0 oy
332 göst.
Diğer kategorisinde (1,450 puan) tarafından
Gerçekden arkadas olmak onemli insam arkadasıyla sohbeti bitmez dimi? Ama biz olamaiyoruz ben zorlayib biseyler konusmaya bisey bulmasam bana hiç bisey anlatmaz konuşmaya bişey bulamiyoruz sizde durumlar nasıl? Ne konusyosunuz nasıl buluyorsunzu konusacak biseyim olsa bile çekiniyorum tatsızlk çıkacak diye erteliyorum bile bazen. 

21 Cevaplar

+1 oy
(968 puan) tarafından
Durumumuz aynı canım tek değilsin nefret ediyorum böyle olduğu için bu huyundan 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Herzmn konusuruz 3 senelik evliyim çocukları uyuttummu bı çay koyarim hem çaylarımızı iciyoz hem sigara aynı arkadas gibi sohpet muhaopet dedikodu :D 
0 oy
(1,186 puan) tarafından

Ben tüm günümü anlatırım o da öyle . Bazen dedikodu yaparız . Yani bana ayak uydurmaya çalışır :) güzel oluyor . Benimkinde de tartışma huyu yok bi sorun varsa konuşmak istemez 

0 oy
(6,000 puan) tarafından
evet zaten sınıf arkadaşıydık sevgili olduk evlendik, çok güzel geyik yaparız. genelde ben dedikodu yaparım o sallamaz :) eş ile arkadaş olabilmek önemli bence
0 oy
(3,585 puan) tarafından
İki tane arkadaşım var birincisi annem ikincisi eşim konusuruz dedikodu yaparız gündemden konusurz siyasi görüşlerimiz farklı tartışırız eşim işi hakkında konuşur ne yapsak nasıl yapsak danışır fikir alışverişi yapaeiz biz buluyoruz konuşacak birşey her zaman lak lak konuşmuyoruz ama genel olarak konuşuruz 
0 oy
(1,185 puan) tarafından
Evet eşim benim en iyi arkadaşım zaten onun dışında hiç arkadaşım yok 
0 oy
(3,862 puan) tarafından
biz de durum tam tersi , esim konusmayi cok sever ben de tam tersi   , bazen basim bile agriyor  
0 oy
(17,801 puan) tarafından
Eşinle bunu konuşup çözmelisin her seferinde söyle elbet anlayacaktır benimki ile sohbetmiz şakalarımız baya iyi birlikte gülüyoruz bu benim için çok önemli inşallah sizinde düzelir hayatta herşeyde bana destek olur bende ona öyle
(1,450 puan) tarafından
Bende ona destek olurum ama o ben bişeye kalkissam desteklemez aksine kostek olur. Ama arkadasda değiliz en baslarda her adimimizdan haberimiz olur herseyimizi birbirmize paylasirdik ama şimdi birbirmizin yaptiklarindan fikirlerinden haberdar değiliz anca buyukler misafir gelirse falan işteno zaman  birbirmizifikrimizi öğrenmiş oluyoz ben hiç ona karşı değişmezdim ama o soğudu gittikce bende artık akrışıkık goremeyince boyle toparlayamiyorum artık
(17,801 puan) tarafından
Niye böyle acaba tekrar bi konuşsan ?
0 oy
(7,254 puan) tarafından
Yani konuşuruz zaten fazla bı yere çıkmadığım için bı eşim var arkadaşım 
0 oy
(3,400 puan) tarafından

