntı. Çalışıyorsa neyse ama her gün her gün arkadaş akraba nedir. Nufuslarina onlar alsın o zaman. Hadi olsun olsun o bile çok da haftada 2 akşamı dışarda geçsin. Her gün her gün olmaz yani
(3,895 puan) tarafından
Evlendiğimden beri her önemli günü akrabalarıyla yaptı balayına bile akrabaları geldi. :) kendi dedi seni ana babama bak diye aldım niye yardım etmiyorsun dedi çocuklarımlar sürekli ilgilenecekmişim arada ilgilenmem yetmemiş şimdi o ilgileniyor dostundan akrabasından çıkmıyor.
(15,154 puan) tarafından
Allah akıl fikir versin. Senin için zor bir durum
(496 puan) tarafından
Tabi öyle olsa vallh kavga eder yüzüne bakmam ben evde bekçimiyim sende akrba Arkdas takıl benim evdeki piskoliji ne olcak hiç düşünmüyorumu bı yerden sonra akrba arkadaş olu vermiyor insanin eşi çocuğu ön safta oluyor evde her kahrı sen çek başka şeylerde akrba eş dost
0 oy
(12,943 puan) tarafından
Benle vakit geçirmemek için mi gelmiyor işi mi bahane ediyor Avel Avel geziyor mu ailesine mı yapışıyor bence sebebi de önemli geçerli bir mazereti yoksa boşanmasam bile hayatımda olmaz 
0 oy
(496 puan) tarafından
Benim eşimde geç geliyor işten dolayı öğlen gitginde gece 2 3de bazen geliyor erken gitgi günde tarif oluyor gecike biliyor eşimin şükür dışarı hayatı yok akşam olsunda evime yetişim derdinde bı ara zorlanyordum geç gelmesi ama alştm isim varsa yaprm hamileikden önce oturup yazma yaprdm eşim gelne kadar yada mutfak banyo temizliği yaprdm ha şayet takıldığı yerler olsaydı alır sorgulardim ilk evlendiğim bı arkdasi vardı çağırdı gider yardım ederdi geç gelirdi kavga ederdim hata annesine söyledim bı ara ya dedi biliyorsun başka yere gitgim yok mahle arası bı o arkdasim var kaç yaşında adam oda şimdi bana diyor artk öyle yaptn onalrda bile soğudum şimdi görüşmüyor geçen camide denk gelmişler sormuş artk arayio sormuyon nerlerdsn eşim demiş yoğunum istende firsadi yok garbimin yorgun düşüyor bazen üzülüyorum çok aykda o şekil yani oda diyor hep erken evde olup senle vakit geçirmek bir yerlre gitmek Evdesin aksma kadar sende diyor ama izin gününde degrlendiyiruz yada geç giti günler 
0 oy
(1,873 puan) tarafından
Valla aynısı ama boşamıyoz seviyoz yinede ☺️
(1,873 puan) tarafından
Bi iki yoruma baktım da boş vaktini başkalarıyla geçiriyo demişsin. Benimki biliyorum ki çalışıyor arkadaş ortamı da yok bensiz ailesi e bile gitmez diğer türlü olsa zaten ben olmayan koca lazım değil bana derim haklısın yani. Çalıştığını bildiğim halde bazen bende darlıyorum adamı hiç bişeyler yapamıyoruz diye hayatı paylaşmak için evliyiz sonuçta
0 oy
(1,549 puan) tarafından
Bnimkide ayni nie bosayayam ya bnim ve çocukların icn calisyr

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 76 göst.
0 oy
5 cevap 119 göst.
0 oy
0 cevap 36 göst.
0 oy
45 cevap 953 göst.