0 oy
191 göst.
Diğer kategorisinde (591 puan) tarafından

Son bir kaç aydır dilim çok sürçüyor bazen kelimeleri söylerken yutuyorum yada yanlış söylüyorum neden oldu anlamadım gitti sizlerdede var mı böyle bir durum :angel:

7 Cevaplar

+1 oy
(600 puan) tarafından
Bende de oluyor ya birincisi az kitap okumaktan ikinciside çocukluktan kalan utanma duygusu ve özgüvensizlikten oluyor bence, bir ortamda konuşulurken herkes susup beni dinlediği zaman çok heyecanlanıyorum dilim sürüşüyor neyden bahsettiğimi şaşırıyorum ve bu durum çok canımı sıkıyor :/
(591 puan) tarafından
Bende hiç yoktu canım ne olduysa bir kaç aydır başladı ya bazen bir kelimeyi yanlış söyliycem diye konuşmaktan vazgeçiyorum :(
(600 puan) tarafından
Bende de aynısı oluyor ama seninki yorgunluk ve uykusuzluktan olabilir
(591 puan) tarafından
Belkide canım :/  ama kitap okumaya başlıyim ben en yakın zamanda belki etkisi olur ♥️
-Reklam-
0 oy
(1,575 puan) tarafından
Vitaminlerine baktır istersen. Ya da çok mu yoruluyorsun acaba 
(591 puan) tarafından
Doğum yapalı 9 ay oldu tahlil yaptırmaya hastaneye gidicem bi gidemedim.Evet inan çok yoruluyorum bebiş aşırı aşırı mızmız bazen konuşacak mecalim kalmıyor yorgunluk mu etkiliyordur ki :/
0 oy
(5,634 puan) tarafından
Bol bol kitap okumalısın 
(5,634 puan) tarafından
Aynen gerçekten çok faydası oluyo
(591 puan) tarafından
Tamamdır en yakın zamanda tekrar başlıycam inşallah :) o zaman alırım bir kitap önerisi de ♥️
(5,634 puan) tarafından
İnşallah ❤️ ben şahsen bu aralar anne çocuk ilişkisi ile ilgili kitaplar okuyorum çok ihtiyacım var :-):-)
(591 puan) tarafından
Kesinlikle benimde ihtiyacım var :D bir bakayım çok teşekkür ederim ♥️
(5,634 puan) tarafından
Rica ederim ☺️
0 oy
(2,946 puan) tarafından
Kitap oku bol bol uykunu alamıyor da olabilirsin yada stresli filan
(2,946 puan) tarafından
Kizjm var 5 buçuk altıya girecek bide karnımda var işte 2 ay kaldı
(591 puan) tarafından
@Zencefil51 Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah ♥️
(4,490 puan) tarafından
Allah kucağına almayı nasip etsin ben yıllık izindeyım annemgile geldim sabah bebeyı uyandığı gibi gönderıtım annemın yanına ahahshs
(2,946 puan) tarafından
Amin kızlar saolun dinlen güzel güzel çok yoruyordur meslek
Benim kız da 2 günde bi anneannesi dedesinde onlarla büyüdü ayrıldım için ilk eşimden özlüyor baya
(4,490 puan) tarafından
Aynen valla benden çok onları görüyor bazen saolsunlar Allah başımızdan eksik etmesin
0 oy
(747 puan) tarafından
Bende de çok oluyor özellikle beynim dolu olduğu zammanlar daha çok olmaya başlıyor 
(591 puan) tarafından
Ahh ahh o beyin zaten evlendim %99,9 doldu :) tartışırken bile çatır çatır konuşan ben bu sebepten dolayı tartışmak bile istemiyor :)
(747 puan) tarafından
Aynen bende evlenmeden önce kimseye kendimi ezdirmezdim şimdi bir duruldum bir birşeyler dünya umrumda değil
(591 puan) tarafından
Yeminle tam da öyleyim tükendim :)
0 oy
(36 puan) tarafından
Gün içinde 3 4 farklı dil kullandığımdan bende çok oluyor telaffuz problemleri ve kelime unutma. Farklı diller bilmek güzeldir kendimi farklı dillerde ifade edebilirim sanıyordum ama beynimin içinde hepsi çorba oluyor yakında hepsini unutucam o olacak 
(591 puan) tarafından
Aman Allah korusun :)
0 oy
(1,188 puan) tarafından
Diksiyon tekerlemeleri var oku onları 
(591 puan) tarafından
Tamam canım teşekkürler ♥️

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 493 göst.
10 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde E&C (2,387 puan) tarafından soruldu
0 oy