+3 oy
757 göst.
Diğer kategorisinde (966 puan) tarafından
Buradaki birkaç insan yüzünden kaç günlerdir sormak istediğim hiçbir şeyi soramadım. Benim derdim onlara dert gibi gelmeyebilir ama saygısızlık yapmaya ne gerek var? İnsanı hayata küstüren davranışlar sergilediklerinden bihaberler. Sorulsa hiçbir şey dememiş olurlar ama karşısındaki insanın alınıp gücenmiş olabileceğini hesaba katmazlar.

Çok kalbim kırıldı. Sizden biri olmayabilirim, sizi tanımıyor olabilirim, yeni kayıt olmuş olabilirim, fikirlerim sizin fikirlerinizle uyuşmuyor olabilir ama 2 kişi bir olup benim postumun altında neden beni kötüleyip duruyorsunuz ki beni tanımıyorsunuz bile...

Üslubun yanlış kardeşim dersin, bu sorunu biraz daha açar mısın dersin, en azından ne düşündüğümü tam öğrenirsin. Diğer yazdıklarımdan birazını bir postun altına getirip zorbalık yapmaya ne lüzum var?

Haklısınızdır belki ama bu üslupla kendinizden iğrendirip haksız konuma düşeceğinizi hiç mi hesap etmediniz? Günlerdir o yazdıklarınız yüzünden üzgün üzgün geziyorum, ben çok mu yanlış bir şey yazdım diye.

Doğru açıklayamamışımdır, bilmiyorumdur, belki o konuda ilk defa farklı bir görüş almak istemişimdir öğrenme amaçlı olamaz mı? Yeni doğum yapmış bir kadına ANNE OLARAK nasıl zorbalık yapabiliyorsunuz? Sizin evladınıza akranları böyle yapsa canınız ne kadar çok yanar, ben de bir annenin evladıyım..

Eleştirirsin, başım gözüm üstüne. Ama zorbalık...

Bu posta cevap verecek olanların lütfen nazik bir üslup kullanmasını rica edeceğim, linç edecekler varsa Allah rızası için bakın ALLAH RIZASI İÇİN bu posttan çıkmasını rica edeceğim.

25 Cevaplar

0 oy
(2,884 puan) tarafından
Alış buraya cnm bazen derdini analtirsin rahatalmak için ama bura daha beter dert olur sallama 
-Reklam-
0 oy
(147 puan) tarafından
Noktalama ve imla kurallarına uymanı ve kendini ifade ediş şeklini çok beğendim. 

Onlar hep buralarda vakit geçiren birbirlerini destekleyip duran bir grup canım çok da takmamak gerek ama insan ister istemez üzülüyor. 
0 oy
(3,093 puan) tarafından
Linç kültürü mantığı nedir bende anlamıyorum zaten. Bazıları günlük stresi burda atıyor. Bilerek insanların kalbini kırmaya çalışan insanları Allah ıslah etsin 
0 oy
(714 puan) tarafından
Benim de gözüme  bir iki kişi takılıyor sanki sanırsın dünyanın mükemmeli en insanı o en iyi koca en iyi en iyi yorum yapan en iyi kaynana en iyi görünce
0 oy
(88 puan) tarafından
Pis kalplerini buraya kusuyolar işte kalbiniz kötü içiniz kötü klavyede yazdığınız lincleri acaba yolda görseniz de söyler miydiniz birde öyle düşünün acaba sonra linçleyin bana da denk geldi öylesi içinizin kötülüğünü buraya kusmayın 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 306 göst.
0 oy
6 cevap 557 göst.
29 Haziran 2021 Aile kategorisinde kaya (316 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 619 göst.
13 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Lovebayb (401 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 979 göst.
3 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Nehirr (228 puan) tarafından soruldu