0 oy
262 göst.
Diğer kategorisinde (2,108 puan) tarafından
Çevremde çoğu kişi kapmış ben de dahil olmak üzere 4 gündür öldüm resmen kaburgalarim ciğerlerim her yerim ağrıyor oglanda kaptı çok kötü bı hastalık var söylemiyorlar göğsüm yanıyor varmı atlatan ne gibi yollar izlediniz günde iki iğne falan vuruyorum halen kötüyüm 

9 Cevaplar

0 oy
(784 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun inanın 20 gün çektik 3 gün ateşlendik inşallah tekrar olmayız
(2,108 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım inşallah birdaha olmaz bizde 5 gündeyiz ateşi yavaş yavaş atlattık ama öksürük halsizlik benim birde kaburgalarım ve sırtım ağrıyor bir an önce geçsin gerçekten çok kötü
-Reklam-
0 oy
(999 puan) tarafından

Biz geçen ay ailecek atlattık

Yan komşuda hastalandı hâlâ iyilesmemisler

3 gün önce çocuklarımız oyuncaklarıyla kapı önünde oynadı benim oğlan geri kaptı :(

Gerçekten sonu gelmeyen bir salgın var 

(2,108 puan) tarafından
Aman dikkat et nasıl bir döngüye girdik vallahi çok kötü
0 oy
(2,041 puan) tarafından
Oğluma bir ayda iki defa antibiyotik vermek durumunda kalfım devamlı ateşlenigor geçmeyen öksürük tekrsrlayan enfeksiyon valls kurtulamadı çocuğum hiçbir şey yemiyor mama zor içiyor Allah şifa versin inşllah 
0 oy
(1,929 puan) tarafından
Hastalandım 2 gün sonra geçti. Eşim hastalandı ondan kızıma geçti kızımdan gene bana sürünüyorum. 
(2,108 puan) tarafından
Bu öyle birşey ki normal grip değil benim kaburgalarim ciğerlerim sırtım ağrıyor öldürecek gibi
(1,929 puan) tarafından
Valla bende 2 gün kötü sonra iyi gene kötü oluyorum çikmiyor vücudumdan :(
0 oy
(898 puan) tarafından
Bı kaç gün önce esın hastalandı şuan ben oğlum hepımız hastayuz
0 oy
(799 puan) tarafından
20 gundur hastayim bogaz agrim gecti ama grip gecmiyo koku tat yok cok kotu gecmek bilmiyor ilaclarda fayda etmiyor bitki caylarida sicak dus biraz iyi geliyo sabah kalkiyom yine ayniyim gecmis olmus 
0 oy
(3,727 puan) tarafından
1.5 ay öksürük çektim. Berbat bir şey öyle böyle değil. Çok geçmiş olsun  bol bol sıvı tüketin.
0 oy
(1,357 puan) tarafından
Bende bişey var ama anlamıyorum 

Gün içinde boğazım a bişey takılmış gibi gecede karın ağrısı bulantı ishal ter basıyor sabaha karşı geçiyor bu sadece akşam oluyor son 1 haftadır gündüz sadece boğazıma bişey takılı gibi 
0 oy
(1,253 puan) tarafından
Bende hastayım ama sanırım benimki sadece soğuk algınlığı ilk iki gün baya kötüydüm bugün iyiyim

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 308 göst.
29 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bbttnnmm (286 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 151 göst.
8 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Susus (28 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 102 göst.
28 Ocak 2024 Diğer kategorisinde ASEL ESRA (1,559 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 62 göst.
22 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Evin6231 (241 puan) tarafından soruldu

380,355 soru

11,388,468 cevap

34,894 kullanıcı