0 oy
197 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından

Mintax almıştım leeeşşş gibi hiç yıkamasam daha temiz olur. Bu ürünü kullanan var mı acaba? Yoksa yine fairy finish alıcam. Fairy finish almadan bunu da denesem mi bilemedim kullananlar var mı memnun musunuz? 

image

18 Cevaplar

0 oy
(575 puan) tarafından
Ben diğer markalar İsrail ürünü diye almıyorum artık bimin kendi tabletini aldım bir çok kişi güzel değil demişti ama bende Bi sıkıntı olmadı henüz kirli bırakma çizilme yaşamadım açıkçası 
tarafından
Ay bende o yuzden mintax almıştım valla çok kötü. Bununda alıp almamakta kararsızım. Bunu da alıp çöp olsun istemiyorum o yızden bir sorayım dedim. Memnun olan olmayana göre yine finish fairy alıcam valla yapacak bişey yok malesef.
-Reklam-
0 oy
(59 puan) tarafından
Bnde boykot amaçlı bundan aldım ama bulaşıklarım kirli ve buğulu çıktı daha asla almayaya karar verdim
tarafından
Mintax da benimkileri oyle yaptı. O zaman finish fairy den devam edecek tşk ederim yorum için
(59 puan) tarafından
Bn malesef fairy ile devam ediyorum. Rica ederim
0 oy
(497 puan) tarafından
Ben kullanıyorum güzel 
tarafından
Tşk ederm csnm
0 oy
(3,410 puan) tarafından
Kullanıyorum canm memnunum ben gayet güzel mintax in canı çıksın rezil etti beni
tarafından
Ayy sorma yeminle mintax pişmanlıktır.
0 oy
(346 puan) tarafından
Bardaklarimi çizdi cnm 5 ayda makinaya asla yağlı koymam gideriririm suda Singer ile iyi deyil makinami yaglandirdi fnis kullanıyorum ama cnm şunu diyim bimdekini alana kadar tarım kotarifikinkini al komşularım kullanıyor çok memnunlar aynı para bimle hemen hemen 5 10 TL fark var bende elimdeki bitince tarım koteritiften alicam 
tarafından
Koparatif yakınımda yok canım ya bunu almazsam yşne finish veya fairy dönücem valla mintax çıldırttı beni.
(346 puan) tarafından
Finish 70 li taplet aldım kutuda cnm bunun a101 100  adet olanida var çok güzel yıkıyor taplet seklinde
tarafından
Bende 101den aldım. 62 li quantum max 270 tl
0 oy
(279 puan) tarafından
Ben kullanıyorum  fairy e benzetmeye çalışmışlar jelatiniyle atılıyor kötü değil yıkıyor ama fairy kadar kaliteli değil. 
tarafından
Hangi ilde yaşıyorsunuz. Sularınız kireçli mi o da etkiliyor
(279 puan) tarafından
Siirt ilçesinde hem de nasıl kireçli ve çamurlu köyden geliyor sular
0 oy
(332 puan) tarafından
Berbat bişey yha hep kirli çıktı kokusuda kötü..
tarafından
Tşk ederim canım finish fairy devam edicem
(332 puan) tarafından
Birisi tarım kredinin deterjanini önerdi birde ona baksan... Bende elimdeki bitsin alicamm.
0 oy
(254 puan) tarafından
Ben kullanıyorum her aldığım farklı oluyor bazen güzel, bazen ilaç makinenin içinde parçalanmis halde öyle duruyor .
tarafından
Anladım cnaım finish fairy devam o zaman yapacak bişey yok.
0 oy
(5,559 puan) tarafından
Ben kullanıyorum çok memnunum tertemiz yapıyor geçen gün 50 tane 92 lira mı öyle bişeye düşmüştü aldım 
0 oy
(48,704 puan) tarafından
biminkide guzel dehil sokun ki berbat otesi 

gecen biri migrosun ki iyi diyordu
0 oy
(1,214 puan) tarafından
Sakın alma. O mintaxdan da poh. Ben de ikisinide denedim. camlarim mahvoldu zaten. Elimde yıkıyorum artık da bu biminki normal tabaklaridaki lekeleri bile çıkarmıyor mintax kadar bile. Pişmanlık ikisi de 
0 oy
(1,128 puan) tarafından
Biminkini kullanmadım a101inki berbat ötesi ama mintax aldım bu ay süper yikiyo parlatıcısı tuzu herşeyi mintax aldım ozona yatırmış gibi sanki parliyo
tarafından
Ay valla finish quantum sipariş ettim. Gelsin de normale dönelim :)
(1,128 puan) tarafından
Normalde bende finish kullanıyodum ama maalesef boykot ürünü artık kullanmiyorum
tarafından
Valla bende fairt finish kullanıyorum boykot ürünü diye mintax aldım. Bin pişman oldum. Yine döndüm finish e
(1,128 puan) tarafından
Valla canım yıkamasa da elimde yıkarım yinede almam
tarafından
Ay valla elimde hiç uğraşamam canım. Herkesin kendi düşüncesi tabi ama ben yapmam aldım finishi
0 oy
tarafından
Ben desto kullanyom çok güzel kopuruyo tertemiz yikio
0 oy
(97 puan) tarafından
Ben kullanıyorum memnunum bir damla camasir suyu damlatiyorum birde tableti deterjan gözüne degil direk makine icine atiyorum 1 aydir sorun yasamadim temiz kötü koku felan da yok 
0 oy
tarafından
Ben 3 yıldır kullanıyorum memnunum bardaklarim cizilmedi güzel yıkadı koku da yapmıyor 
0 oy
(377 puan) tarafından
Cnm makinaya bağlı mesela benim makinam ayna gibi yıkıyor annemin kaynanam kullandı lekeli bıraktı şu damlaları  yağlı bıraktı ben 2 senedir makina almışım 2 senedir kullanıyorum çok memnunum 
0 oy
(136 puan) tarafından
Güzel baya kullandım şimdi tarım kredininkini kullanıyorum oda çok güzel 
0 oy
(1,248 puan) tarafından
Canım hepsini denedik biz ailece yani hepimiz şu en son çıkan Renax markayı beğendik birde traim kredi marketlerin kendi deterjanı güzel ikisinden birinin dene derim 
tarafından
Tamam canım renax nerede satılıyor

İlgili sorular

+1 oy
23 cevap 1,409 göst.
1 Nisan 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde ❤️Balım❤️ (1,390 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 114 göst.
7 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Merve0016 (57 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 152 göst.
7 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Esma...esma (128 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 48 göst.
3 Mart 2024 Diğer kategorisinde johnash (349 puan) tarafından soruldu

380,331 soru

11,388,061 cevap

34,891 kullanıcı