0 oy
168 göst.
Aile kategorisinde (99 puan) tarafından
Kızlar vatsabtan arıyorum çalıyor ama teli açmıyor üç dört saat öncede mesaj attım sadece bir tık olmuş cevap vermemis ama intagram da aktif görünüyor intagrami açık birakip işi falan mı var yoksa bilerek mi cevap vermiyor anlamadım gün içinde de ben onu aramasam o beni aramaz umursamıyor sanki beni 

6 Cevaplar

0 oy
(1,210 puan) tarafından
İşi yoğundur bilemeyiz günahını almaya gerek yok elbette yemek arasinda dönecek sana merakda koymadığını bilirsin sen endişeye kapılma dönmezse ararsın bi saat sonra merak ettim dersin instagram açık kalmistir
(99 puan) tarafından
Olabilir canım teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Instagramdan cıksa bile aktıf duruyor 10 dk falan. Belki çıkmıştır öyle aramışdındır
(99 puan) tarafından
On dakikdan fazla oldu canım mesajı da ona saatler öncesinden atmistim
tarafından
Whatsaptan tek tık oluyorsa ve Instagramda aktif oluyorsa başka tlfdan gırıyor demek
0 oy
(7,801 puan) tarafından
Evet bende oyle bakiyorm uyuyor ama aktif gorunuyir mesela isdegramdan
0 oy
(219 puan) tarafından
İnstagramdan çıkımca bi 6  7 dk falan aktif gözükğyor günah almayın 
0 oy
(503 puan) tarafından
Instagramdan yaz aktifsin cevap vermiyorsun bende sana böyle yapacağım yaz 
0 oy
(225 puan) tarafından
Geçen gün bende eşimin telefonundan Instagram a girmiştim benim şarjim olmadığı için onunkisinde girdim sonra sabah uyandım kendi Instagram ıma girerken baktım eşim aktif gösteriyor ama eşim uyuyordu telefon da şarjdaydi Instagram a girip çıktım eşimin telinden bi 7 dk geçti sonra aktifligi kayboldu bazen oluyor öyle 

Geçen de isyeridneyken mesaj attım Instagram da aktifsin niye cevap vermiyorsun diye mesajıma yemin etti aktif olmadığına bazen oluyor canım sen tekrar ara bi bence

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 266 göst.
16 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Senbihterziyagilsin (142 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 239 göst.
10 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 607 göst.
1 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Bilinmezzzz (106 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 403 göst.
15 Ocak 2022 Diğer kategorisinde GizemK (86 puan) tarafından soruldu

381,072 soru

11,408,436 cevap

34,945 kullanıcı