0 oy
267 göst.
Diğer kategorisinde (2,693 puan) tarafından
tarafından kapalı

Bütün işler üstüme yigilinca 2 tane küçük bebekle akşam sinirleniyorum bazen ortalık darmadağın olunca..

Derken eşim dedi ki sana iş yap diyen mi oldu sahi ben işi niye yapıyorum ki dimi iş kendi kendini çözüyor zaten 
Boşuna yoruluyoruz hanımlar :D:D off sinirlerim bozuk yaw erkeklere göre mutfak bulaşiklar dağ gibi dizilsin ortalık toz duman günlerce beklesin belediye gelsin ki yapsın bilmem kaç güne..
Şaka bı yana evet sinirim bozuk ama hergun de kaytarmaz ama ben hem sabah hem gece tek başıma ilgilenince yoruluyorum ve gergin oluyorum işler bitmeyince 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

6 Cevaplar

0 oy
(12,709 puan) tarafından
Ben işi gücü salmışım 2 bebe bende de
(2,693 puan) tarafından
Salsan bir türlü salmasan 10
-Reklam-
0 oy
tarafından

Bende geriliyorum.suan Bebek uyumuyor ayağımda sallıyorum sinirim bozuldu eşimde uyudu:(

(2,693 puan) tarafından
Biraz eşin sallasin bu bebe tek senin mi yaa
tarafından
Yorgun düştü yardım eder suç bende önce çocuğu uyutacaktim hurrra yatak odasına baktım Bebek uyumuyor ayyyy eşimde uyudu sabrım gelmiyor
(2,693 puan) tarafından
Ya benimkide eder etmez değil ama ikizlerle beni bir gün yardımsız bıraksa geriliyorum ya işler üstüme biniyor sanki tepiniyor :)
0 oy
(3,416 puan) tarafından

5 dakika önce ayyy bugün çok yoruldum dedim diye kocam bana gülüyor kıyamam hangi parmağın yorgun her iş makinelerde diye tuşlara basmaktan yorulmuş aklınca gıcık adam ya arada muzurluk yapmasa olmaz :D

(2,693 puan) tarafından
:)') hee deseydiiin
0 oy
(1,475 puan) tarafından

Cok haklısın valla aslında bikac gun birakcaksin evi öyle sonra bakalım hala sana iş yap mi diyen var diyebilcek mi rahatsız olur evden yapan olunca çok farkedemiyorlar evin işlerinin ne kadar zor olduğunu 

Hamileliğim çok bulantili geçmişti asla o günlere dönmek istemem ama o zaman kocam bir melekti ya evin temizligini yapıyordu işe gitmeden bana yemeğimi bile yapıp bırakıyordu camasirlari ben söylüyordum o atıyordu asiyordu bir rüya gibiydi :D şimdi diyorum çocuk doğana kadarmış çocuk içinmis ama asla kabul etmiyor sen kotuydun bende yardım ettim fesatlik düşünme diyor :D 
(2,693 puan) tarafından
:))) yine yapar kız ama birşey diyimmi erkekler keyfi gelmedi mi koyveriyor bizim gibi değiller biz her saat her gün o iş bu iş yapalım edelim derdindeyiz
(1,475 puan) tarafından
Kesinlikle canım iş başa düşünce harekete geciyorlar mecbur o da bizden onlara fırsat kalmıyor zaten :)
0 oy
(275 puan) tarafından
İnsanlarda bana genelde temizlik hastası der ablam şizofren olsun diyor 38+4 haftalık hamileyim bugünde sancılarım vardı sadece yemek bulaşık çamaşır halletim öyle sil süpür yapamadım akşam eltimler aradı kahveye geliyoruz diye geldiler gittiler eşime dedim bak evi hergun sil süpür yaparım kimse gelmez bugün dokunmadım ya misafir geldi dedim eşimde sağolsun şaka yaptı aklınca merak etme senin pis gördüğün halin bile insanlara normal ya sorun olmamıştır dedi lafı soktu gitti yatmaya bende düşünüyorum acaba nerede yanlış yapıyoruz? Pis olmak daha mı cazip onlar için yada ben gerçekten şizofren mi oldum 
(2,693 puan) tarafından
Hamilesin çok yorma kendini nazlan biraz canım :)
Ama işte insan temizlemeden etmeden duramiyor ya biz kadar düşünmüyor erkek milelti bunları
(275 puan) tarafından
Kız kime nazlanayim nazın geçerse nazlanırsın benimki  çekmez
0 oy
(3,769 puan) tarafından

Aynı lohusayim sade mutfak topladimm heryer *** götürüyor cnm sıkılıyoo ama aklımda ilk cocgun psikoloji bozuldumuu acaba varr smdikilerdee psikoloji var  var. 

Allah sagliklarini daim eylesin 
(2,693 puan) tarafından
Niye psikolojisi bozulsun canim öyle dusunuyorsun
(2,693 puan) tarafından
Şimdi lohusasin tabi insan duygusal oluyor daha ince dusunuyor kendini çok yipratmamaya çalış sonra devam etmesin boşver ev işini filan bebeginle sen onemlisin

İlgili bir soru bulunamadı

380,876 soru

11,403,167 cevap

34,941 kullanıcı

...