+1 oy
718 göst.
Diğer kategorisinde (196 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Komşunuz yatak odanıza girse tepkiniz ne olur?

Ben çok fazla sinirlenihorum ve dile getiriyorum sizce yanlış mı yapıyorum sonuçta mahrem çok sınırda geliyor bana yatak odası ben asla kimsenin yatak odasına adım atmam böyle öğretildi bize

Abim 3 yıldır evli yatak odası mobilyasını bile bilmem

27 Cevaplar

0 oy
(3,345 puan) tarafından
Niye giriyor yani nedeni ne onu anlamadım 
(196 puan) tarafından
doğum yaptım 2 aylık bebeğim var onu görmeye geldiler daha doğrusu annemin komşuları aynı binadayız annemle annem beneğe kıyfet almaya gitti odama o da gitti
-Reklam-
0 oy
(1,356 puan) tarafından
Kesinlikle izin vermem yatak odasına kimseninkinede girmem kimsenin benim odama girmesinede izin vermem çok katıyım bu konuda 
0 oy
(1,231 puan) tarafından
Komşunun yatak odasında ne işi varya nasıl bir hadsizlik ailelerimiz bile biz izin vermeden adım dahi atmazlar 
(196 puan) tarafından
Evet annem bebeğe ihtiyac olunca gşder sadece o da bazen
0 oy
(4,548 puan) tarafından
Komşuya geç benim odama yakınım annem gil bile girmiyor komşu kim ki. Kusura bakmasın giremezler. Doğum yapacağım diye çarşaf battaniye vs için başka odaya ayarlamistim girip almak için yeltenen olmasın diye 
(196 puan) tarafından
Ya benimde hep başka oda da ama bebeğim küçük diye gece sürekli odadan birşeyler almiyim diye bir kaçını yatak odasına koydum tersledim sonunda size öğretmediler mi yatak odasına girilmez salona geçin geliyorum dedşm bozuldu bide 45 yaşında bense 21
(4,548 puan) tarafından
Benim kaynana ben bebeği emxirken çıkıp geldi çocuk emziriyorum dedim torunu vardı eltimin çocuğu 5 yaşındaki çocuğa git yengemin yanına bak bebeğe dedi ufacık çocuk bile başkasının odasına girilmez dedi
0 oy
(3,097 puan) tarafından
Niye giriyor ki saçma bence de napıyor girip 
0 oy
(4,198 puan) tarafından
Du bakayim ne varmis burda diye bodoslama dalinmaz tabiki.  Misal gecen benim komsum geldi giyinme odama bakmak icin onunkinde farkli benimkinde farkli daire sekilleri. Yada kalabaliksa namaz kilinacak yer yoksa yatak odasina sererim seccadeyi baska musait alan yoksa.  Yada cvk emzirecek falan kalabalik ortam varsa misafir emziren uyutan girilir . De oyle bodoslama cat kapi kendi oda. Gibi olmaz
0 oy
(7,971 puan) tarafından
Ben böyle şeylere takilmiyorum sorun bendemi bilmiyorum :D bi komşum vardı benden büyük abla giriyordu valla eşimde bu yüzden kızdı bana kimse girmesin dedi haklıymış demekki bütün kadınlar bu yönden düşünüyor:)
(196 puan) tarafından
Ya bende takılıyorum zaten eşim görse bana çok kızar
(247 puan) tarafından
Ya bende takılmıyorum böyle şeylere.insanlar mi çok takıntılı ben mi çok rahatım çözemedim.kadin kötü niyetle girmemiş sonuçta.ne olacak mantığı var bende.birde 45 yaşındaymış.Yani benim büyüğüm sonuçta asla böyle ufak şey icin kalbini kırmazdım gerek yok ama bu kendi fikrim.Ama kadın durup dururken girse falan şüphelenirdim onun dışında kimseye hele ki bende büyük birine bu tarz konusmazdim
0 oy
(15,241 puan) tarafından
Ya brn izin almadan birilerinin hiçbir odasına girmem. Eşimin teyzesi girip bizim yatsk odasında namaz kılmış bı keresinde hayret etmiştim. Bişey demem de sinir oluyorum yani . Neresi müsait nerde kilayim dese yer gösteririm . Bazı insan dusunemiyor
0 oy
(1,450 puan) tarafından
Bende sinirlenirim daha giren olmadı ben orda yoksam kimsede giremez
0 oy
(992 puan) tarafından
Yatak odasında komşunun ne işi var

Ben hiçbir zaman kimseninn yatak odasına girmem mahremdir

Bazen arkadaşlarım geliyor çocuk odası çok ses ver diye bebeği yattığı için kendim isteyerek yatak odası götüruruz ama izinsiz girmezler

