0 oy
406 göst.
Diğer kategorisinde (43 puan) tarafından
Ya ikizimle bnm doğum günüm var bn farklı bir semtte oturuyorum ama doğum günümde oraya gideceğim anneme dedim ikizime hediye alcam annem tutturmuş yengenede al emeği çok size diyo ne alaka ya gerçekten anlam veremiyorum böyle davranınca sanki bnm deilde onun doğum günü herşeyde üstün tutuyor bnm çocuklarımı sevmiyor onunkini ve diğer kardeşlerimi mini seviyir bnm eşimi de sevmiyor gercide annen ama banada değer veriyor tabi ama doğum günü bnm yengeme neden hediye alayım ki ya zorluyor bni

10 Cevaplar

+4 oy
(15,269 puan) tarafından
Annen yengene nasıl yaranacagini şaşırmış. Muhtemelen yengen annenin yüzüne bile bakmiyodur. 
(2,804 puan) tarafından
+ verdim ;)
-Reklam-
+1 oy
(119,436 puan) tarafından
yani bi hediye al demis ister alir ister almazsin ama annen hayattaysa elini degilde ayagini öp bak ramazana kaldi 10 gun den az bi zaman sonra bayram bayramda anasi babasi olmayanlari dusun anneler konusur konussun tm de gec yarin öbür gun kaybedersen suanda kizdin icin cok uzulur aglarsin
+1 oy
(702 puan) tarafından
6 ay önce kaybettim annemi. Biz de abimin doğum günü vardı yengeme de almıştık beni sevmiyor demesin diye. Anam olaydı da her şeyi yaptırsaydı. 1 kere kanlı canlı görebilmek için her şeyimi verirdim... Kavga et barış hepsi güzel. Nefes alsınlar da. 
0 oy
(2,907 puan) tarafından
İçinden gelirse yengene de alırsın ama kardeşine her yaptığın şey için yengene de birşey yapmak zorunda değilsin elbette. He de geç. İstiyorsan al, istemiyorsan alma. Ama bunun için moralini de bozma.
0 oy
tarafından
Gonlu kirilmasin kucuk bi hediye al iatersen 
0 oy
(13,228 puan) tarafından
Evet anne iyi ki doğmuşum deyip ona hediye veririm deyip kapatırdım ne kadar değişik bir kafası var bence böyle şeyleri ona hiç anlatma yapınca haberi olsun 
0 oy
(1,715 puan) tarafından

Otur evde kocanla kutla ne gerek var altı üstü bı doğum günü 

0 oy
(2,503 puan) tarafından
Sizin dogum gununuzu yenge emek gunu olarak mi kutluyosunuz ne alaka? Cok istiyosa kendi alsin cocuklarima emegin var diye. Dedigi sey anca bayramda olur hosluk olsun diye senin dogum gununde manasiz.
0 oy
(1,798 puan) tarafından
Amca eşimi bu yenge ? Ona ne alaka hediye onundami doğumgünü?. 
0 oy
(1,020 puan) tarafından
Keşke yengem bana alsn doğum günü benm deseydin . Yani ben olsam öyle derdim en azından bu durumdan rahatsz olduğunu anlamış olurdu

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 256 göst.
12 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Dilan28999 (41 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 69 göst.
12 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Dilan28999 (41 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 596 göst.
1 Aralık 2022 Aile kategorisinde ZelihaAytac (636 puan) tarafından soruldu
+1 oy
24 cevap 1,056 göst.
13 Kasım 2022 Diğer kategorisinde HASRETiM160121 (2,297 puan) tarafından soruldu

380,707 soru

11,398,605 cevap

34,923 kullanıcı

...