0 oy
1,181 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Saçma gelebilir ama şimdiden teşekkür ederim <3disarda görüyorum kızları çok kadinsilar ben kendimi çok kadınsı bulmuyorum yaa nasıl olmam lazım sonradan olacak şey değil demeyin bana:pinch:ne yapıyım??

30 Cevaplar

+1 oy
(4,937 puan) tarafından
Tam gece postu,post yukarı kızlar yorum yapın;)
tarafından
Niye gece postu :0
-Reklam-
+1 oy
(3,577 puan) tarafından
Toplum kadınlara o kadar çok rol yüklüyor ki kadın nasıl dişi olunur nasıl daha kadın olunur bilmiyoruz guclu kadın olucaz derken daha maskulen tarza kaydık galiba ipek gecelikler yerine normal pijama takımları topuklular yerine daha düz ve spor ayakkabılar kullanılıyor genel olarak gördüğüm benim bilemiyorum yada ben yanlış düşünüyorum 
tarafından
Çok güzel yazmışsın teşekkür ederim evet dediğin gibi kadınsı olmayı kötü bir şeymiş gibi öğrendik bu hallere düşecek insanmiydik:(
+1 oy
(197 puan) tarafından
Cinsellikten soruyoraun anladığım kadarıyla Sexsi gecelikler tercih et kocanla arandaki ilişkide bir sınırın olmasın hep naif ol ve cilve mutlaka utanma
(197 puan) tarafından
Sen denemeden vazgeçme denedikçe utangaçlığını yenersin
+1 oy
(1,021 puan) tarafından
Bence o fitratla alakalı bazılarında doğuştan cilve eksigi var.Disil yönünuz kuvvetli olsaydı zaten onu farkedemezdiniz içinizden gelirdi istemsiz olarak.Sonradan kazanılmaz.Sadece bakımla eşinize daha güzel gorunebilirsiniz
0 oy
(7,272 puan) tarafından

Kendini severek :angel:

tarafından
Yetmez o
0 oy
(504 puan) tarafından
kadınsılıktan kastın ne mesela giyim yada davranış falanmı yoksa cinsel anlamdamı anlayamadım
tarafından
Hepsinden bahsediyorum fikir verir misin
(504 puan) tarafından
yaşın kaç canım ona göre fikir verebilirim belki sen kendini kadınsı görmüyosundur ama başkaları için öyle değilsindir
tarafından
24 yaşındayım
0 oy
(13,889 puan) tarafından

Ben hep çocuk gibiyim valla hiç kadınsı olamıyorum :D  daha çok yorumları okumaya geldim 

tarafından
Kimse yazmıyor ki faydalanalim:)
0 oy
(2,616 puan) tarafından
Kadın kadın olmak sizi hep güçlü görünmeniz gerektiğini gösterir. Şık giyinin, bakımlı olun ama çocuk kalın. 
tarafından
Çocuk gibiyim ama masumiyet ve sexilik başka şeyler
0 oy
(3,064 puan) tarafından
Yaş kaç bacım
tarafından
Neden sordun 60
(3,064 puan) tarafından
Boşver
tarafından
Hahaha 24
0 oy
(27,351 puan) tarafından

Şimdi bilemedim kadınsı deyince :D 

Ne türden sordun ki kadınsınin her yönü var  ev iş çocuk eş ne bileyim yani
(27,351 puan) tarafından
Tabi olunur neden olunmasin

