0 oy
379 göst.
Diğer kategorisinde (1,353 puan) tarafından
17 yaşındaki çocuga nasıl araba verirsin

Verdin gelip oglunu nasıl ordan kaçırırsın 

Ordaki çarptığı insan evladını hiçmi düşünmedin

Oglunu yurt dışına kaçırırken hangi mantıkla kaçırdın yazık günah insanlık bitmiş böyle anne olmasın 

10 Cevaplar

0 oy
(2,235 puan) tarafından
Gencecik kapı gibi adamın gittiğine mi yanayım küçücük bebeğin babasız kaldığına mi en çok buna üzüldüm 
-Reklam-
0 oy
(2,253 puan) tarafından
Empati yoksunu insanların davraniisi
0 oy
tarafından
Birde tehtid etmiş ailesi. Devlet dairesinde bilmem neyim var sizi mafederim şikayetçi olursanız diye. 1 kişi de öldü 
0 oy
(4,612 puan) tarafından
Empati yapinca insanin basina boyle bisey gelse cogu kisi yapar o yuzdem mahkemede bile anne babaya cezalar hafif verilor
(1,353 puan) tarafından
Peki ölen sizden birisi olsa oglunu kaçırırken bile gülüyor ayıp
0 oy
(20 puan) tarafından
Instagram da gördüm, annelik içgüdüsüyle yapmış olabileceğini düşünüyorum. Doğru demiyorum ama sebep bu sanırım 
(1,353 puan) tarafından
Ya anneyse karşı tarafıda düşünseymiş oda bir insan evladı değilmiydi şımarık oglu yüzünden bir insan öldü ve adamın ve arkadaşlarının tlfonunu ne hakla aldı
(790 puan) tarafından
Hepimizin çoxukları var allah kzorusun kimseyide büyük konuşturmasın ama 16 17 yaşındaki çocuğa araba kullandırarak en başta hata etmişler
0 oy
(2,870 puan) tarafından

Gördüm

Bilerek verdiklerini sanmiyorum arabayı, hangi anne cocugunu riske atar bile bile ehliyetsiz araba verir ki,
Kaçırmak konusunda evet haksız, ama anne Babalara ceza bile  verilmyor çünkü annelik içgüdüsü denen bir şey var,  evladını korumak istiyor hatalı da olsa, ama adaletten kaçamaz orasi ayrı.
Allah kimsenin başına vermesin 
(1,353 puan) tarafından
Ya canım tmm bilerek değilse neden hastaneye götürmedi neden ambulansı aramadı yada neden tlfonlarını aldırlar adamların sırf ölsün diyr zaman kazanmak için kaçmak için
(2,870 puan) tarafından
Panikten kendi çocuğunu düşündüğü için bencilce davranmış
0 oy
(81 puan) tarafından
Ne yazıp çıkıyor merak etim 
(1,353 puan) tarafından
Ünlü yazarmış sanırım kadın
0 oy
(1,127 puan) tarafından
Para işte nasıl bir güçtür hep yanlış kişilerin elinde garibanların yüzü gülmüyor işte bunlar yüzünden nasıl bir insanlıktır bu ya can bu can ama ne olacak kaçtı gitti ordada aynı şımarıklıklara devam para işte adı var yazık gerçekten ölen kişinin ailesine öldüğüne mi yansınlar olanlarımı Allah'ım nasıl yanıyordur ciğerleri Allah sabır versin düşmanımın başına gelsin istemem 
0 oy
(790 puan) tarafından
Ölen kişilerin telefonlarını toplamaya gelmiş kadın toplamış oğlunu alıp yurtdışına kaçırmış ben adaletli yargılanacaksa oğlumu fetiricem beyni zehir gibi çalışan bir çocuğu hapiste çürümesine göz yumamam diyor
0 oy
(12,791 puan) tarafından
Anne olmak bencilce çocuğunun her kabahatini ört bas etmek değildir gerçekten annelik iç güdüsü ile yapmışsa sakinleyince getirip teslim etmesi lazım 16 17 yaşında ehliyeti olmayan çocuğun eline araba verilmez ölende bir annenin evladı onu hiç tanımayacak bir evladın babası idi 
(1,353 puan) tarafından
Hayatım bide halen getirmiyor çocugunu abdye geçmiş mısırdan

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 429 göst.
25 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Asli_eren_47 (762 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 292 göst.
16 Aralık 2023 Aile kategorisinde kdnkz (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 554 göst.
10 Kasım 2023 Aile kategorisinde Gadasini aldigim (552 puan) tarafından soruldu
+2 oy
54 cevap 1,576 göst.
28 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Gadasini aldigim (552 puan) tarafından soruldu

378,386 soru

11,325,938 cevap

34,778 kullanıcı

...