0 oy
148 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
tarafından kapalı
Çocuklarınız anasınıfına veya kreşe başladığında tuvalete nasıl gidiyorlar kim temizliyor onları. Benim kızımda 3 yaşında sürekli onu ben götürüyorum tuvletw
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

2 Cevaplar

0 oy
(4,228 puan) tarafından
E kendileri temizlenio.
tarafından
Benimki 3 yaşında ben temizliyorum
(4,228 puan) tarafından
Kendi yemeyi kendi kendini temizlemeyi tuvalet adabini yemizligini sofonu cekmeyi vc cikisinde el mel yikamasini ustunu basini toparlamasini. Terledigi de yaba bisey doktugunde uatune yedek kiyafet degisp yenisini giymeyi. Mont fermuari cekmeyi ayakkabi bagcik baglamayi yada giymeyi ogrenmeli. Anasinifina gtmese bile artik ogrensin tam 36 aylik ise tamm kucuk ama 4 yasa dogru 40 45 aylik  galansa kendi temizlesin . Tabiki tertemiz olmaz beceremez ilk zamanlar gunde on kilot degistigimiz oluyordu ogrenene kadar.
tarafından
İşte her seferinde gittiğinde beni çağırıyor bir keresinde kendi silmeye çalıştı ama beceremedi
(48,709 puan) tarafından
herseylerini kendi yapıyorlar benim minnosuma okula baslamadan bir gun once gösterdim kucugu yapiyodu büyüğü silemiyodu alisti
-Reklam-
0 oy
(4,290 puan) tarafından
3.5 yaşında başladı anaokuluna yardımcı irta yaşlı ablalar var ve eve hiç pis gelmedi kendi çocukları gibi özenle tenmzliyorlar Allah razı olsun şuan 5 yaşında rahatça kendini yardım almadan temizliyor 
(1,354 puan) tarafından
Post kapandığı için buraya yazıyorum benim oğlum büyük tuvaletini asla yapmaz kreşte tutuyor . İlk başladığında bezli gitmişti yardımcı ablalar var onlar temizliyorlar. Şuan tuvalete gidiyor . Sadece çişini yapar kakadan utanıyor yapmıyor
(4,290 puan) tarafından
Bazı erkekler çocukları hem utanç duygusu hemde klozete yapmayı rahat buluyorlar birde yardımcı olan ablalar kadın olduğu için dediğin gibi utanç duygusu ağır basıyor olabilir evinden farklı yerde yapmak onun için rahat hissettirmiyor olabilir kuzum

İlgili bir soru bulunamadı

380,739 soru

11,399,504 cevap

34,926 kullanıcı

...