0 oy
338 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (669 puan) tarafından
Kızım 20 aylık scooter alacaz ama nasıl bir şey almalıyım bilmiyorum. Özellikleri ne olmalı.var mı önereceğiniz modeller.fiyat önemli değil kullanışlı olsun Yeter.

13 Cevaplar

+1 oy
(6,991 puan) tarafından
Bende 2 yaş dogumgunune almak istiyordum ama 3 yaşa uygun yaziyo hepsinde vazgeçtim eğitici kitap seti alçam 
(669 puan) tarafından
Kızım çok hevesli biniyor şimdiden. Parkta Her gördüğünde binmek istiyor:)
(10,026 puan) tarafından
Kiz yok benim oglum 2 yasindayken deli fişek gibi suruyodu. Pratik yapmasi lazim ne kadar erken baslarsa o kadar erken ogreniyo
-Reklam-
0 oy
(2,894 puan) tarafından
https://ty.gl/ciybukqq9u

Kiziminki bundan 
(669 puan) tarafından
Teşekkür ederim. Direksiyonu dönüyor mu ?memnun musunuz?
(2,894 puan) tarafından
Direksiyonu tam tur dönüyor arkadaki yere basıp fren sisteminide öğrendi 5 yasinda 6ya yaklaştı şimdi bisiklet kullanıyor ama  3 yasinda filan aldım hala evin içinde odalarda filan gezer bazen sapasağlam bisi de olmadı bi zarar da vermedi düşmesi vs olmadı güzel yani
0 oy
(2,777 puan) tarafından
Seçimi kendisine yaptırın ama bizimkinin tekerlekleri dönerken ışık yanıyor baya da seviyor. O tarz birşey düşünebilirsiniz. Direksiyon boyunun ayarlanabilir olması önemli bence. Bir de oturma aparatı takılıp çıkartılanlar var ama 20 aylık için bence artık oturak kısmı gerekli değil. 
(669 puan) tarafından
Teşekkür ederim. Birde direksiyonu dönebilir olanlar varmış galiba sizinde öyle mi
(2,777 puan) tarafından
Bizimkinin direksiyonu dönmüyor, normal scooter gibi ağırlığını vererek yön belirliyorsun.
0 oy
(1,166 puan) tarafından

https://ty.gl/psptu0duzy Yeğeniminki bu model sürüşü çok keyifli ben bile sürüyordum .  Yeni modeller de dönen direksiyona çok rastlamadım. Bizdeki de rookie model tercih edilebilir ama link attığım model çok keyifli . 

(669 puan) tarafından
Teşekkür ederim bende bakındım ama dönen direksiyon göremedim. O şekilde olanlar daha rahat sürülüyor dediler ne kadar doğru bilmiyorum:)
(1,166 puan) tarafından
15 sene önce direksiyonu dönen model almıştık o da duruyor hâlâ onda düşme riski daha fazla geldi bana
0 oy
(2,938 puan) tarafından
Decatlion çok iyi bu konuda 2 yaşında aldık 4 buçuk yaşında küçük geliyor artık ama hala kullaniyor 2. El almıştım üstelik 
(669 puan) tarafından
Teşekkür ederim direksiyonu dönüyor mu peki
(2,938 puan) tarafından
360 derece dönmüyor sağ sol yapiyor
0 oy
(1,540 puan) tarafından
Let's Be Child Scooter bu markayi cok begeniyorum. Malzemesi kalitesi cok. Guzel kizima 3 yas hediyedi olarak aldik. Suan cok rahat suruyor. Zaten alisiyorlar zamanla. Tekrrlekleri isikli. Tekerlek yönleri baslangic ve sonrasi icin ayarlaniyor. Tutma yeri boyuna gore ayarlaniyor. Oneririm sana. 55 kiloyum beni de tartiyor. Kizim pembe rengini secmisti. Ona hangi rengi istersin diye sormustuk. Direksiyonu dönmuyor. Hangi yöne girmek isterse agirligi verip o yone geciyor. Arka tekerinde freni var Tavsiye ediyorum sizede
(669 puan) tarafından
Teşekkür ederim yorumunuz için. Direksiyonu dönenler daha kolay sürülüyor dediler. Ama bir türlü bulamadım:)
0 oy
(186 puan) tarafından

image

benim oğlumunda bundan markete gelmişdi aldım 180 yada 200 du fiyatı , özellikleri bilmiyorum öyle aldım bakdım sürülüyor güzel oğlum daha kullanmadı 1 yaşina girsin kullancak inşallah

0 oy
(965 puan) tarafından

Geçen sene bunu aldm tabi fiyatı bu değildi 300 tl ye almıştm kızım çok severek kullanıyor 

image

(669 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(1,934 puan) tarafından
Xiominin mitu scooteru çok guzel tavsiye ederim kullanımında çok kolaymış çocuklar düşmüyor ondan dönüşleri falan çok rahat biz benim oğlana alalım dedik o sıra araştırnistim , 2 buçuk yaşında, mağazada  istemem ben binmem dedi sıpa almadık o yüzden  ne bisiklet ne scooter her zaman gosteriyoruz istemiyor binmicen diyor xiomi almazsanız let's ve child markasını tavsiye ederim onu kullananlarda çok mennun 
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Valla geçenlerde parkta birinde gördümm hem oturaklı bisiklete dönüşüyor hem uzayıp scooter oluyor. Bi araştır derim. Çok kullanışlı geldi bana. Çocuklarını bindirip götürdüler
0 oy
(3,400 puan) tarafından

Kayinvalidem bundan alicak 22 ayligiz ama a101 e gelcekmis persembe günu ona bakicaz bir sonra siparis vericez begenmezsek

image

0 oy
(634 puan) tarafından
Decathlon marka scooter 2 yaştan başlıyor 

Bende geçen yıl aldım çok memnunum taş gibi ayak başka plastiği istediğin renk yapabiliyorsun 
0 oy
(5,308 puan) tarafından
https://ty.gl/sw0c554lwz

Bizimki bu 3 yıl olacak oğlumda kızımda kullanıyor çok memnunum ve çok kaliteli. Asla düşme yapmıyor 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 184 göst.
0 oy
6 cevap 218 göst.
29 Mart 2024 Moda kategorisinde Syma (656 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 148 göst.
24 Mart 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde bglm_ftma (5,485 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 769 göst.
12 Mart 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Hafsa._.34 (5,627 puan) tarafından soruldu

379,643 soru

11,364,536 cevap

34,841 kullanıcı

...