0 oy
83 göst.
Diğer kategorisinde (58 puan) tarafından
Belim ağrıyor 4 gündür çok bel ağrım vardı doktora gittim bebek daha yeni 1 aylık olmak üzere ama kesenin çevresinde kanama var dedi bel ağrısı o sebepten imiş korkmaya başladım ya başına gelen var mı 

7 Cevaplar

0 oy
(275 puan) tarafından
Benim 2 numarada oldu hatta bana iyi konuşmacılar yani ama hamdolsun doğdu sağ salim 
(58 puan) tarafından
Benimde ikinci bebeğim ilkinde böyle birşeyle karşılaşmamstm ama bu kadar ağrı yaptığını da bilmiyordum bel fıtığı olduğumu sanmıştım öyle çok bir ağrı yani
-Reklam-
0 oy
(1,166 puan) tarafından
Bende de olmuştu. Hatta aşırı miktar da kanama olmuştu ama tutundu sağlıklı bir şekilde doğdu çok şükür 
(58 puan) tarafından
İkinci bebeğim bu cnm biraz istemeden oldu ama bugün keseyi görünce öyle çok mutlu oldum değişik bir sevinç aldı ki içimi anlatamam ama doktor düşük riski var deyince üzüldüm açıkçası
0 oy
(241 puan) tarafından
Allahin izniyle bisey olmaz canım dikkat et uzanma ağır kaldirma
0 oy
(1,226 puan) tarafından
Bütün hamileliklerim o stresle  geçer. Dinlen ve kusmamak için daha dikkatli olun . Kusmanın şiddetiyle insan kendini sıkınca da problem oluyor
0 oy
(5,634 puan) tarafından

Benimde ikinci gebeliğim öyle oldu, bel ağrısı yoktu ama leke görüyor dum 15 gün sürdü düşük yaptım maalesef :'(

Ama her gebelik aynı olmuyo tabi inşallah bir sıkıntı olmaz 

(58 puan) tarafından
Bende lekelenme yok çok şükür. Sadece ağrım fazla birde sanki alttan batma var yapacağım tek şey bol su tuketmek ve dinlenmek İnşeAllah birşey olmayacak
(5,634 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
(1,550 puan) tarafından
Bende de oldu 3-4 aya kadar progestan kullandım şükür Rabbime sagsalim aldım kucağıma darısı basina inşallah cnm 
0 oy
(537 puan) tarafından
Geçmiş olsun benimde öyleydi atlattım ilaç iqne v.s vermişti üç aylık oldum şimdi sırt aqrım devam ediyo ama doktor kanama durmuş endişelenme dedi
(58 puan) tarafından
Sağol canım. İnşeAllah geçer ya çok korkuyorum birşey olacak diye ayağa dahi kalkamıyorum iğne ilaç yazdı geçer inşallah
(537 puan) tarafından
İkinci ayda qeciyo kese büyüdükçe kan duruyo

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 18 göst.
25 Ocak 2024 Diğer kategorisinde EsmaElif&mstafa (26 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 100 göst.
5 Eylül 2023 Aile kategorisinde Ebru.1302 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 45 göst.
23 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Delinin biri (2,405 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 31 göst.
15 Mart 2024 Diğer kategorisinde Elif_6060 (33 puan) tarafından soruldu

379,886 soru

11,372,153 cevap

34,855 kullanıcı

...