0 oy
971 göst.
Diğer kategorisinde (228 puan) tarafından
Kızlar aranızda çok çok iyi insanlar var onlara sözüm yok ama bazıları var ki bilip bilmeden yargılamalar yerden yere vurmalar kadın kadının düşmanı olmasın artık biraz anlayışlı olun ya bu kadar kötü kalpli olunmaz lütfen zaten daha soru filan sormam buraya o aldığım cevaplardan sonra bi şekilde sorumun cevabını bulmaya çalışırım artık napalim iyi olanlara sözüm yok o kötü kalpliler burda da kendi i bellli eder zaten öpüyorum güzel kalplerinizden Allah mutlulugunuzu huzurunuzu daim etsin 

16 Cevaplar

+3 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

ALKIŞ 

KOCAMAN HARFLERLE DİYORUM HAKLISIN CANIMMMM. TANIMADIĞIN İNSANLARIN NİYE KALBİNİ KIRIYOSUNUZ. O KADIN DARLANMIŞ SIKILMIŞ ÜZÜLMÜŞ PAYLAŞMAK İSTEMİŞ NEDİR YANİ. O AN EZSEN ELEŞTİRSEN NE FAYDASI VAR. BİLGİÇLİĞİN KİME :angry: AYYYHHH SİNİRLENDİM YAHU. 

(1,790 puan) tarafından
Alkış yani sana en iyi cevap. İnsanlar günlük hayatında insanların yüzüne saydiramadigi lafları burda bir güzel söylüyor sanki karşısındaki de makine.
-Reklam-
+2 oy
(653 puan) tarafından
Kalp kirmak icin bu uygulamayi kullanan bazi "şahıslar  var. " keşke admin bi engelleme tuşu  yaptrsa
(12,777 puan) tarafından
Gerekli old anda biz engelliyoruz cnm uyarilar dinlemez iseler
+1 oy
(27,352 puan) tarafından

Soruyu bilmemde 

Cogu kisi klavye uzeri laf yapıyor takilma.

(228 puan) tarafından
Aynen öyle canım buydu soru
(228 puan) tarafından
Ya birlik oturuyoruz gece birlikte olmuştuk sabah regli oldum gusül gerekli mi dedim igrensin nasıl öyle yatiyosun su mu yok pislik oyleyse isini gündüz hallet nefsinize hakim olamiyor musunuz filan gunduz esim çalıştığı icin genelde gece oluyor ama gece gece duş almam doğru olur muydu sizce
(27,352 puan) tarafından
Ha sen osun takma kiz milleti bos ver
(228 puan) tarafından
Insan ister istemez alınıyor ya
(27,352 puan) tarafından
Takilma ya klavye uzeri laf iste
+1 oy
(7,412 puan) tarafından
Cogu kisi oyle yazmaktan zevk aliyor canim bosver sen
(228 puan) tarafından
Aynen canım
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Hangi soruydu ki
(228 puan) tarafından
Ya birlik oturuyoruz gece birlikte olmuştuk sabah regli oldum gusül gerekli mi dedim igrensin nasıl öyle yatiyosun su mu yok pislik oyleyse isini gündüz hallet nefsinize hakim olamiyor musunuz filan gunduz esim çalıştığı icin genelde gece oluyor ama gece gece duş almam doğru olur muydu sizce
(8,081 puan) tarafından
Evet hatırladım kendileri günahsız melekler çünkü ☺ takma buradaki ınsanları herkes çok bilmiş
(228 puan) tarafından
Aynen öyle ya
0 oy
tarafından

Ne sormuştun kız ben görmedim :)

(228 puan) tarafından
tarafından
Evet hatırladım ben hatta kızdım gördüysen siz rahat evlerinizde rahat hareket ettiğiniz için anlamıyorsunuz fln dedim hatta Onlara görmüşsündür belki yorumumu
(228 puan) tarafından
Evet gördüm canım çok sağol
tarafından
Boşver takma öylelerini malesef bazı insanlar asla empati kurmayı bilmiyor anlamaları için yaşamaları gerek ve emin ol yadırgadıklatı herşeyi yaşayacaklar kimse evine malına canına güvenmesin...
(228 puan) tarafından
Aynen öyle canım sağol
0 oy
(48,703 puan) tarafından
soru neydi ki 
(228 puan) tarafından
(48,703 puan) tarafından
Allah Allah yadirganacak bir soru degil ki
özel olacak ama biz o is olur olmaz hemen abdest aliyoruz su bile icmiyoruz hic dusu sabaha birakmadik
ama cogu kisi sabah abdest aliyor sansina adet olmussun bilemedim cevabida tepkiler agir olmus gercekten
(228 puan) tarafından
Birlik oturmasam bende bekletmem ama zaten kaynanamla sorunluyum evi ayircaz ama mecbur sabahı beklemek zorundayım benimde hoşuma gitmiyor öyle yatmak ama insan mecbur kaliyo
(48,703 puan) tarafından
ayni ev cok zor ya osursan her odadan duyuluyor kaldi ki.dus sesi su sesi herkes bunlar yapmis diye düşünecek uyumalarıni beklesen.sabah.olur aman Allah kurtarsın bir an once ayri eve cik canim
(228 puan) tarafından
Cıkicam canım insAllah
0 oy
(219 puan) tarafından