O diğer konuda açık olcn eşine her yönde ne diyem başka
tarafından
Utangaçlıgimi yenemiyorum bazı konularda çok utanıyorum eşimden bazen offf
(27,351 puan) tarafından
Yenersen eğer daha çok iyi olur
tarafından
Nasıl yencem ki
(27,351 puan) tarafından
Utandigin şeyleri utanmadan yaparak
0 oy
(6,908 puan) tarafından
O nasıl oluyo kız 
(906 puan) tarafından
Bak işte sana bile aşkım diyen kocasına neler neler der işte böyle kadınsı olcan :)
tarafından
Hahaha doğru
(6,908 puan) tarafından
Ahahahah anneeee1 kız deme öyle utanıyorum :D canım bak şimdi ben dışardan çok ciddiyimdir ilk etapta herkes benden korkar mesela kaynımin bi sevgilisi vardı benden çok korkmuş ilk gördüğü zamanlar sonra kadın ortamında tanıştığım kişileri seversem anneeee1in de dediği gibi samimiyet kurarim aşkım balım tatlım şekerim derim hoş konuşurum ama en cilveli halim eşimin yanindadir işve cilveyse o iş biraz zor tatlım yeni evliyken acilmamadiydan sonradan hiç acilamazsin belki biraz olur ama o kadarı da seni tatmin eder mi bilmem dilin hep hoş olacak yüzün güler yüzlü olacak çok konusmayacaksin konustugun da da içten samimi ama cıvık olmayacak güzel kelimeler kullancaksin eşin daha sohbet ederken zevk alacak giyim kusam konusunda mevsimine göre giyineceksin kapaliysan bile evinde özellikle eşini yanida şortunu cropunu giyip oturcaksin kışın usumeyecek sekilde giyinirsin ama uyumlu sık olacak bence her insan yatarken bile güzel giyinmeli sonrasını da anlatiyim mi :)
tarafından
Anlat anlat sen bu işi biliyorsun:)evet baştan acilamadim yeni evliyken zaten 1.5 senelik evliyiz de açılmak istiyorum her konuda ve utanıyorum
(6,908 puan) tarafından
Hayatım sonrasını herks biliyo zaten ben seni anladım eşine disiligini göstermek etkilemek istiyosun geri kalan gecelikler ve yatak odasi süslenme puslenme utanmak da kadına yakışır sen giyimine kusamina dikkat et konuşmama dediğim gibi güler yüzlü hoş sohbetli unangacligini ay yok ben yapamam gibi değilde mahcubiyet gibi eşine yansıt oldu da bitti masalah
0 oy
(1,577 puan) tarafından
O iş belli olmaz. Dışarıdan bakınca bir şeye benzetemediğin aslında çok işveli cilveli çıkabilir ya da tam tersi. Mesela ben dışarıdan çok sert buz gibi bulunurum genel olarak. Kayınvalidem bu yönümü çok eleştirir. Halbuki oğlu bilir ;) 
tarafından
Eşime karşı nasıl oliyim yada nasıl olmam gerekiyor kendimi geliştirmek istiyorum
(1,577 puan) tarafından
Kendini kasma yeter bence. Yani hangi anlamda soruyorsun bilmiyorum ama her açıdan söylemeye çalışayım. Evin içinde bakımlı ol güzel kok ve eğer rahat edebiliyorsan açık giyin. Hem senin de modun yükselir böyle. Her şeye alınıp küsmeyi bırak küsülüp tavır yapılacak şeyler vardır elbette ama her şeye tavır yaparsan kıymeti kalmaz. Eşine çok sırnaşma ama o sana yaklaştığında da onu cevapsız bırakma. Cinsellik de önemli bence. Burda da eşinin sevip sevmediği şeyleri bilirsin zaten. Herkesin cinsel hayatı farklıdır kimisi fantazi sever kimisi çok karşıdır
(1,577 puan) tarafından
Yukarıda utanıyorum demişsin utanmayı bırak. O senin kocan her şeyiyle mahrem olmayan tek kişi. Kendini kasıp çekingenlik yapmaman lazım
0 oy
(5,812 puan) tarafından

bu insanın içinden gelen bir şey, kadınsı olmaya çalışmak, yani k bahsettiğin tipler gibi olmaya çalışmak bir nevi rol yapmak. rol yapmayı da beceremezsem komik olur. en güzeli kendin olmak. 

kışın kot, sweatshirt mont, spor ayakkabı.yazın şort tişört terlik, bazen de elbise. 

