0 oy
446 göst.
Aile kategorisinde (153 puan) tarafından
Eltime bizim  es tarafı iki tane kadın gelmis aynı mahalede  oturuyoruz onlarla bugün eltime gelmiş  eltimle yasittlar  yani benden 20  sene büyük ablalar nedense çok zoruma gitti neden benide çağıra bilirlerdi eltimle mrb mrb yani okadar samimi değiliz ama nedense zoruma gittti  sende gel bizle otur  yanımıza diye bilirlerdi.   Siz olsaydınız zoruma gidermiydi eltime gelen kadının biri benim annemin küzeni....

17 Cevaplar

+2 oy
(2,182 puan) tarafından
Çağırmak zorunda değil tepki vermezdim ben 
-Reklam-
+1 oy
(377 puan) tarafından
Cnm aranız iyi değilmiş  niye çağırsın ki samimi olsanız gama. Kırıl ama samimiyet yok
0 oy
(7,253 puan) tarafından
Çağırılırsam giderim çağırılmazsam hiçte üzülmem 
0 oy
(537 puan) tarafından
Ayy hiç takmam qelen baş üstüne qelmeyende...Keyfini bozma çaqrmazsa çaqrmasn 
0 oy
(10,046 puan) tarafından
Eltinle o kadar samimi degilsen oda gerek gormedi demekki. Neden samimi degilsiniz sikintimi var
0 oy
(433 puan) tarafından
Geç cağırıldığım yere vede davet edilmediğim hiç bir yere gitmem kendimi üzmem yap kahveni git battaniyenin altına aç TV keyfine bak amannnn dert ettiğin şeye bak bu hayatı ve insanları boş vermeyi öğren yoksa sana yazık olur
0 oy
(234 puan) tarafından
Canım samimi degilmissiniz ki zaten çağırmak zorunda değil herkesin kendi misafiri bence alınganlık yapma 
0 oy
(1,474 puan) tarafından
Sadece merhaba ediyormuşsunuz neden çağırsın ki
0 oy
(153 puan) tarafından
Ben hep milletten bişey bekliylrum ondan
(433 puan) tarafından
Sen hep milleten birşey beklersen üzülen sen olursun belki hep sen beklediğin için aranız bozuk bı sabah kahvaltıya çağır davranışını ölç bak oda seni davet ediyor mu sana misafir gelince sen çağır bak ona gelince çağırıyor mu eğer yapamazsa mesefaye devam
(153 puan) tarafından
Canım benim eşim 20 senedir onunla konuşmuyor hani eltimle konuşmuyor eltimle kocamla da konuşmadığı için eltim eve gelip gitmiyor yani o yüzden ama biz merhaba merhaba alışıyoruz o kadar yani
(433 puan) tarafından
O zaman deme ben hep ben milleten birşey bekliyorum ondan bende yanlış anlarım. O zaman şöyle söyleyeyim sana eşin konuşmuyorsa bu eşinin sorunu seninle bir ilgisi olamaz aranı iyi tutarsın. Ha yine söyle söyleyeyim madem aranızda sorun var gelmiyorsa evine senide cagirmiyorsa uzulmeyeceksin zaten aranız iyi değil ki
0 oy
(1,024 puan) tarafından
Kendin diyorsun meraba meraba diye zoruna gidecek bi durum yokki istememistir cagirmamistir mecbur değil 
0 oy
tarafından

Kız kafan rahat böle ne sen git ne o gelsin otur oturduğun yerde akıllı ol:D

0 oy
(407 puan) tarafından
Konu elti olunca hiç bişi beklemem 
0 oy
(1,025 puan) tarafından
Zoruma gitmezdi sizi çağırmak zorunda değil 
(153 puan) tarafından
Eltisiyim
(1,025 puan) tarafından
Olabilir çağırılmadıktan sonra istersen kardeşi ol
0 oy
(863 puan) tarafından
Sen  her misafirin geldiginde onu çağırıyor musun? Yaşıtların değilmiş sonuçta, bence zorunda değil.gormezden gel. 
0 oy
(119,342 puan) tarafından
yani sadece mrb diyosaniz cagirmaz bende olsam cagirmam 
0 oy
tarafından
Ay çağırmasın ne dert ediyon
0 oy
(250 puan) tarafından
amaaan eltiden dost olmaz ya hic samimi bile olma

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 101 göst.