0 oy
233 göst.
Diğer kategorisinde (439 puan) tarafından
Çocuklarınıza karlı ne kadar sabırlısınız? Bazen kızdığınız anlar oluyor mu? Yoksa konuşarak yada dikkat dağıtarak mı ilerliyorsunuz?

10 Cevaplar

0 oy
(1,023 puan) tarafından
Kızdığım Oluyor tabiki ama sözümü dinlerler 
(439 puan) tarafından
Benim oğlum var 1 yaşında çok ağlamaklı bu aralar. Yemek yemiyor yedirsem de çok çok uğraşlar veriyorum oyuncaklar Farklı şeylerle ikna etmeye çalışıyorum. Sabırlı olmaya çalışıyorum ama biraz yoruldum
-Reklam-
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Sabrm tukeniyor 5te dersi var 4.bucukta hazirladim bi wcye gidiyim dedim tv actim sen git ispanagi suya koyduydum basindan assagiya hepsini dok.d.d.d gelde sinirlenme sabirli ol kizdim isbamak banyo diyor bide bana hemen ogretmenine yazdim hocam masal 15 20dakika gec gelecek ispanak banyosu yapti diye.d.d.d 
(439 puan) tarafından
Benimki 1 yaşın da ve çok hareketli. Yaramazlıkları değil de ağlamaklı hali yemek yememesi benim sabrı mı zorluyor bazen. Böyle hissettiğimde kendime kızıyorum
(4,668 puan) tarafından
Valla kendime hic kizmiyorum cunku benimki hic yerinde durmuyor 3.5yasinda otizm de var iyi bile bakiyorum tek basima
(439 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun
(1,953 puan) tarafından
O bizdede oluyor geçen oyun evine giderken, ben oğlumu hazirladim,sonra kendim makyaj vs yapmaya yatak odasına gittim ,o ara sen meyve suyu bul oyna kafasından aşağıya şeftali suyu bende kızmadım hemen değiştirdim üstünü, sanırım bu durumu bütün çocuklar yapıyor
0 oy
(2,675 puan) tarafından

Her gece bu duayı okurum, sakinim konuşarak çözelim ağladığın için seni anlamıyorum diyorum. 

image

(439 puan) tarafından
Bende okurum sağolun
0 oy
(4,300 puan) tarafından
Tabiki kızdığım zamanlar oluyor ama yansıtmam. Konuşarak ya da dikkat dağıtarak devam ediyorum
(439 puan) tarafından
Bazen dikkatini dağıtamıyorum. 1 yaşına yeni girdi tam anlamıyor beni
(4,300 puan) tarafından
Oyuncaklara odaklandır canım. Bi de o kriz anında üzerine gitme. Biraz bekle o ilk krizi atsın üzerinden sonra dikkatini dağıt
0 oy
(419 puan) tarafından
Genel olarak sabırlı bı insan değilim hiç birşeye karşı hatta psikolog a gidip sakinleştirici falan bile almayı düşünüyorum. Ama  benim günlerim cok  koşturmayla geçiyor iş ev çocuk herşey bana artık oğlum az bı mizirdasa kalkıp 12. Kattan aşağı kendimi atasim geliyor. 1 yaşında oglum kizsamda anlamiyor bazen gülüyor kızınca bu seferde onu takiyoruk kafaya niye kızdım ki diye 
(439 puan) tarafından
Ben yaramazlığına vs takılmıyorum da yemiyor bazende çok ağlamaklı oluyor o bazen sabrımı zorluyor
(419 puan) tarafından
Bende en çok uykusuna gece 10 kere uyanır meme ucum kopcak bigun oda rahatliycak bende :) uykusuz kalınca da gün içinde malum patlamaya hazır bomba
0 oy
(14,032 puan) tarafından
Oğlum 4 yaşında ciddi bir şekilde tüketti beni psikologa da götürdüm fayda etmedi devamlı ağlıyorum artık sinirimden bazen de ne yaparsa yapsın tepkisiz kalıyorum artık o kadar yoruldum bazen de cinnet geçiriyorum kendimi tutabildigim kadar tutuyorum kısacası 
0 oy
(3,097 puan) tarafından
Çok sabırlıyım ama kızım saolsun sabır bırakmadı taş olsa çatlar 
0 oy
(1,953 puan) tarafından
Tek oğlum var pek kızmıyorum ,hatta hiç kızmıyorum sabırlıyımdir ,anlatarak çözmeye çalışırım olmadı oğlumun dikkatini dağıtıp ,baska yöne dikkatini çekerek çözüyorum sorunu  , ağlıyorsa yani karışmam  sakinleşnesini bekliyorum ben tepki vermeyince ağlama vs demeyince ,baktı ilgi cekemiyor  hemen sakinleşiyor ,uzun uzun anlatırım yapmamasi gereken şeyleri 
0 oy
(647 puan) tarafından
Benim kisilik yapıma ve bekarkenki halimle kiyaslayinca kizima karsi sabırlı olduğumu düşünüyorum 
0 oy
(5,347 puan) tarafından
Bi yerde duymuştum çocuğunuza karşı çok öfkelendiğinizde onun ellerine bakın sakinleşirsiniz diye.

Ben bunu duymadan öncede hissediyordum kızımın ellerine dokununca bakınca kalbim yumuşuyor deneyin belki faydası olur 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 291 göst.
18 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Dnz737373 (199 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 257 göst.
0 oy
9 cevap 476 göst.
0 oy
6 cevap 683 göst.
17 Nisan 2020 Aile kategorisinde ♥️♥️Miracım♥️♥️ (1,114 puan) tarafından soruldu

380,098 soru

11,378,807 cevap

34,864 kullanıcı

...