0 oy
238 göst.
Diğer kategorisinde (14 puan) tarafından
Kizlar 1 ay oncesi cok korkunc bir ruya gordum korkutuldum bayagi detaya hic girmiim simdi ilk kez yine yalniz yatacagim bebegimle ayni seyi yasamaktan korkuyorum basiniza geldimi ve daha sonra nasil basa ciktiniz bu korkumu yenmek istiyorum annem geliim dedi ama.. devamli yanimda birileri olamaz ya... 

6 Cevaplar

0 oy
(1,060 puan) tarafından
Oku bol bol.ben gordugm rüyalari anlatsam şoke olursun.isiklari aç öyle uyu bişey dusunme
-Reklam-
0 oy
(334 puan) tarafından
Beni dönem dönem resmen esir aliyorlar. Rüyadan uyaniyorum bakıyorum yine ruyadayim yine uyanıyorum bakiyorum hala ruyadayim. Ama olacak zamanı yatmadan önce hissediyorum resmen uyuyuncada aynısi oluyor senin kide aynı sekildemi bilmiyorum ama rahatlatan bises vs açıp basucuna koy ışıkli olsun odan camdan dışarıya bak etrafına iyice bak sonra yat beni bunlar rahatlatıyor. Acabilirsen perdeyi açık bırak. Unutma sadece bir rüya gozunu açınca gidicek buna kendini inandır ve uyu mışıl mışıl 
(14 puan) tarafından
Ah ahh seni cok iyi anliiormm Allah kimseye vermesin cok kotu bir.his
0 oy
(159 puan) tarafından
Bence Herkesin başına gelmiştir. Ama çocuğunuzdan cesaret alın düşünmemeye çalışın. Vesveye kapılmayın.. ışıkları açık tutun. Bol bol sure okuyun. Bulunduğun odaya Kur'an'ı Kerim bırakın. 
(14 puan) tarafından
Canim ben gunduz gordum 1 ay oncesi resmen ışık icindeydi oda..m
0 oy
(4,403 puan) tarafından
Benim rüyalardan. 3 sezon korku dizi serisi çıkar oku  oku oku canım yat ama  yine kabus görürsen emin ol korkutuldugun için değil bu psikolojiyle yattığın için olur
0 oy
(17,649 puan) tarafından
7 kere ayetel kürsi oku canım hiç bişi olmazzz 
(14 puan) tarafından
Yatmadan once okudum gercekten ise yaradi
(17,649 puan) tarafından
Yaramazmı canım elhamdüllilah ❤️
0 oy
(7,656 puan) tarafından
Ben depremden önce acayip kötü bir rüya gördüm ve bunu namaz kılmadığıma yordum. Çünkü öyle bir rüyaydı. İlk zamanlar baya kötü olmuştum. Sonra unuttum gibi derken yeniden gördüm aynı rüyayı. Sonra da deprem oldu. Depremin habercisiydi o rüyalar. İkisinde de yer ayrıldı herkes içine girdi. Depremde de 2 kere oldu ve binlerce insan vefat etti. Allah rahmet eylesin hepsine ama namaza, Allah'a yönelmek en güzeli. Kalbin ferahlıyor öyle 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 183 göst.
22 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde EsleminAnnesi (3,099 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 169 göst.
2 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Elizan nur (950 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 241 göst.
15 Haziran 2023 Aile kategorisinde Dilaraysun (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 221 göst.

378,253 soru

11,321,452 cevap

34,765 kullanıcı

...