0 oy
911 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (4 puan) tarafından

kızlar ben oğlumda baya özel bir hastanede doğum yaptım daha sonra oradaki kadın doğum doktorum klinik açtı kendine bu hamileliğimde de oraya gitmeye başladım zaten oğlumdaki özel hastaneyle anlaşmalıymış doğumlarını orda yapıyormuş doğumuma 2 ay kalınca fiyat belirlendi ve 104 BİN istedi doktorum aşırı aşırı fazla geldi bana hastaneyi aradım hastane suit oda dahil her şey 50 bin dedi 

doğumumu doktorumla yapmayı düşünüyordum ama maalesef fikrim değişti Allah için bir doğum için o kadar para verilir mi yazık günah değil mi özel hastanelerde doğum yapan anneler siz ne kadar ödediniz hastane için normal doğumda vicdanım zerre kadar o parayı vermek istemiyor gider hastanede yaparım doğumumu haksız mıyım  

biraz şaşkın ve sinirliyim karışık yazmışta olabilirim 

42 Cevaplar

0 oy
(163 puan) tarafından
Planlı sezeryan için asla o parayı ödemem kızımda da özele gittim bunda da ilk kliniğe gidiyordum anlaşmalı olduğu hastaneyle birlikte 20 hastane 20 doktor alacaktı hiç gerek yok şehir hastanesi yeni açıldı aşırı temiz ve çok iyi doktorlar geçmiş bu defa oraya gidiyorum
-Reklam-
0 oy
(222 puan) tarafından
Ben verdim ozlee çok rahattım devlet hastanelerinde pis çingene Suriye iyyy iğrenç özel hastane özel oda ohh misti vlla 
0 oy
(222 puan) tarafından
İstanbul da mı otryn cnm ben delta hospital doğum yaptım doktorum hakan gürbüz tavsiye ederim fiyatı da uygun gene sen blrsin
0 oy
(222 puan) tarafından
İstanbul da mı otryn cnm ben delta hospital doğum yaptım doktorum hakan gürbüz tavsiye ederim fiyatı da uygun gene sen blrsin cnm
0 oy
(572 puan) tarafından
Evet hastaneyle anlaşmalı olan doktorlar öyle hastane kendi parasını yine alıyor doktorda aynı parayı üstüne koyup kendine aliyor
0 oy
(1,719 puan) tarafından
 Bizim 40 gün önce 60 bin gitti artık ne ucuz ki canım herşey aldı başını gidiyor 
0 oy
(301 puan) tarafından
Benim doğum yaptığım özel hastane 30 bin TL.

30-40 bin TL civarları normal bence. 100 bin TL şuan için pahalı. Yani yarın fiyatına birçok hastane seçeneği var sonuçta.
0 oy
(1,035 puan) tarafından
İşlem aynı niye bu kadar anlamadım tüm hastaneler için yani ne bu busteri flan altından mi acaba özelliği ne orda doğum yapmanın:)
0 oy
(257 puan) tarafından
Ayy gerçekten çokmuş ben Ekim ayında 12.000 TL'ye yaptım şimdi 18.000 olmuş
0 oy
(162 puan) tarafından
Klinik dr u hastaneye anlaşmalı da olsa  fazla para alıyo maalesef bunun içinde iğne ekstra durumlar olmuyo . Keşke hastaneden bir doktora gitseydin.  Dr hastanede çalışssa 50 bine çıkardın. sana da toplam kendi parasıyla birlikte demiş 104 diye toplamı sana demiş yanlış anlamadıysam ver çokk fazla gerçekten. Geçen sene özel de oldu bizim de iki çeşit oda varmış büyük oda ekstra olup pahalıymış ama haberimiz yoktu ve benim doktor diğer doğumcular dan fazla alıyodu 12 ydi. .  Şu an fiyatlara şok oluyorum .İyice konuş hastane ve doktorla olmazsa hastaneden bir doktora yönlen yani  çok istemiş doktor. Son zamanlar bide mecbur vercek hesabına getiriyorlar 
0 oy
(2,568 puan) tarafından
105bin cooook fazla 20 25 olsa neyse. Ben gecen mayis dogum yaptim, normal 11bine, en son 15bin oldugunu duymustum. Burda doktor biraz cebe indiregandi yapacak sanirim.
0 oy
(1,194 puan) tarafından
Ohaaaaaaa bizim burda 22 bin ben bu fiyata şok oldum 104 neeeeee
0 oy
(60 puan) tarafından
50 binide vermezdim devlette doğuranlar kadın degilmi nedir bu özel takintiniz 
0 oy
(3,453 puan) tarafından
Kiz dogum fiyatlari ne olmus 2 yil once 4.500 dogurmustum özelde bir daha hamile kalsam özele gidemem herhalde ne olmus boyle fiyatlar
0 oy
(1,058 puan) tarafından
Doğum yapalı üç sene oldu sezeryan oldum 2400 tl di
0 oy
(13,396 puan) tarafından
İlk doğumu iki yıl önce özelde yaptım 2.5 gibi bir şeydi şu an ne kadar bilmiyorum ama 20 ye kadar normal görürüm çalışıyorum bir maaşım der veririm ama 100 bini doğum ücreti olarak vermem 
0 oy
(2,366 puan) tarafından
Ikı sene önce 5 bın dı :) tam bu zamlar gelmeden onceydı 
0 oy
(315 puan) tarafından
Anam bu ne kız benim de özel hastene 31 gune etti doğum yapalı 16 bin ücreti biz indirim istedik 11 e yaptı ilacı carti curtu 15 bin e tutu oda yeşil kartlı yim sigortalı olsaydım daha uygun olurdu 
0 oy
(6,460 puan) tarafından
21 ay 4 gün önce çakmak erdem de 2.800 TL ye sezeryan doğum yaptım. 100 bini bırak 50 bini bırak 10 binden fazla vermem. Giderim devlete.
0 oy
(672 puan) tarafından
Valla ben herhangi bir sorun olmasa özelle okadar çok para vermem ,çünkü o parayla doğacak çocuğuma neler neler alırım:) bizim zamanımızda çok şükür devlet hastanesi var , annelerimiz zamanında hep köyde doğurmuşlar ,beni de babaannem doğurtmuş .

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 176 göst.
11 Kasım 2023 Diğer kategorisinde AlpereninAnnesi (759 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 134 göst.
0 oy
0 cevap 24 göst.
18 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mifamilia (35 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 776 göst.

381,731 soru

11,428,107 cevap

34,988 kullanıcı

...