Benim de böyle yapan birkaç kişi var sinirimi bozuyor en başta eltim ben söylediğimde suçlu oluyorum 
(196 puan) tarafından
Evet alınıyorlar hemen
0 oy
(3,417 puan) tarafından
Mecbur kalmadigim surece girmem.mecbur kalirsamda izin isterim ev sahibinden cocugumu uyutmam gerekir emzirmem gerekir bazi evler 2 oda ve biz erkek ayri kadin ayri otururuz benim oglumda gürultude uyumaz cocuk odasi varsa cocuk odasina giderim ama yoksa mecbur kalıyorum izin aliyorum 
(196 puan) tarafından
O ayrı birşey canım müsade olduktan sonra sorun değil
(3,417 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Ona da gitmezdim de adamlarim bazen eslerine birsey sorcagi tutuyor kac defa emzirirken yakalana yazdim bu yuzden
0 oy
(260 puan) tarafından
Bende hiç sevmem yatak odama girmelerini nedense herkes giriyor ama. Evinize yeni taşındık kaynanam gil geldi koyden 1 hafta kaldılar bir sürü akrabaları geldi misafir . bende yeni doğum yapmıştım oğlum sürekli emiyordu bir rahat vermiyorlardı bana eve misafir gelen herkesi kadin erkek genç  yaşlı demeden odama çat kapı sokuyolardi burasida gelinin yatak odasi diye butun odalari gezdiriyolardi. sinir krizi geçirdim onlar gidene kadar 
(196 puan) tarafından
Bide yeni doğum ya cidden zor oluyor zaten psikolojikmen çökük olıyoruz allah imce düşünce versin herkese
(260 puan) tarafından
Evet ya çok düşüncesizler 1 hafta bana 1 yıl gibi geldi Allahdan uzaktalar))
0 oy
(1,950 puan) tarafından
Ben misafirim gelince yatak odami kilitliyorum ne olur ne olmaz. Çocuk falan girer iç çamaşırı çıkarır içeri getirir hiç belli olmaz
(6,796 puan) tarafından
Valla bacım çok iyi yapıyorsun +++
0 oy
(12,674 puan) tarafından
Komşulari tanımıyorum. 
0 oy
(319 puan) tarafından
Hayirdr kocamdan gözün mu var donunu mu görmek istesin de :)
(6,796 puan) tarafından
Ahahaha
(196 puan) tarafından
Ya giyinme odam ayrı derdim yoksa hahah
0 oy
(119,351 puan) tarafından
komsunun yatak odanda ne isi var
0 oy
(1,434 puan) tarafından
Kimsenin girmesini istemiyorsam kapımı kapalı tutarım. Geçen eşimin arkadaşı ve karısı geldi. Evim 2 o da bir salon. Birinde çocuk odası çocuklar odadaydı. Salonda da oturuyorduk. Eşim filan olunca çocuğu çocuğu emziremedi. Yatak odasına gel dedim. Çekine çekine girdi odaya. Ama benim için bir şey farketmiyor. Kapım açık. Zaten wcye girdiğinde oda full görünüyor. Kızım doğduğu zamanlar salonda yatıyorduk. Kayınvalidem geldiğinde, annem babam geldiğinde, kardeşim ve görümcelerim geldiğinde hep yatak odasında yattılar. Halam bile uyumuştur oda da. Benim için evin bir bölümü yani. 
(196 puan) tarafından
Kız zaten kqpalı kitlicem en sonunda
(1,434 puan) tarafından
Öyle yap o zaman canım. En son çare :)
0 oy
(905 puan) tarafından

Geçen gün annemin yan binasındaki komşusu bana geldi oturmaya annemde bendeydi neyse kalkarken  dedıkı bebeğe beşik falan aldınız mı bende evet kurduk bile dedim 5 gün var doğuma hani nerde falan dedi o arada yatak odamın kapısı açıktı çat diye girdi kadın sırf beşige bakmak için ;) yani ayıp böyle şeyler ben yapamam ve zaten şöyle bir gözleriyle bütün odayı süzdü sonra çıktı bilmiyorum bu insanlar neden böyleler ya düşüncesiz insan okadar çokki

0 oy
(1,100 puan) tarafından
Misafirim varken kapısı kitli olur 
0 oy
(1,928 puan) tarafından
Bizim yatak odası yol geçen hanı gibi fark etmiyor :D normal ev düzeni yok zaten 2 oda var birde mutfak oda bir oda var o kadar. Gelen yatak odasında üstünü değiştiriyor ya da terasa çıkmak isteyen mecbur ordan çikiyor. Kızımın odası diğeri oraya pek girmezler. Ama normal bir ev düzeni olsa kapısını çekerim giren elbette olmaz. 

İlgili sorular

0 oy
39 cevap 1,345 göst.
12 Kasım 2020 Aile kategorisinde Kirazebru (598 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 1,290 göst.
1 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Zevcetu Mustafa (349 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 557 göst.
2 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Aysedem (535 puan) tarafından soruldu
+1 oy
35 cevap 603 göst.