0 oy
448 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (740 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Giydim termal takımımı yarım saattir hop hop zıplıyorum . Bakmayın şimdi ağzımın yüzümün yamulduguna :D siz birde beni 2 ay sonra görün 

2 yıllık kilo verme surecimde hala vermem gereken 15 kilo var :D :D bugünde yeni başlangıç dedim ve hedefime odaklandım . Doğal yollar ile vermeye çalışacağım inşallah verecegimde var mısınız benimle bu sefer ciddi ciddi bu yola baş koymaya 

Diyetttt arkadasim nerdesin bekliyorum seni 

14 Cevaplar

0 oy
tarafından

2 gün sonra yemek postu açmayasın:D

(12,543 puan) tarafından
O benim :p bir hafta sonra pasta postu aghjgdb
Yiyorum doymuyorum hayatımda ilk defa
tarafından
Sen sus kız sen zayıfsınnn:D
(12,543 puan) tarafından
60 oldum (((
Göbek benden önce gidiyor
tarafından
60 kilo mu ya :///
(12,543 puan) tarafından
Bana göre ivit sevişmekten soğudum
-Reklam-
0 oy
(85 puan) tarafından
Bunu okurken yarim ekmek dürüm gömen 43 günlük kilolarını verememiş vermek için de cabası olmayan bir anne bırakıyorum buraya :D
(740 puan) tarafından
Ekmek dürüm deme bana :D zaten o dürümler bitirdi beni
(85 puan) tarafından
Dışarıdayım aklım evde ki tatlılar da yalnız banada dua et bu iştah kapansın hamileyken 4 kiloyla hamileliği kapattım almadığım kiloları alcam sanırım
(740 puan) tarafından
Yemezsen almazsın bu kadar basit :D bunu diyen ben şimdi kilo verme.pesinde
(85 puan) tarafından
Hahah cocuk emziriyorum napim yiyorum ister istemez:D
(740 puan) tarafından
Yaaaa işte hep bu yüzden alıyoruz kiloları . Az ye sık ye mesela . Ve hafif sağlıklı şeyler ye
0 oy
tarafından
Ben akşamları yememeye dikkat ediyorum bir kilo şimdiden gitmiş şükür sabah tartilirim 59 buçuk gördüm umarım oruç da baya etki eder 55 falan olurum 
(740 puan) tarafından
74 kiloyum bende . Aslında diyete başlarken 1 yıl önce 68 sen 65 e düştüm hedefim 60 ti 5 kilo kalmıştı bırakınca daha çok yedim aldım :)) şimdi vermem gereken 15 kilo var yolum uzun
tarafından
Anladım ben de hamileyken 17 kilo aldım hepsini verdim de tabi göbek sismese iyi de o da egzersiz yapıyorum bazen bırakıyorum:)) inşallah verirsin canım
(740 puan) tarafından
Ay inşallah ❤️
tarafından
Çok tanıdık bir siman var ceren nerde oturuyorsun:)
(740 puan) tarafından
Adana da oturuyorum
0 oy
(1,269 puan) tarafından
Hade bakalım bol şans canım güya esma ile başladık 2. Haftadır esma beni yarı yolda bıraktı yine zalim ☺ ama ben devam ediyorum çok şükür 2 kilo vermişim daha 8 kilom var onlar da gitti mi yaza fit girecem bende Allahin izniyle 
(6,201 puan) tarafından
Cerennnnn benimde tutup çekilcek yeri yoktu kazıyarak çıkardı neredeyse 1 hafta olcak hala ağrıyor hafif hafif
(740 puan) tarafından
Aman ölürüm ben ya yapamam bayılırım ama böylede olmuyor nasıl olacak bilmiyorum
(6,201 puan) tarafından
Uyuşturdu ama yinede sonradan çok ağrısı oldu
(740 puan) tarafından
Acaba bende mi çektirsem bilmiyorum ki en azından birşeyler de yemek geçene kadar . Böyle de zaten yiyemiyorum orası ayrı . Birşey değdiği zaman zonkluyor hayat ile bağım kopuyor resmen
(6,201 puan) tarafından
Yok kız benim o kadar ciddi degl ben yine yedim ama o tarafa dikkat ettim sadece ağrıyordu ağrı kesici içiyordum şuan mesela hicbirsey yok normal

Aslında normalde hiç ağrı olmuyordu disimde gittim doktorda randevu almışken gel çekeyim sonra uğraşma birdaha dedi diye çektirdim git çeksinler en fazla 10 gün cekersin
0 oy
(1,044 puan) tarafından

Bır ayda 6.8 kılo gıttı bıle ;) 