Kız şu kaynanam pişi yaptı eşime yedirmedim diye postu sen mi açmıştı bakmadım kimin açtığına da eğer oysa cidden çok kırıcılar yani ellerine birşey geçmiyor o ayrı birşey sadece günaha giriyorlar bir Müslüman kardeşlerinin kalbini kırarak sen üzülme boşver <3

(228 puan) tarafından
(219 puan) tarafından
Allahım hidayet etsin böyle insanları yaa kalp kırmaktan korkmuyorlar resmen bile isteye kalp kırıyorlar bilmiyorlar mı ki kalp kırmak kabe yıkmaktan daha kötüdür kabe Azer oğlu ibrahimin yaptığı bir evdir kalp ise Allahın yaptığı bir evdir kırmak o jadar kolay olamaz yani canım gece ilişkiden sonra lınsa daha iyi olur ama sabaha bıraktın mı da bir günahı yok sonuçta bahanen var
(228 puan) tarafından
Yok tabi canım mecburum yani de niye bu kadar üstüme geldiler anlamadım pislik filan gerçekten çok kötü oldum
0 oy
(119,353 puan) tarafından
Ne sordun hatirlatsana belki bildigim bisidir
(228 puan) tarafından
(119,353 puan) tarafından
Bende birlik yasadim gece dus yapinca herkes anliyo
(228 puan) tarafından
Anlarlar tabi canım ***** değiller koca koca adamlar ben akşam bile duş almam ki çalışıyor ikiside evde yokken alırım
0 oy
tarafından
Amannn biz alıştık boş ver
(228 puan) tarafından
Aynen boşvericeksin böylelerini
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Hele bi de bi gurup var  sanki kalem kagit alio su kisinin su post vardi au kusuru vardi kasi sotle idi gozu boyle idi diye yaziyor baska post bi acigini gorsun şaaaaaak yuzune vuruyor yazik cidden ondan heo derim cok derin ailevi konu anlatmayin insanalr nerden vuracagini bilemezsiniz 
(2,102 puan) tarafından
Tuğbaaam ben geri geldiiiiiim  :D
O grup benle de uğraşsa da az eğlensem wjsjs
(12,777 puan) tarafından
Jah gardas sende geldi isen tmm
(228 puan) tarafından
Haklısın canım ya
(2,102 puan) tarafından
gelmesemiydim miiiic:D
0 oy
(266 puan) tarafından
Sorma canım ya bende bi post açtım ama pişman oldum kaldırdım hemen benim soruma cvp vermeyip başka şeyler çıkardı biri baktım tartışma çıkıyor içim darlandı daha resmen dertleşmek istemiştim sadece ama pişman oldum ya admin keşke kötü yorum yapanların hesabını silseniz ne güzel olur 
(228 puan) tarafından
Valla ya bunların ne garezi var anlamadım
0 oy
(3,136 puan) tarafından
Valla çok doğru konuştun. Hoşuna gitmediyse yorum yapma arkadaş seni zorlayan yok. Yorum yapılmaması yapılmasından iyidir. Kalp kırmaktan zevk alıyorlar herhalde 
(228 puan) tarafından
Aynen canım galiba kendileri çok mutsuz insanları da mutsuz etmeye çalışıyorlar
(3,136 puan) tarafından
Olabilir canım
0 oy
tarafından
Doğru olanı bir ezan vakti geçirmemek canim ne olursa olsun herkesin gunahida sevabida kendine linclemek yerine sana doğru yolu gösterebilirler 
(228 puan) tarafından
Öğrendim canım onu da ama mecbur geçiyor
0 oy
(4,666 puan) tarafından
Cok dogru dedin canım takma bosver
(228 puan) tarafından
Bundan sonra takmiyorum canım
0 oy
(367 puan) tarafından
Ya o soruları linçleyenler ayrı zaten burada. Herşeye bir ön yargı. Ye içtiği suya kadar yazıp post açan var asıl onlar bana saçma gelıyor. Banane yazasım gelıyor bazen. 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 615 göst.
13 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Lovebayb (401 puan) tarafından soruldu
+3 oy
25 cevap 708 göst.
0 oy
5 cevap 123 göst.
20 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Zeyneb.Ali (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 141 göst.
8 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Umber (2,252 puan) tarafından soruldu