0 oy
119 göst.
Diğer kategorisinde (594 puan) tarafından
Fırını çalıştırdım kapattım hafif ısınsın diye daha sonra diverseyin yağ çözücüsü var kuvvetli onu sıkıp kapatıcaktım birden sıktığım şey bana döndü nasıl olduysa bi an solumuş bulundum hemen nefesimi tuttum ama hafif bir şekilde gelmiştir herhalde bana, gargara yaptım peşine, üzerinden 4,5 saat geçmiştir şimdi göğsümde çok hafif yanma var, ondan kaynaklı mı bilmiyorum panik atağımda var benim gece çöküyor üzerime bu panik atak bende kendimi burada buluyorum sıkıntı olmaz inş değil mi ya 19 haftalıkta hamileyim bu arada 

4 Cevaplar

+1 oy
(4,429 puan) tarafından
5 saat  geçmiş normalde kan gazına bakılır oksijen tedavisi uygulanır  ve ultrason ile kontrol edilir  kimse bunun vebaline giremez  
(594 puan) tarafından
5 saat sonra hissettim öncesinde birşey hissetmedim
(4,429 puan) tarafından
Eğer hastaneye gitmeyeceksen Hareketlerini hissediyorsan hareketleri takip et  yanma içinde pencereden kafanı uzat oksijen al ara sıra
(594 puan) tarafından
Aşırı bir yanma değil hafiften mide borusu yanar ya reflüden kaynaklı falan öyle çok hafif yani inş bir şey olmaz şuanda gitmem imkansız bebeğin hareketlerini de anca anca hissediyorum zaten gidip hava alıyım ben
(4,429 puan) tarafından
Sabah git o zaman için rahat etsin
-Reklam-
0 oy
(37 puan) tarafından
Yogurt ye canım bu gbi durumlarda iyi gelir.
(594 puan) tarafından
Gidip yiyim yani hafif bir şekilde oldu bir zararı olma inş
(37 puan) tarafından
O kadardan birsey olcagini sanmiyorum ama gecmezse doktora gitmeyi de ihmal etme tabiki
0 oy
(4,110 puan) tarafından
Karbonatlı su iç.
0 oy
(758 puan) tarafından
Korkma bişey olmaz canım yaaa ben onlarla yaşıyorum resmen çamaşır suyunyag çözücü bunlar benim en yakin dostlarım :)))))
(758 puan) tarafından
İçin rahat edicekse bı acile git istersen canım  yada dışarı çık biraz hava al
(594 puan) tarafından
Ay yok bu saatte gidemem eşime bahsettimde benim panik olduğumu biliyor birşey olmaz o kadardan dedi kalkıp gitmeyiz yani bu saatte bende panik atak oluncz ikna olmadım kendimi buraya attım
(594 puan) tarafından
Birde yağlı baharatlı bir yemek yemiştim afedersin onun kokusu gelip durmaya başladı sanırım reflüden kaynaklıda olabilir soğuk yoğurt yiyince ferahladım bi
(758 puan) tarafından
Olabilir canım geçmiş olsun yağlı mideyi çok rahatsız ediyor korkma bişey olmaz inşallah zaten üstünden 4.   5 saat geçmiş
(100 puan) tarafından
Bir şey olma lafı alerjik bunyeler geçerli değil maalesef. Herkesin bünyesi aynı degil.

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 782 göst.
13 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Cikolata canavari (743 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 282 göst.
0 oy
23 cevap 796 göst.
20 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Elifmensev16 (103 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 303 göst.
12 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Civcivim (1,108 puan) tarafından soruldu

379,063 soru

11,345,806 cevap

34,812 kullanıcı

...