• :DArkadaşız kardeşiz anne babayiz birbirimize cocuguz herseyiz kısacası yeri gelir kanka oluruz 
(1,450 puan) tarafından
Nasıl beceriyon basdan bizde öyleydik ama sonra hep iş ev oldu sonrada yorgunluk felan tv telefonda oyun oynamalar bende akışına bıraktım şimdi toparlayamiyorum
(3,400 puan) tarafından
Bizde telefon yoktur akşamları hiç canım bulaşık yıkamaya gitsem bas bas bağırır eşim hadi hadi düğün bulaşığı mi yikiyorsun çabuk gel yanıma mesela cumartesi Pazar tatil eşim iple çekeriz bu arada 23 yıllık evliyim gerçi kızıyorlar bu platformda sürekli evlilik seneni dile getiriyorsun diye ama
(880 puan) tarafından
23 yıl maşallah bacım vallahi. Bunca
 Yıl ne ogrendın yada seni tecrube sahıbı yapan ne oldu bunca yıl nasıl mutluluk evlılık devam ettı tecrubelerınu paylasırmsn anlatabıldımmı bılmıyom^_^
(1,450 puan) tarafından
Evet bende merak etdim anlatsana abla
(3,400 puan) tarafından
Evlilik aşkı öldürüyor diyorlar ama bizimki tam tersi daha da güçlendi bizde anne baba yok eşimde de bende de malesef küçük yaşlarda kaybattik ikimzde birbirimizin herşeyi olduk eşim karsidan yürürken ne derdi olduğunu bilirim mesela canı da sıkkınsa sevincliysede ona göre hoppp gardimi alırım hemen hoşgeldin beş gittin bı kahve yapistirirm ohh hamur gibi olur adamoda aynı şekilde bana öyledir tabi ağzımın buzusmesinden Ömer diyeceğimi anlar
0 oy
(2,108 puan) tarafından
Altı yıllık evliyiz ben istersem sohbet ederiz istemezsem etmeyiz yemekte zaten konuşuyoruz.soyle ki ben günlük bir konu seçerim ona danisiyor gibi öğle açılır siyaset din kayınpeder iş çocuklar zaten bizim ikimizin toplam çocuk altı tane hepsinin sorununu başlasak vakit bitiyor öğle ama muhabbet çok kıymetli birseymis ben bu evliliğimde bunu anladım eşim sözlerime deger verir bende ona
(1,450 puan) tarafından
Aynen muhabbet cox onemlidir .. maşAllah Allah bagislasın 6 cocuk cok zor değilmi ?
(2,108 puan) tarafından
Yani büyükler ucu yardım ediyorlar ama sorunlar büyük oluyor alıştık şimdi önce bir kabullenme süreci oldu ikinci evliliğimiz şimdi iyiler çok şükür
0 oy
tarafından
Bir çok kez beni dinlemedigini düşünüyorum cevap ta vermiyor.neden diye sorunca konu sarmadı falan ama ben onu dinlerim hep ayyy sinirim bozuldu yine
0 oy
(1,352 puan) tarafından
Benim konuşacak çok şeyim var sabahtan akşama kadar evde tekim dinlese sohpet etse çokta güzel konuşuruz da kocam benimle sahpet etmeyi sevmez daha çok arkadaşlarıyla konuşur 
(1,450 puan) tarafından
Aynen
0 oy
(2,271 puan) tarafından
Hayır hayır hayir
0 oy
(4,673 puan) tarafından
En iyi dedikosu arkadasim.d
0 oy
(7,689 puan) tarafından

Hep ben konu bulurum :)

0 oy
(1,408 puan) tarafından
Çok şükür hem arkadaşım, hem sırdaşım, hem eşim. O an hangisine ihtiyacım varsa. Babam gibi koruyup kollar, arkadaşım gibi şakalaşırız, oyun oynarız oturur çekirdek kola takılırız, bütün her şeyi oturur konuşuruz.  İşten güçten açılıyor, gün içinde neler yaptık onu konuşuyoruz. Sonra kuzenlerinden filan muhabbet açılıyor şu kuzenini sevmiyorum, şu akraban niye böyle filan. O an aklıma ne geliyorsa onu söylüyorum. Kırılmaca darılmaca olmuyor. O da aynı şekil. Yeter ki konuşma isteği olsun. Her yerden konu çıkar bulunur. 
0 oy
(3,034 puan) tarafından
Biz arkadaş gibiyiz bazı akşamlar çayla sohbet ederken gece saat 2 3 u buluyor saatlerce konuşuyoruz. En iyi arkadaşım 
(1,450 puan) tarafından
Ne guzel darisi basimiza
(3,034 puan) tarafından
Amin insallah
0 oy
(5,498 puan) tarafından
Eşim asla birşey anlatmaz ben gün içinde olanların anlatırım hatta bazen bana siz kadınlar ne kadar çok dedikodu seviyorsunuz diyo :D
0 oy
(65 puan) tarafından
Bizde iki arkadaşız yeri gelir güler şakalaşırken dedikodu yaparız ben ona çocuk gibi davranırım oda bana karşılıyor bazen guresirirz kim kimi yıkacak diye o oyun oynuyorsa bende yanına yaklaşır bende oynayacam derim beraber oynarız 43 günlük oğlumuz var o uyudu mu ben habersiz gider çay kahve birşeyler yaparım oturur sohbet muhabbet ederiz sigara içeriz karşılıklı en iyi arkadaşım eşim dir herşeyimi anlatırım oda bana anlatır 

İlgili sorular

+1 oy
42 cevap 619 göst.
23 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Hayalet (1,925 puan) tarafından soruldu
+3 oy
0 cevap 251 göst.
24 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Miss dilek (762 puan) tarafından soruldu

380,180 soru

11,381,631 cevap

34,875 kullanıcı

...