Sen neler yapıyosun

(740 puan) tarafından
Eski yaptığımı yapacağım. Akşam 6 dan sonra yemek yok . Ekmek yok bol su ve bol hareket. Bunlar sayesinde 10 günde 3 kilo vermiştim çabuk kilo veriyorum aslında ama istikrar yok bırakinca daha çok yiyorum
(1,044 puan) tarafından
Bende abur chbursuz ekmeksız asıtlı ıcecekler olmadan sebze yemegı tüketerek ve evde spor yaparak verdım 7 kiloyu ama suan duraksadı
0 oy
(3,020 puan) tarafından
Aynen devam canım ben de bu yaz inşallah fazla kiloları vericem istediğim kıyafeti giyicem 2 buçuk aydır diyetteyim 13 kilo verdim hedef kilom için 15 kilo kaldı bu hafta diyorum farklı bir diyet yapayım da biraz hızlandırayım 
(740 puan) tarafından
Ben kabak diyeti düşünüyorum sadece okadar . Onun haricinde başka birşey yapmam dediğin gibi hafif şeyler sağlıklı şeyler ve sporlar yağdan gitsin istiyorum
(3,020 puan) tarafından
Yumurta diyeti de ağır değil aslında zaten o kadar bile yemiyorum midem küçüldü heralde ama japon diyeti bana daha uygun zaten kahvaltı öğünü yapmıyorum kahve içiyorum sadece.
(740 puan) tarafından
İşte önemli olanda aslında kahvaltı
(3,020 puan) tarafından
Kahvaltısız güne başlayınca çok daha enerjik oluyorum ben her sabah bir filtre kahve hem ayıltıyor hem enerji veriyor
(1,269 puan) tarafından
Nasıl kilo verdin
0 oy
(7,932 puan) tarafından
Hiç benlik değil ben açken sinirli oluyorum.d.d.d.
(740 puan) tarafından
Aslında benlikte değil biliyor musun ekmeği ekmek arası yapıp yiyen insanim ben ama bu gidişe bir dur demek lazımdı :D
(7,932 puan) tarafından
Diyemiyorum bacı diyemiyorum .d.d.
0 oy
(1,216 puan) tarafından
Benimde vermem gerek bı yandan emziriyorum doğum yapalı 1 ay olacakkk
(740 puan) tarafından
Dur sen bir yerinde bismillah:) daha yeni doğum yapmıssın
(1,216 puan) tarafından
Ya öyle evet ama bayram yaklaşıyor felan bende güzel olmak istiyorumm:D
(740 puan) tarafından
Sen zaten çok güzelsin ❤️
0 oy
(1,206 puan) tarafından
Yorumun birinde eski kilo verme sürecinde çok zarar verdim demssin neydi sana en çok zarar veren. Su ben o yola giriyorum galiba kilolwrimi seviyorum seviyorum derken aldı başını gitti şimdi de kendimi cezalandırıyor um ama ne halim var ne dermanim 
(740 puan) tarafından
Kendimi aç bıraktım resmen vitamin denen birşey kalmadı . Saçlarım döküldü halsiz ve bitkin düştüm . Şimdi o hatayı tekrar yapmayacağım. Ekmek abur cubur yok sağlıklı besinler var . Kahvaltı ihmal etmeyeceğim akşam 6 dan sonra yemek yok . Ve öyle önüme gelen her detoksu yapmayacağım
(1,206 puan) tarafından
Tam olarak bu haldeyim umarım düzeltirim bu halimi
(740 puan) tarafından
Kendini aç bırakma . Kahvaltı kesin yap kahvaltı en önemli öğün saglikli ve hafif şeyler ye . İnan aç bırakarak kilo vermek hiç sağlıklı değil
(1,206 puan) tarafından
Sabah kahvaltı yapiyorum da sonra gidecek cooookk kilom olduğunu düşününce sonrası aç kalma oluyor. Tabi bitkinlik halsizlik cabasi
0 oy
(6,201 puan) tarafından

benmiyim  diyet arkadaşın :D

(740 puan) tarafından
Evet ya nerdesin sen duydum dişin ile alakalı sıkıntı varmış geçmiş olsun nasıl oldun
(6,201 puan) tarafından
Sağol csnim ❤️

Disim dolgu yapılıyordu sürekli düşüyordu doktor da git çektir dedi çektirmez olaydım 1 hafta olcak hala ağrıyor sırf çok aşırı ağrı kesici alıyorum dir bugün almadım agrikesici yoksa duramiyom
(740 puan) tarafından
Aman çok geçmiş olsun ya ❤️ diş gerçekten beter birşey çürümesi ayrı dert çektirmesi ayrı dert
0 oy
(4,115 puan) tarafından
Beraber yapsak ne ka guzel olur. Bende 15 versem yeter ya cok. Kılo aldım dikkat ediyorum verince bosverip tkrr alıyorum yaza az kaldı hiç kıyafetlerim olmuyor 
(740 puan) tarafından
Bende evde grow with jo diye bir kanal var o kadının yaptıklarını yapıyorum 15 dakika sonra dans ediyorum birde bir kaç gün sonra vücud alışınca Leslie yaparım . Ekmek yok yemeyecegim bol su ve 6 dan sonra yemek yemeyeye çalışacağım bakalım inşallah 2 ay içerisinde veririm veririz inşallah
(740 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim ❤️ bugün aldırdım :D
(4,115 puan) tarafından
Bakayım cnm o kanala. Benım sıkıntım şu az ıcıyorum ya. Özelden haberleşelim dikkat edince hemn veririm. Hadi ınsaallah vesile olalım birbirimize ömür boyu dua ederim sana:))
(740 puan) tarafından
İnşallah ya gerçekten çok iyi olur :) mesaj bekliyorum senden
(4,115 puan) tarafından
Tamam cnm gorusuruz ınsaallah
0 oy
(875 puan) tarafından
Yaza dogum yapacak ben :D
(740 puan) tarafından
Ay ne güzel . Sagsalim kucağına al inşallah ❤️
(875 puan) tarafından
Insallah canım teşekkür ederim ❤️
0 oy
(197 puan) tarafından
Kız burdayımmm
(740 puan) tarafından
Ay gel gel neler yapıyorsun kilo verdin mi hiç
(197 puan) tarafından
Şuan rutin yaptığım bir şey yok Sadece akşamları fazla yemeye çalışıyorum biraz göbek Kaldı Bende ya onu eritmem gerek
0 oy
(25 puan) tarafından
Bende bende bende bı salmışlık var dobarlanalım beraber 
(740 puan) tarafından
Ozaman ya Allah diyoruz başlıyoruz

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 89 göst.
0 oy
4 cevap 134 göst.
29 Kasım 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Merve33soyturk (190 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 66 göst.
9 Ocak 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 311 göst.
14 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Sihirlimom (7,036 puan) tarafından soruldu

378,451 soru

11,328,037 cevap

34,783 kullanıcı

...