0 oy
230 göst.
Aile kategorisinde (5 puan) tarafından
Merhaba hanımlar, 3 senelik evliyim 10 aylik kızım var eşim beni psikolojik olarak çok yoruyor ne yaptığım temizliği beğeniyor nede yemek beğeniyor ,çocukla herşeye yetisemiyorum bu yüzden anlayış göstermesini bekliyorum ama göstermiyor yani aksine benden dört dörtlük yemek dört dörtlük temizlik bekliyor aileme temizleticem evi sen yapmiyorsun diyor ben ise ailesinin temizlemesini istemedigimi öyle şeylerden hoslanmadigimi söylememe rağmen ısrarla temizlesinler diyor ( temizleyecekler ve belkide ogullarini dolduracaklar nerden bilebilirim ) bu arada hep evi temiz tutmaya ve güzel yemekler yapmaya çalışırım ama yinede bunu anlayamiyor benden dahada fazlasını bekliyor çok yoruldum varmı bi fikriniz öneriniz veya benimle aynılarını yaşayanlar 

8 Cevaplar

+3 oy
(188 puan) tarafından
Bizde üç yıllık evliyiz 1,5 yaşında bir kızım var ikinciye hamileyim hamile kaldigimdan beri iş yapasım gelmiyor iki üç defa söyledi artık zoruma gitti bende verdim eline süpürgeyi ve bezi al sen temizle dedim ben pasakliyim sen artık hergun temizle dedim sessizce bıraktı tek kelime etmeden çıkıp gitti yeter ama herseye kadın nasıl yetişsin ya 
(1,413 puan) tarafından
Oh iyi yapmışsın+
(5 puan) tarafından
Çok iyi yapmışsın, bende al evini kendin pislet temizle ne yapıyorsan yap dedim
-Reklam-
0 oy
(351 puan) tarafından
acaba sizi kotu gostermek icin mi ugrasiyor onlari da sahit tutuyor pis oldugunuza yemek yapmadiginiza dair.aklinda ayrilik fikri mi var acaba
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Buna neden uyarı veriyorlar sadece merak 
(1,187 puan) tarafından
Çünkü kafayı yemişler :)
(1,072 puan) tarafından
Kesinlikle
0 oy
(278 puan) tarafından
İşin zor kardeşim rabbim aranıza muhabbet versin inşallah.
0 oy
(1,283 puan) tarafından

Canım çocukla zor oluyor mutlaka. Eviniz kayınvalidenle yahut annenle yakınsa çocuğu oraya bıraksan hemen bir iki saatte dip köşe yapsan bir hafta gider. Gün aşırı üstünden süpürürsün sadece. Pratik olur diye dedim. Yemek hadi öyle böyle yapılıyor yinede.

Ama eşin çok haksız yani o anlayışsızlık nedir. 
0 oy
(712 puan) tarafından
Benim eşimin görevi vardır oda ev Süpürmek şartlar ne olursa olsun o evi süpürür ben yemek yaparım bazen o yapar bebek olmadığı halde başka bir isim olmadığı halde yardım eder bence görev paylaşımı yapın beraber üstesinden gelin tek başına olacak iş değil ben iki kişiye yetişemiyorum bide senin bebek varmış 
0 oy
(122 puan) tarafından
Bırak temizletsin canım hiç sesini çıkarma, hatta yemekte yaptır. Sende bebişinle ilgilen ohh misss
0 oy
(4,613 puan) tarafından
Konuya degilde uyariya takildim ben

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 80 göst.
7 Mart 2024 Aile kategorisinde angelmelodi (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 1,414 göst.
2 Ocak 2021 Aile kategorisinde Babysmom (774 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 1,355 göst.