0 oy
48 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (160 puan) tarafından
Kızlar 1 hafta önce sezeryanla doğum yaptım. Dünden beridir ıslak buruşmuş hissediyorum. Hiçbir şey dokunduramıyorum sızlıyor. Doktorum krem filan vermemişti. Neden oluyor olabilir bunu yaşayan var mı? Ne yaptınız da geçirdiniz? Ne önerirsiniz? Doktoruma mesaj attım ondan cevap gelene kadar size de sormak istedim. Sızlama çok kötü çünkü 

3 Cevaplar

0 oy
(1,185 puan) tarafından
Yeni doğum yapmışsimiz normaldir benim 3 haftaya kadar pişik gibi yanıyor ve sızlıyordu kuru tutmaya özen gösterin pansuman yapın
(160 puan) tarafından
Doktorum 1 hafta muayenesinde hiçbir şey demedi malesef nasıl pansuman yapmalıyım
-Reklam-
0 oy
(2,666 puan) tarafından
Normal canım iyileşiyor. Sonradan da kasinmaya başlıyor. Ama çabuk iyilesiyor. 
(160 puan) tarafından
Normal olmasına çok sevindim açıkçası. İltihap kaptı diye korktum açıkçası ama koku akıntı yok şükür
(2,666 puan) tarafından
Yok cnaim banyodan sonra kuru tut. Ben kurutma ile kurutmadim havlu ile kuruttum ama sen normalde nasıl yapıyorsan öyle yap. Hiçbir şey olmaz . Geçmiş olsun
(160 puan) tarafından
Doktorum sık ılık duş önerdi sadece
Havluyla tampon yapar gibi kuruluyorum. Çok sağol canım inşallah kolaylıkla geçer
0 oy
(241 puan) tarafından
Normal canım hafif sisebilir bile
(160 puan) tarafından
Sislikte var eveet korkuttu bu durun biraz beni. Teşekkür ederim içim rahatladı ❤️ nasıl kuru tutmamı önerirsiniz? Doktorum muayenede hiçbir sorunun olmadığını söylemişti ama bu konularla ilgili hiç bilgi vermedi
(241 puan) tarafından
Sıcaktan terliyor canım muhtemelen arada açık bırak iyilessin
(160 puan) tarafından
Açık bırakmak çok mantıklı geldi yapayım bunu

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 294 göst.
7 Ocak 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 72 göst.
10 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Periiii89 (857 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 77 göst.
12 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Lavanta... (232 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 22 göst.
27 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Ozlem52 (105 puan) tarafından soruldu

381,435 soru

11,419,738 cevap

34,975 kullanıcı

...