0 oy
349 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (3,734 puan) tarafından
Hayirli geceler kizlar 

Kizim 2.5 yasinda yaklasik 20 gundur kusana kadar nefessiz kalana kadar öksürüyor.kriz gibi 5 dakika cocugu perisan ediyor gece uykudan uyandiriyor gunduz aglarken gulerken her an olabiliyor yani.

Denemedigim birsey kalmadi bitkisel suruplar 3 kere dr a götürdüm her goturdugum dr bir oncekinin yazdigi ilaci begenmeyip onu kes bunu kullan diyor su an antibiyotik kullaniyorum ama pek faydasi yok hatta hic yok cigerleri temiz bogazlari kizarmis 

Varmi basina gelen sunu kullandik gecti diyen biri Allah rizasi için cocugun cigerleri cikti oksurmekten artık nolur yardimci olun basina gelen varsa 

22 Cevaplar

0 oy
(15,815 puan) tarafından

Bu tarif iyi geldi oğluma. Ama bıçak gibi kesmedi. Bı kaç güne azaldı 
-Reklam-
0 oy
(1,725 puan) tarafından

Aynı durumdayiz canım üç çeşit hava+ kullanmadığım şurup kalmadi 3 aydır gitmedik doktor özel hastane birakmadım acillik olduk yok düzelmiyor bende ne yapacam bilmiyorum çocuğu mahfediyor ya aylardır bitmedi gitti:angel: ciğerler temiz boğazı temiz neden öksürük krizi tutuyor dediğimde de alerjik olabilir diyip alerji ilacı yazdı oda fayda etmedi yarın yine götürecem doktora bakalım bu sefer ne diyecek ne yapacak :angel:

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 33 göst.
25 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Dilaraecrin (211 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 202 göst.
10 Mart 2023 Diğer kategorisinde Kelebekbursa16 (726 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 279 göst.
31 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Janya (245 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 519 göst.

385,011 soru

11,515,039 cevap

35,174 kullanıcı

...