0 oy
92 göst.
Aile kategorisinde (60 puan) tarafından
Kızlar Layla şirin ajansı kabul etmiş bizi fakat önden ödeme istiyor doğrumu bir tanidigim da gerçek bir ajans asla önden ödeme istemez diyor kayıtı olan var mı 

4 Cevaplar

0 oy
(1,744 puan) tarafından

Hepsi dolandırıcı inanmaa 

(60 puan) tarafından
Layla şirinde mi öyle
(1,744 puan) tarafından
Bilemem isim olarak ama on kayıt adı altında milletten para topluyor lar
(60 puan) tarafından
Hmm bilgi için teşekkürler canm
-Reklam-
0 oy
(793 puan) tarafından
Şikayet var sitesine girip, Layla Şirin Ajans yazarsan dolandırıcı olduklarını görürsün canım. Herkesten para almışlar, kayıttan sonra ilgiyi iletişimi kesmişler. 
(60 puan) tarafından
Hemen bakayım canm teşekkür ederim
(793 puan) tarafından
Rica ederim canım.
0 oy
(7,050 puan) tarafından
Ben de takip ediyorum bizim de kabul edildi ama kayıt yapmadık henüz bana gerçek gibi geldi ve yorumlar da kaç kişi gördüm kayıtlı olan.
(790 puan) tarafından
Kız ben sabun paketleme işine girecektim evde 20 tl dolandırıldım çok cüzi ama dediğim gibi parayı toplayınca topuk yaptılar
(60 puan) tarafından
Şimdi baktım gerçekten parayı aldıktan sonra ilgi kalmıyormus
(7,050 puan) tarafından
İşte ben de emin olamadığım için kayıt yapmadım her yer dolandırıcı kaynıyor.
(60 puan) tarafından
Aynen canm ama bencede ajanslar neden para alsın ki, zaten bizim cocuklar üzerinden kazanıyorlar
(793 puan) tarafından
Akrabam da evde paket işi için Instagram'da bi sayfa buldu. Yüzlerce yorum ve hiç olumsuz bir yorum yok. Yorum yapanlara özelden sordu gerçekten güvenilir kişiler mi diye, sorduğu kişiler harfi harfine aynı mesajı yazdı. Yani 5-6 kişiye yazdı, hepsi otomatik mesaj gibi aynı şeyi yazmış. Orada şüphelendi, Allah'tan o anda biri de dolandırıcı bunlar inanmayın diye yorum yazdı da kız parasını kaptırmaktan son anda kurtuldu. Olumsuz yorumları anında silip, yorum yapanları engelliyorlar. Güvenilir insan kalmadı artık.
0 oy
(1,122 puan) tarafından
Benim bildiğim para vermiyorsun dolandırıcı oluyo

İlgili bir soru bulunamadı

381,120 soru

11,409,774 cevap

34,946 kullanıcı

...