öyle tiril tiril takımlar vs benim de hoşuma gidiyor ama giydiğimde garip hissediyorum, o ben değilim. ağır makyaj, sürekli fönlü saçlar, uzun tırnaklar. hayır kesinlikle ben değilim. özel günlerde falan dikkat ederim. genelde temiz, ve düzgün görünmeye çalışırım. ama kombin yapmam mesela, ay şuraya kurdele bağlayım, üstüme gömlek atayım, onun da düğmesini y.amuk( bunu sansürledi :))ilikleyeyim vs kasmam. dümdüz giyinir çıkarım:) oldum olası böyleydim hala da böyleyim:)

0 oy
(1,353 puan) tarafından

Dışarıyı boşver evde Bihter gibi seksi giyin fantazi gecelikler giy kadınsı olmak evde başlar sonra dışarıya sızar :D

tarafından
Ev için söylüyorum dışarıyı napcam:)
(1,353 puan) tarafından
O zaman seksi ol bebeğim erkekler bakımlı cilveli seksi giyinen kadını sever bakma benim kocam öyle şeyleri sevmez diyenlere onlar kendini kandırır çünkü bazı kadınlar var giyiyor cicekli donu giriyor yataga bumu hayat yani
0 oy
(1,542 puan) tarafından
Cilve cilve cilve .

Parmagin mi kanadı bsy olmaz demiceksin acıdı diceksin 

Herşey bakım değil tabi ama rüküşte olunmamali .

Tatlı dilli olacaksın 
0 oy
(3,859 puan) tarafından
27 yaşındayım asla kadınsı gibi olamadım. İnsanlar hep beni 19 20 yaşında sanıyor ama öyle olma istemiyorum yaşımın hakkını versinler istiyorum :D Bazen girdiğim ortamlarda yok gibi görünüyorum çoğu kişi beni takmıyor bile sözüm geçmiyor dinlenmiyorum :(
(325 puan) tarafından
bu şey değil mi ya ben çok sinir bozucu sjsjsj
(3,859 puan) tarafından
Neyseki tek değilmişim :D
0 oy
(2,364 puan) tarafından

Ben kendimce yazayım:D Bence arada bi saçları arkaya doğru hafif savurarak (savurulacak saç genelde kadınlarda olur:D

Arada bir yandan yandan hafif pis gülüşler atarak.

Otururken falan göğsünü gere gere ön planda tutarak oturarak. Küçük bile olsalar.

Ev içinde de en az bi tayt kombin:D Daha vardır da aklıma gelmiyor başka. Bence böyle işte :D
tarafından
Hafif pis gülüş nasıl yapayım Fehime olurum valla komik olur herhalde:) göğüsler küçük silikon yapsaydım keşke
0 oy
(15 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Cilve , bakımlı olmak , kendi değerinin farkında olduğunu hissettirmek.. Yapsamda kıymetim bilinmedi. Neyse o başka bir konu
tarafından
Nedeni bütün erkekler bunu ister zaten
0 oy
(232 puan) tarafından
Vallahi bacım evimde diktatörümdur kural hakimiyet bende geçer çok kuralciyimdir ama eşim görünce naif kibar cilveli çocuklarımla bazen evin içinde koşturur oynarım mutfağımda tam bir aşçı ama yatagimdada çok cekiciyimdir...eşime süslenme cilve sakalasma sevgi asla sınır tanımam eşimde kafa dengim vallahi sıcakkanlı Allah razı olsun.... bu sekildeyim ben.... İçimden geldiği gibi 

Bilmiyorum cevabın için yeterli oldumu inşallah sana ilham olabilmişimdir bitanem...

Ama halbuki disardada carsafimi peçeli takar çıkarim parfüm dahi sıkmam öylede dikkat ederim 
(1,187 puan) tarafından
maşaAllah;)
tarafından
Anladım teşekkür ederim ❤️ yatakta nasıl çekici olurum:( ne yapiyim?
(232 puan) tarafından
Bitanem içinden gelecek önce sen yaklaş istekliymis gibi davran eşine erkekler çocuk gibidir ilgiyi severler
0 oy
(888 puan) tarafından
Ay bu konuda şanslıyım ya haha doğuştan cilveli doganlardan. Güzel giyin esin içinse biraz makyaj bol parfüm. Seni özledim seni seviyorum vs 1 2 öpücük yakınlık gerisi sana kalmış bacım:D
tarafından
Bunları yapıyorum ama sanki eksiklik var

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 186 göst.
7 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Eymen kuşum (6,817 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 263 göst.
28 Kasım 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde F.a.t.m.a. (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 1,237 göst.
18 Mayıs 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde damlanur.krc (303 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 392 göst.
6 gün önce Diğer kategorisinde Hicrannn (1,075 puan) tarafından soruldu

378,896 soru

11,341,293 cevap

34,808 kullanıcı

...