0 oy
636 göst.
Aile kategorisinde (421 puan) tarafından
Kızlar annem 1969 kan grubu A+rh pozitif 

Babamda 1974 dogumlu  AB+rh pozitif

İlk çocuk benim 1 nisan 1997 dogumluyum kan grubum 0+rh pozitif 

İkinci kardeşim vefat etti kan grubunu unuttum

En küçük kardesimin A+rh pozitif

Olabilirmi boyle birsey ailede hic sifir yok 

30 Cevaplar

+4 oy
(1,185 puan) tarafından
A ve ab den 0 olmaz canım 
(421 puan) tarafından
Buyuk ihtimal vefat eden kardesimde a rh pozitif olabilir kardesim akraba evliliği oldugu hasta olarak doğdu
(1,185 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin inşallah
(421 puan) tarafından
Amin cnm
(1,185 puan) tarafından
Ben senin önceki postu hatırladım üvey olduğundan şüphe duyuyordun değil mi adli bir vaka vardı o zaman çıkmıştı
-Reklam-
+1 oy
(119,315 puan) tarafından
A+ve AB gurubundan 0 kan grubu oluyomiydu
(421 puan) tarafından
Bende olmuyor biliyordum anlamadim
0 oy
(416 puan) tarafından
Benim farklı babasının farklı kızımın kan grubu 0rh negatif sülalem de bile yok zor bulunan bir kan üstelik 
(776 puan) tarafından
Fdn seninki Adır esininki Bdir burdan 0 kan grubu cocuk doğar.. ama arkadaş A ile AB olan anne babadan 0 kan grubu diyor bu mümkün degil
(776 puan) tarafından
Bir de 0 negatif kan grubu zor bulunan kan grubu değil.. kimseden kan alamaz ama herkese kan verebilen bir gruptur..kimseden alamadığı için onemsenir
(421 puan) tarafından
Cok haklisiniz tekrardan avukatimi aradim geri dönüş yapmasını bekliyorum
(416 puan) tarafından
Biliyorum tatlım kızımın ihtiyacı olduğu zaman zor bulunan kan neticede 14 yıldır farkındayım durumun babasının kan grubunu bilmiyorum
(416 puan) tarafından
Zaten zor bulunan demişim yani kendi veremez değil alamaz anlamına çıkıyor yani şöyle kendi doktorunun söylediği 100 kişide 1 kişide bulunan kan grubu
0 oy
(1,110 puan) tarafından
Nesi farklı hepinizde pozitif grubundasınız
(948 puan) tarafından
Biyoloji dersi gördünüz mü hiç kan grubu hesaplama nasıl yapılır biliyor musunuz hepsi pozitif diye pozitif olması şart değil
0 oy
(768 puan) tarafından
Ben ve eşim A+ pozitif kızım 0+pozitif:)
(421 puan) tarafından
Anneme soruyorum ama surekli yalanlarla oyaliyor beni 3yil boyunca surekli abna hastanede devlet Hastanesi'nde dogdun diyor dün sordum bukezde bens eni özelde dogurdum adini unuttum dior hep bir sasirtma
(1,940 puan) tarafından
Bizimde annemle kanlarimiz tutmuyordu , ben sıfırım annem Ab yım diyordu , kardeşimde b grubu çıktı, neyse bir daha test verdik, birbirini tutmuyor diye , yanlışlık var diye anneminki yanlışmış, annemde B grubuymus testi yanlismis sık yanlış çıkan bir test canım bu kan grubu tayini yani hatalı cikmista olabilir herhangi birinizin kanı
(421 puan) tarafından
Himmm evet olabilir belki
(768 puan) tarafından
Yani dediğim saçma gelebilir ama yani işiniz bu kadar davalık bile olmuşsa neden kimse dna testi yapmıyor
(421 puan) tarafından
Çünkü annem surekli hedef v hastane sasirtiyor hakimi oyaliyor
0 oy
(601 puan) tarafından
Normal canım benim anne babamın a+ ablamın 0- 
0 oy
(1,940 puan) tarafından

Bir gariplik var onun bir tablosu var canım aslında bak aşağıya atıyorum mavi olan erkek ,pembe olan kadın ortadaki çocuk kan grupları tabloya göre sıfır olmaman lazım ,Anna ve babam yanlış biliyor olamazlarmi kan gruplarını yada sen çünkü yanlış çıkabiliyor bazen 

image

(421 puan) tarafından
Allah razi olsun cnm
(1,940 puan) tarafından
Bilimsel tabloya göre 0 olma ihtimalin yok canım A grubu B grubu Ab grubu olabilirsin sadece ailede biri kan grubunu yanlış biliyor yada test sonucu yanlış çıkmış çok sık karşılaşan bir durum kan grubu tayini testleri bazen yanlış oluyor
0 oy
(13,005 puan) tarafından

