0 oy
474 göst.
Aile kategorisinde (900 puan) tarafından
Kızlar şimdi şöyle bundan 5 6 yıl önce falan dayımın eşi denilen kadın benim üzerime oynuyordu yani anneme gelip annemi sürekli fitliyordu kızın şöyle kızın böyle tabiki annem onun dolduruşuna gelmiyordu ama arkamdan da hep dedikodumu yapıyormuş bende o zamanlar evlenip ayrılmıştım çocugumla beraber annemin evine gelmiştim ve işe girip çalışmaya başladım para kazanıp kendi ayaklarımın üzerinde duruyordum buda kıskanıyordu çekemiyordu beni ben saçlarımı boyatsam kendime kıyafet alsam gezmeye gitsem onun bile lafını yapardı neyse birgün yine ben evde yokken gelmiş anneme neler neler saymış kızın gezecegine gitsin evlensin biriyle falan annem de bunla kavga etmiş lafını vermiş göndermiş bana söyledi bunları annem bende telefonu açtım o karıya hesap sordum tabiki sonra bana kötü kelimeler kullandı yani ne ar ne namus bırakmadı bende o gündür bugündür ne annem ne ben konuşmuyoruz onunla ve ben geçen yıl evlendim yuva kurdum hamileyim bir kaç güne bebeğim doğacak inşallah bugün annemi yolda görmüş o kadın kızının evine bebek görmeye gelicem demiş bende sinirlendim bana okadar iftirayı at hakaretler et ne mantıkla sen bana bebek görmeye gel dimi sizce haklımıyım siz olsanız alırmısınız kabul edermisiniz 

15 Cevaplar

+1 oy
(426 puan) tarafından
Ana kız bir olup dovemediniz mi o fitneyi
(900 puan) tarafından
Evine gitsek dövmeye suçlu biz olurduk anneanneme arattırdım onada bağırıp çagırıp telefonu yüzüne kapatmıştı ozamanlar
-Reklam-
0 oy
(283 puan) tarafından
Kesinlikle kabul etme. Sırf meraktan geliyordur şimdi durumunun nasıl ne durumdasn diye  ..emin ol kendince koz aramaya geliyordur. Bırak merakıyla kalsın.
(900 puan) tarafından
Bende istemiyorum annem hemen barışmaya meyilli asla istemem dedim gelene gelme mi diyim diyor annem
(790 puan) tarafından
Desin tatlım bazı insanlarada gelme densin artık
0 oy
(352 puan) tarafından
Hayır tabiki.  O görmese de olur sakın alma . 
(900 puan) tarafından
Hangi yüzle gelecek benim evime ya bana okadar kötü laflar saydı namusuma kadar yani
(352 puan) tarafından
Yüzsüz demek ki canm
0 oy
(750 puan) tarafından
Kızım istemiyor gelmeni desin annen de devam etsin konuşmamaya o insandan hayır gelmez 
0 oy
(9,007 puan) tarafından
Kabul etme canım :) hiç büyüklük sende kalsın Cart curt derler agrimayan dişine kerpeten takma. Sana uzak Allah ina yakın olsun 
(900 puan) tarafından
Bende anneme öyle dedim sakın ama sakın gelmesin sokmam evime dedim herşey beklenir o kadından yuvamı yıkmaya kalkar
0 oy
(270 puan) tarafından
Kesinlikle kabul etme. Önceki evliliğini şartlarını nasıl olduğunu biliyordur muhakkak. Şimdi gelip eski ve yeni eşini kıyas yapacak başkalarına anlatacak. Belki eşine birseyler diyecek ortalık karışacak. Hiç gerek yok. Fitne insanı yuvana sokma. 
(900 puan) tarafından
Bende tam olarak böyle düşündüm sırf merakından gelmek istiyor sonrasındada nasıl olsa bir kere beni kabul etti diyip sürekli çat kapı gelmek istiycek binalarımız karşı karşıya maalesef
0 oy
(3,329 puan) tarafından
Asla adım bile atamaz. Yine dedikoduya yer arıyordur. Kötü kötüdür
(900 puan) tarafından
Aynen bende öyle düşündüm asla iyilik yok onun içinde
0 oy
(8,926 puan) tarafından
Bırak evime gelmeyi sokağıma sokmam. Hiç taviz verme uzak olsun öylesi boşver 
(900 puan) tarafından
Yok yok istemiyorum dedim anneme gelemez dedim
0 oy
(530 puan) tarafından
Kesinlikle kabul etmem  hadsiz der geçerim ,Ama  dayının hatri varsa o ayrı 
(900 puan) tarafından
Dayımıda bize karşı doldurmuştu oda konuşmuyordu bizimle
0 oy
(984 puan) tarafından

Hangi yüzle gelmek istiyorsa:woot:

0 oy
(5,980 puan) tarafından
asla evime almam, meraktan gelmek istiyor. 
(900 puan) tarafından
Tabi canım bende öyle düşündüm sırf merak için beni evimi yaşantımı maddi imkan olsun merak ediyodur eminim
(5,980 puan) tarafından
asla alma evine. derler ya bana uzak Mısır'a sultan olsun o hesap
0 oy
(67 puan) tarafından
Benimde öz teyzem küçüklüğümden beri sürekli takık bana beni anneme kötüler hep ağlatırdı rahmetli annemi çocukların şöyle böyle kendi çocukları hep en iyisi olsun isterdi bizde ayaklarımız üzerinde durdukça çekemiyordu konuşmadık snr annem vefat etti konuştuk tekrar ama evli olmama rağmen hala arkamdan beni kötüleyip durdu bende sildim onu
(900 puan) tarafından
Allah ıslah etsin böylelerini allahtan annem başımızda onlara pabuç bırakmıyor babam vefat etti ama annem de olmasa hepsi tepemize binerlerdi Allâh kötülerin şerrinden korusun
0 oy
tarafından
Kesinlikle etmem 
0 oy
(13,089 puan) tarafından
Anlattığına göre yengen tam bir yılan. Yılan da eve sokulmaz. Asla almam evime 
0 oy
(622 puan) tarafından
Yerinde olsam asla kabul etmem niyeti barişmak değil merakı gidermek istese araya bilir annene söyle gelmesin istemiyorum gelse kapıyı açmak diye diye 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 356 göst.
12 Eylül 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 895 göst.
28 Ocak 2021 Diğer kategorisinde halide.111 (1,661 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 202 göst.
0 oy
16 cevap 661 göst.
9 Haziran 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu