0 oy
131 göst.
Diğer kategorisinde (3,407 puan) tarafından
Kızlar oyun hamuru  oynamak istemiyor erken mi sizce daha elini bile sürmek istemedi acaba acele mi ettim almakla

10 Cevaplar

0 oy
(537 puan) tarafından
Sanırım üç yaş üstü oynuyolar canm 
(3,407 puan) tarafından
Kurur demi o zamana bu hamurlar oglum oynasin diye aldim ama oynamak istemiyor
-Reklam-
0 oy
(7,014 puan) tarafından
Ay bende almak istiyorum da geçen pastel boya aldım turnagini soktu hep içine bi de yer diye korktum kaldırdım oyun hamuru da alıyım diyodum cesaret edemedim o yüzden 
(3,407 puan) tarafından
Oynamadi canim benim ki bende kaldırdım simdi canım
(7,014 puan) tarafından
İlerde oynar belki dikkatini çekmiştir şimdi
(3,407 puan) tarafından
Insallah canım
0 oy
(1,559 puan) tarafından
Kızım oynuyor ama öyle şekil yapmayı beceremiyor bana gol yap diyor yuvarliyirum yada oklava ile açıyor:) benimkide 23 aylık konuşuyor mu sneinki canım renkleri sayıları biliyor mu 
(3,407 puan) tarafından
10 tane kelimesi var canım daha renkleri sayıları bilmiyor biz biraz ağirdan gidiyoruz
(1,559 puan) tarafından
Bizimki hayvanları sorunca resimlerini gösteriyor ama sayı ve renk bilmiyor bunlara yoğunlaştım bakalım geçen burda iki yaşındaki çocuğunun tüm rekleri sayıları vs bildiğini akıcı konuştuğunu yazmış da dedim bizde mi problem var benim kız anne gel baba git anne havhav geldi gibi nadirde olsa cümle kurmaya başladı ama aktif konuşmuyor her kelimeyi bilmiyor
0 oy
(1,941 puan) tarafından
Canım oynaması lazim duyu gelişimi olarak bizimkide yumuşak şeylere dokunmuyor du 16 aydan itibaren öğretmenimiz alın alistirin dedi duyusal gelişimi için zaman verin zamanla oynar ilk değişik gelmiştir bazen dokunmak istemiyor bebekler 
(3,407 puan) tarafından
Teklif edeyim o zaman canım yarin bir daha deneyelim
0 oy
(808 puan) tarafından

Ben versen eline yer be :D bence küçükler henüz ya

(3,407 puan) tarafından
Agzina herseyi atmayi birakti ama bellide olmaz cocuk kısmina
(808 puan) tarafından
Bizimkide bırakmıştı bu ay yine başladı
0 oy
(1,404 puan) tarafından
Benim 2 yaşından beri oynuyor canım yanında otur dikkat et oynamak istiyorsa ver eline 
(3,407 puan) tarafından
Elledi bir iki degisik geldi onun yerine ben oynadim biraz
0 oy
(275 puan) tarafından
Kinetik kum ile oynuyorlar 
(3,407 puan) tarafından
Markette bulabilir miyim ondan birde onu alayim evde cani sıkıliyor en azindan biraz vakit gecirir
0 oy
(305 puan) tarafından
üzerinde 3+ yaziyor genelde canim. benim kizlarda 3 yaşina gelirken oynamaya basladilar oglumda onlardan görüp oynamak istiyor fakat genelde bölüp atiyor veya agzina almak istiyor
0 oy
(1,003 puan) tarafından
Oyun hamuru kimyasal içeriyor ve çok zararlı canım tavsiye etmiyorum kesinlikle bende asla oynatmıyorum
0 oy
(189 puan) tarafından
Tabiki oynar. Gayet uygun ayı 2 yaşa gelmiş artık. İlk defa verecekseniz kontrollü verin sadece. Yanında durun ağzına sokmasına karşılık. Oğlum 2 buçuk yaşında çok uzun zamandır oynar. Bir yaşından sonra ara ara verdim önceleri ağzına sokmak istedi sonra öğrendi oynamayı. Ayrıca doğal hamurlar var. Hiçbir sıkıntı olmaz.

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 72 göst.
11 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Kelebekkm34 (1,074 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 262 göst.
5 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Humaninannesi (1,096 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 99 göst.
2 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Tenzile42 (1,210 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 36 göst.