0 oy
199 göst.
Aile kategorisinde (891 puan) tarafından

Günaydın kızlarrr annem geldi o manisa ben İstanbulda oturuyorum 1 hafta sonra dogumum olacak inşallah bana yardıma bebeğe ve bana bakmaya geldi bende kalıyor okadar mutluyum ki anlatamam canım annem ne varsa annelerde var kaynana falan hikaye kadın aylardır bir kere aramadı vicdansız iyimisin işini gücünü yapabiliyomusun agrın sızın varmı hiç aramadı gelmedi gitmedi bide üstüne kalktı dedıkı bana benim kardeşimin hanımıda sezaryen doğum yaptı hiç nazlanıp sızlanmadı hemen ayağa kalktı dedi vicdansız işte herkes canını yolda buldu sanki ben gel doğumdan sonra bana bak dedim Allâh annelerimizi başımızdan eksik etmesin bu arada en başindan beri aşırı zor geçen bir hamileliğim var son hafta zaman geçmiyor :(

4 Cevaplar

+1 oy
(1,104 puan) tarafından
Allah anneleimizin eksikliğin vermesin anne çok farkli
(891 puan) tarafından
Evet ne olursa olsun insanın kendi annesi bambaşka oluyor
-Reklam-
+1 oy
(240 puan) tarafından
Annemden Allah razı olsun. Bebeğim var diye ara ara evinde yaptığı yemekten bana da getirir. Ben temizlik vs yapayım diye çocuğa bakmaya gelir. Kv bende gelirim der ama akşam çağırsan, akşam korkuyorum diyor, gündüz çağırsan hep gezmekte oluyor yani faydası yok. Ama lafta hep yaparım ederim der. Annemin hakkını ödeyemem.
(891 puan) tarafından
Rabbim yokluklarını göstermesin canım benim eşinin anneside olsa onun gözünde senin degerin asla olmuyor ne olursa olsun insanın kendi annesi başka
+1 oy
tarafından
İnşallah bende böyle post açarım annem geldi diye çok sevindim gerçekten lohusayken annesen başka insan çekilmez gerçekten anneler baş tacı cennet ❤️ 
(891 puan) tarafından
İnşallah seninde böyle postunu görüp bende sana cevap veririm canım benim gerçekten kaç yaşında olursan ol yine kendi annene ihtiyacın oluyor Rabbim yokluklarini göstermesin
tarafından
Öyle gerçekten bu can da kalbımzı attığı sürece anneye muhtacız :)
0 oy
(6,785 puan) tarafından

Allah'ım analarımıza up uzun ömürler versin inşallah canım <3

(6,785 puan) tarafından
Benim kaynana açıkça demişti çocuk yeni doğduğu ayda; böyle ağlayan çocuğum olsaydı evelleri,tutup bacağından  bi köşeye salardım " dedi. Sen olsan güvenir misin bunu diyene
(891 puan) tarafından
İşte herkes anne olamıyor asla güvenmem çocugumun yanına dahi yaklaştırmam allah ıslah etsin bacım

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 206 göst.
22 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Sengul81 (684 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 246 göst.
12 Ekim 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
20 cevap 463 göst.
25 Haziran 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 632 göst.