0 oy
357 göst.
Aile kategorisinde (793 puan) tarafından
Sorum yukarıda

34 Cevaplar

0 oy
(308 puan) tarafından

Merhameti, saygısı, sevgisi, bizi bizden çok düşünmesi, dürüstlüğü, vicdanlı olması, yardımsever olması, anlayışlı olması, konuşkan ve güler yüzlü olması kısacası diyim gerçekten iyi bir EŞ iyi bir BABA <3

(793 puan) tarafından
Maşallah en önemli 2 kriter gerçekten... Rabbim daim eylesin 2 cihanda da utandırmasın
-Reklam-
0 oy
(48,681 puan) tarafından
merhametli olmasi ve anlayisli olmasi
(793 puan) tarafından
En büyük 2 özellik gerçekten. Maşallah maşallah Rabbim sizi birbirinize bağışlasın
(48,681 puan) tarafından
amin canim
0 oy
(684 puan) tarafından

Sakın vicdanlı kalp kırmayan 

Ama kilo aldıkça dönmeye başladı 360 :D

(793 puan) tarafından
Kiloyla bağlantısı oluyormuş muuu??
(684 puan) tarafından
Şaka takuldım ama degişti
0 oy
(468 puan) tarafından
Beni çok sevmesi küçük süprizler yapması bazen çok romantik olur
(793 puan) tarafından
Anaaaa hiç Romantizmi düşünmedim ya ben :) Maşallaahhh Allah arttırsın bize de nasip etsin :)
(468 puan) tarafından
Amin inşallah  canım
0 oy
(1,391 puan) tarafından
Adam gibi adam olması :) yalan söylememesi, merhameti, saygısı, sevgisi, iyi niyeti, elinden her iş gelmesi, yardım severliği, her zorluğun üstesinden gelebilmesi, her konuda çözüm üretmesi üretebilmesi. En önemlisi de tek başına sıkılmadan takılabilmesi.
(793 puan) tarafından
En önemli kısma koptum maşallaahh :))
(1,391 puan) tarafından
Heheheh o da benim için aradığım bir özellikti :)
0 oy
(7,019 puan) tarafından
Hiç biseyi valla kadermis 
(793 puan) tarafından
Öyle deme kız vardır bir şeyleri onun da :(
(7,019 puan) tarafından
Ya çok güzel ozellilleri tabiki de var eşim için hiç pişman değilim ondan başkasıyla ben benden başkasıyla da o yapamazmisiz zaten çok merhametli çok sahiplenici hiç biseye hayır demez elinden gelenin en iyisini yapar bize kendini feda eder çok güzel özelliği vaf ama görücü usulü evlendik kimleri kimleri kabul etmedim eşimde sustum kaldım hiç biswyinden de etkilenmemistim aslında ama oluverdi işte
0 oy
(284 puan) tarafından
Görücü usulü evlendim 

Namaz kılması

Evinin ve isinin olması

Kötü alışkanlıklarınin olmayışı
(793 puan) tarafından
Maşallah maşallah Rabbim mutluluğunuzu arttırsın :)
(284 puan) tarafından
Amin Rabbim hiç bir yuvayı bozmasin
0 oy
(1,367 puan) tarafından
Gerçekten eşime sonsuz güveniyorum her konuda arkamı dönsem tereddüt etmem hain bir insan değil yani birde merhametine en son olarak kızına olan ilgisi çok güzel bir baba
(793 puan) tarafından
Maşallah Rabbim nazarlardan saklasın :)
0 oy
(270 puan) tarafından
Adamın bı aurası var. Karakterli oluşu. Net bir duruşu var. Birşey sorunca önce kafasında bı düşünür hemen yanıt vermez biraz beklersin yani sonra cevap verir. Çok ince düşünceli. Biz kadınlar ince dusunceliyiz deriz ama benden daha çok ince düşünür. Ama en çok  duruşu olması beni cezbetti. 
(793 puan) tarafından
Duruşu olması gerçekten altın gibi bir şey bu dönemde.. Rabbim aşkınızı arttırsın :)
(270 puan) tarafından
Amin cümlemize inşallah. :)
0 oy
(747 puan) tarafından
Beni sevmesini sevdim sonra kendini 
(793 puan) tarafından
Rabbim sevginizi arttırsınnn :)
(747 puan) tarafından
Çok teşekkürler sizinde inşallah
0 oy
(527 puan) tarafından
Dürüst olması   daha sonrada merhameti  tabi
(793 puan) tarafından
Dürüstlük çok mühim şey yaa gerçekten Allahım huzurunuzu bozmasın
(527 puan) tarafından
Amin canım hepimizin
0 oy
(4,969 puan) tarafından
Ya bişey diyim mi bin kere maşallah nazar değmesin her huyu güzel sadece biraz ağır hareket eder;) 

Ben hastaysam bakar yemek yapar evi toplar çocukları bnmle uyutur yeri gelir bn misait olmam alt değiştiriyor çok sessiz .  Rabbim ayakkabısını kapimdan gölgesini üstümden eksik etmesin.. Gebeyken daha daha yardım ederdi aklıma o günler geldi ;)))
(793 puan) tarafından
Ahahahha hemen bir daha gebe kalmaca :) MaşAllah Rabbim 2 cihanda da saadet nasip etsin çok mutlu oluyorum şöyle şeyler okudukça
(4,969 puan) tarafından
Vala bna klsa 3. Olsun ama eşim istemiyor :)))  amin amin amin cümlemiz inşallah cnm bnm
0 oy
(674 puan) tarafından
Merhameti, güvenilirliği, ağır başlı olması. Onu tanıdığım da bundan çok iyi eş olur demistim. Öyle oldu şükür:)
(793 puan) tarafından
Maşallah maşallah Rabbim utandırmasın :)
0 oy
(5,489 puan) tarafından
Görücü usulü evlendik canım da o zaman herşeyi dürüstçe konuşması yettiydi şimdi de ağır başlı olmasını seviyorum ama bunu benden beklemesini sevmiyorum:D 
(793 puan) tarafından
Biz de görücü usulü evlendik ama başta ben cozutuk o ağır başlı duruyordu zamanla benim çok ciddi biri olduğum onun da makaracı olduğu ortaya çıktı :)
(5,489 puan) tarafından
Bence erkeğin makaraci olması çok daha iyi tabi yerini bilmesi şartıyla benimki de ağır başlı böyle görümcelerim felan gelince biraz fazla gülelim kızar şımarmayın diye :D
(793 puan) tarafından
Bence de :) ben zaten ciddi biriyim o da öyle olsaydı gudubet gibi kalırdık ama onun Maşallahı var beni bile çocuğa çevirebiliyor.:)
(5,489 puan) tarafından
Maşallah diyelim canım o zaman bizim ki biraz büyüklerin yanında olmamızdan kaynaklı sanırım hani ben pek takmıyorum görümcemler geldiği zaman eşimle tabi ki de şakalaşma yapmıyoruz kendimiz olduğumuz zaman da çok uzun süre yapmaz ciddiliği seviyo :)

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 214 göst.
4 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Anne.adayii (823 puan) tarafından soruldu
+2 oy
62 cevap 1,121 göst.
26 Aralık 2022 Aile kategorisinde KEBELEK (1,733 puan) tarafından soruldu
0 oy
60 cevap 760 göst.
0 oy
28 cevap 461 göst.
24 Haziran 2020 Diğer kategorisinde Eda06 (3,739 puan) tarafından soruldu