0 oy
827 göst.
Diğer kategorisinde (2,676 puan) tarafından

Beni eşim sever ♥️

Ailem de çooook iyi Rabbim bin kere razı olsun onlardan, ama eşim en çok sevenim ♥️
Peki sizi bu dünyada en çok kim sever ☺️

71 Cevaplar

0 oy
tarafından

Tabikide koşulsuz annem sever<3

-Reklam-
0 oy
(71 puan) tarafından
Evladım ❤️❤️
0 oy
(1,070 puan) tarafından
Oğlum bana hep der anne sen benim ciğerimsin
0 oy
(1,132 puan) tarafından
Kızım sever :)
0 oy
(5,712 puan) tarafından

Babam :'( bende bu dünyada en çok onu severim ☺️

0 oy
(1,959 puan) tarafından
Allah tabikide
0 oy
(2,749 puan) tarafından
En çok kızlarım sever o yüzden çocuklarım olunca elimi ayagimi herkesten çektim çok anaç oldum sanki smdiye kadaf sevgisiz kalmışım babamdan sonra onlar da buldum gibi RABBİM evlatlarımızı bize bağışlasın 
0 oy
(3,097 puan) tarafından
Bilmiyorum kimseden bi eeeennn çokkk göremedim açıkçası belki evlatlarımdır belki babam belki eşim bilemiyorum onu sevene sormak lazım 
0 oy
(1,497 puan) tarafından

Annemmmmm sever:'(:'(<3

0 oy
(178 puan) tarafından
Kardeşim ve ilerde çocuklarım olur diye düşünüyorum daha bebek 
0 oy
(1,779 puan) tarafından

Annem tabiki ❤❤❤ Annelerde olmasa halimiz nicedir :'(

0 oy
(1,185 puan) tarafından
Beni en çok eşim sevdi ve sever ben bu yaşımdan sonra gerçek sevgiyi tattım ♥️ Elhamdülillah 
0 oy
(1,703 puan) tarafından
Annem tabiki de
0 oy
(2,310 puan) tarafından
Evlatlarım en çokta kızım ❤❤
0 oy
(1,398 puan) tarafından
Valla eş felan hikaye anne varken şimdi evlatlarini sendn başka çok seven olabilirmi senin kadar seven olurmu. bazen hava yapicam diye sacmaliyorsunuz
(1,398 puan) tarafından
Yani ben anlam veremiyorum bir kadın eşinin sevgisinden nasıl..bu kadar emin olabilir dışarda aldatan erkeklerde evde karısına mukemmmel böyle bir ölçüm yapmak bana yanlış geliyor tabiki herkesin eşi seviyordur. Yoksa evlenmezdi ama en çok eşim.seviyor demek biraz.iddiali geliyor sadece bundan emin olmak biraz zor
(2,676 puan) tarafından
Burada size eşimin ne kadar sevdiğini, nasıl şartlarda evlendiğimizi, sevginin yüreğimize 13 yaşında düştüğünü, 13 yıldan sonra evlendiğimizi, daha çok fazlasını anlatıp sevgimizi mi kanıtlayayım.
Ne hava atılacak ne artistlik yapılacak bir post. Sohbet amaçlı ☺️
(1,398 puan) tarafından
Bilmem herkesin düşüncesi farklı ben aşka sevgiye pek inanmıyorum böyle şeyler bana anlamsiz geliyor esimi seviyorum ama onsuz asla deil yani benim için
(2,676 puan) tarafından
Sizin için. Eşiniz bunu hissettirseydi çok farklı şeyler konuşurduk, onsuz hayat da olmaz olurdu sizin için de.
(1,398 puan) tarafından
Benim için önde aile gelir bende onların emeği var eşimin değil Allah'a şükür evimde keyfim huzurum gayet yerinde ama biz öle çok aşık olarak evlenmedik
0 oy
tarafından
Kocam sever net 
0 oy
(3,769 puan) tarafından
Annnemmmmm baskaa biri olamaz
0 oy
(596 puan) tarafından
Beni en çok eşim sever ondan başka hiç kimse beni bu kadar sevmedi 
0 oy
(209 puan) tarafından
Benimde eşim çok sever eşimin sevgisi öyle böyle değil ama ben öldükten sonra o sevgi biter ve başkasını sevmeye başlıcak

Ama anne sevgisi omurluktur anne olduğumdan dolayı annemin beni nasıl şartsız koşulsuz sevdiğini yeni anlıyorum 
0 oy
(2,917 puan) tarafından
Anneden öte yar olmazmış koşulsuz şartsız 

Eşine bi yanlışın olsa sevgisi azalir ama anne bin yanlışın da olsa sevgisi azalmaz 

İlgili sorular

0 oy
54 cevap 905 göst.
19 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Meriyadairem& (1,405 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 333 göst.
22 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 1,088 göst.
29 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde UTKU-UTKU (670 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 318 göst.