Aa neden babandan baya büyükmüş :)

(421 puan) tarafından
Anam az dehil kandirmis babami
(421 puan) tarafından
Ahahhaha
0 oy
(119,315 puan) tarafından

image

google da kan grubu hesaplama var bak 
(421 puan) tarafından
Allah razi olsun cnm
0 oy
(3,684 puan) tarafından
Dna testi iste 3 4 güne çıkar. Galiba kaçırılma gibi bir davan vardı değil mi?
(1,940 puan) tarafından
Bizimde ilk test yanlış çıkınca babam dellendi nasıl diye hani çocuğun biri başka adamdan mi diye ,annemim kan grbu yanlış olduğu anlaşılınca ortalık süt liman oldu kan grubunda
(421 puan) tarafından
Evet ya cok zor bi durum inanki
(1,940 puan) tarafından
Evet zor canım hakkında hayırlısı olsun
(3,684 puan) tarafından
Sen anlık babalık davası açarsan olur. Annen annen olabilir de baban farklı olabilir. Ben özelde bile yaptırırım annemden babamdan gizli saç örneği alırım gider yaptırırım. İçimi şüphe kemirmesinden iyidir.
(421 puan) tarafından
Sordum 7 bin istiyor ozel
0 oy
tarafından
Ben 0+ esim A+ kizim A+
0 oy
(917 puan) tarafından
Sizin sıfır olmanı imkansız babanız AB ise, çünkü ya A gelir ya B. 0 kan grubu için 00 olmanız gerekie bu da imkansız
(421 puan) tarafından
Hayırlısı bakalim ya inşallah hersey cikar ortaya pekde guvenmiyorum aileme
0 oy
(483 puan) tarafından
Evlatlık misin ? Ya da başka sorular geliyor aklıma bilemedim 
(483 puan) tarafından
Belki hastane çalışanları kaydını sisteme yapmayı unuttu
(483 puan) tarafından
Yıl 2023 benim çocuğumun dosyasını kaybettiler . Sonra yeniden dosya hazırlayıp sisteme girdiler
(421 puan) tarafından
Zannetmiyorum o zaman hastaneye dava acilir anneme dogum raporu neden vermediler peki
(421 puan) tarafından
Allah allah ya vallabi cildirmamak elde degil 2023 de bide yani
(483 puan) tarafından
Hemşirenin hatası nereye koyduysa aradı aradı aradı bulamadı.  Sonra yenisini hazirladirlar
0 oy
(265 puan) tarafından
Böyle bir şeyin mümkünü yok. Kan Grubu hesaplama sitesinden de baktım herhangi bir % vermemiş dahi
(421 puan) tarafından
Kafam karıştı kimi olabilir kimi asla olmaz dior cnm
(265 puan) tarafından
Olma ihtimali yok. Bak ben ve babası ARh+ kan grubuna sahibiz ama kızımız 0 Rh+. Çok küçük bir yüzdelik kısmı ile bu mümkün oldu. Ama sizin durumda imkansız
0 oy
(8,914 puan) tarafından
Benim babam a annem b. Ablamın ve kız kardeşimin kan grubu 0
0 oy
(3,006 puan) tarafından
Annenden almışsın işte annen +A pozitifden (+A0) demeki annenin kan grubu ) O +oluyormuş int baktim.
(421 puan) tarafından
Tşk ederim canım
0 oy
(4,259 puan) tarafından
Kan grubunuz sıfır olamaz. A, B ya da AB olabilir. Ben böyle biliyorum 
0 oy
(1,644 puan) tarafından
Bizimde galiba böyle ablam 0+Rh pozitif üvey olma ihtimali yok ama 
0 oy
(1,645 puan) tarafından
Benim A eşimin B oğlumun 0 pozitif ama senin ki farklı bir durum babanın ki AB. Araştır belki olabiliyordur
0 oy
(64 puan) tarafından
Olabılır tabıkı. Annenızin annesı babası , babanızin annesi babası onlardanda kan grubu gecebılıyo. 

Cnku benım anne ve babam 0 + 

4 kardesiz ilk ablam a - 

Diğeri 0 +

Diğeri a -

Bende 0+

Babamn babasında varmıs a - o sekılde ablamlara gecmıs

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 176 göst.
4 Ekim 2023 Aile kategorisinde Melekpp (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 1,353 göst.