0 oy
126 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (440 puan) tarafından
Elinden tutunca adım atıyor. Koltuklardan sıralıyor duvara elini koyup ayağa kalkıyor ama yürümekten çok korkuyor. Şöyle yaptım yürüdü diyecek biri varmı

8 Cevaplar

0 oy
(6,909 puan) tarafından
Tek elinden tutup yürütmeyi dene bi sorun olsa söylediklerini yapamaz muhtemelen cesaret edemiyo daha önce düştü mü hiç 
(440 puan) tarafından
Hafif düşüyor sonra sinirleniyo bana bakıyo bende olur öyle şeyler bizde düşüyoruz diyorum
(6,909 puan) tarafından
Ahahah o da anliyo mu sen oye deyince kiz Allah seni güldürsün emi düşmesine müsade etme bak işte ondan yurumuyo deniyo dusuyo sinireniyo bi daha da yapmak için cabalamiyp sen elinden tut yürüt yavaş yavaş alışır öyle düşmesin dusmedikce cesareti artacak koltuya yaşla çocuğu 2 adım ilerisine otur gel de sana gelsin dussede tut aferin de güler yüzle alkış falan yav heveslensin
(440 puan) tarafından
;)    Elinden tutup yürütüyorum onda sıkıntı yok koltuğa yasladığım zaman basmıyor
(6,909 puan) tarafından
O zaman sen tut babasına yürüsün babası tutsun sana yürüsün alışacak korkma biseyi yok çocuğun mesela babasına olduğu zaman yere bastirsun babası sen sevdiği bişey göster sana doğru gelsin benim oğlum rüzgar guluyle ogrenmisti yürümeyi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim kızım da öyleydi eşimle ikimiz aramız aldık en sevdiği oyuncağı gel gel yaptık üçüncü gün 3 adım attı 5 gün 10 adım attı şuan 8 saniye falan ayakta duruyor kendisi mutlaka deneyin ve her adımda alkış tutun mutlu olun sevinin heyecanlansin
0 oy
(70 puan) tarafından
18 aya kadar normal kabul ediliyor benimkide 17 ay 3 günlükken yürümüştü ;)
0 oy
(3,377 puan) tarafından
Aranıza alın gel gel yapin esinle benimki koltuktan bana yuruyordu benden koltuga yurume arkadasi ve ilk arabamin cok faydasini gordum 
0 oy
(390 puan) tarafından
Benim kizjmda 17 aylik yürüdü adim atiyordu elinden tutunca ama yurumuyordu doktora bile gotrcektim sonrdn kendi kendine yurudu cnm takma kafaya yurur insallah 
0 oy
(2,468 puan) tarafından
Kızım 12 aylık yürüdü ama çok korkuyordu ben yere battaniye serdim bıraktım düsünce canı acımadı tekrar kalktı cesaret edemiyorsa sende böyle yaptın bırak düssün canı acımazsan cesaretlenir 
0 oy
tarafından
İlk önce kalça çıkığı mı var ona baktır canım , bazı bebekler bundan kaynaklı yürüyemeyebiliyor
(440 puan) tarafından
Yeni doğduğunda yaptırmıştım gerek varmı
tarafından
Tabiki canım ilerleyen dönemlerde de çıkıklık olabiliyor benim kızım 7 aylık , 3 kez baktırdık
0 oy
(1,919 puan) tarafından
Benim kızımda bu aylarda yürüdü kendilerine güvenince yürüyolar. Kızımın ilk arabam dedikleri küçük arabalar var ya onu tutup yürüyordu zamanla elini bırakıp ayakta durdu sonra bir iki adim atti derken öyle yürüdü 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 111 göst.
0 oy
10 cevap 264 göst.
0 oy
0 cevap 38 göst.

378,946 soru

11,342,960 cevap

34,808 kullanıcı

...