0 oy
91 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (35 puan) tarafından
Benim sutum yok bebeğime ek mama veriyorum göğüsten sütüm sızlayarak geliyor bu bebeğin doyacağı kadar iki göğsünde sütün olduğu anlamına mı geliyor

6 Cevaplar

0 oy
(1,178 puan) tarafından
Aynen öyle CANIM
-Reklam-
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Bu nasiiiill yok var ve taşıyor hatta emmedigi için çokluğundan sızlıyor anne sütü gibi var mı emzir de vitamin olsun bebeğine
0 oy
(1,187 puan) tarafından
Benim öyleydi ama sütüm çok azdı bebeğim sonra da emmeyi bıraktı zaten olan sütte çekildi 
0 oy
(3,004 puan) tarafından
Hayır mastit olduğuna işaret yani mama verme demekki memende kalıyor boşalması lazimken tekrardan üretiyor 
(877 puan) tarafından
Ben 3 ay oldu doğum yaptım hala da öyle sızlar mastit fln olmadım
(3,004 puan) tarafından
Sızlar mı sızar mı?
(877 puan) tarafından
İkiside oluyor
0 oy
(512 puan) tarafından
Bebek emmeye baslayinca ikisinede bi sızmala gelir süt bosalir iste damarlardan sen bol bol emzir sutun dahada cogalir 

Benim ilk oglumda sutum coktu uyaninca ustum basim yatak hep sırılsıklam sut tasiyodu ama ben yetmiyo deyip mama veriyodum doymuyodu saniyodum cahillik iste suan ikinci oglum sadece emziriyorum sutum ayni sekil ama sadece emdigi icin bitiriyo ustum batmıyo mesela 
0 oy
(7,606 puan) tarafından
Tabiki eğer o sizlanmayi hissediyorsan bilki sütun geliyor emzirdigin sırada da sık sık o sizlanma geliyor 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 57 göst.
25 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Ankakusuu (340 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 55 göst.
29 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Delinin biri (2,405 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 74 göst.
26 Aralık 2022 Aile kategorisinde Helin alb (79 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 56 göst.

378,348 soru

11,324,641 cevap

34,776 kullanıcı

...