0 oy
80 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1,493 puan) tarafından

Varmı kullanan bugün aldim  inşaallah sağlam çıkar 

image

6 Cevaplar

0 oy
(3,303 puan) tarafından
Elektrik süpürgesini kullanıyorum memnunum. Çaycıyı bilmiyorum ama marka kötü değil. 

Çaycı da elektriği sömürüyor. Kaldırdım kullanmıyorum. 
-Reklam-
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Çayı lezzetli olmuyor ki kız bunun ,aynı marka kullandım üstü cam gibi ama kalın plastikti ben beğenmedim kokuyordu plastik çocuk kırdı üstünü:) cam olacak üst kısmı lezzetli olsun cay 5 yıl dayandı bana iyi marka 
(1,493 puan) tarafından
Benimki hepsi çelik canım bakalım kullanirsam
0 oy
(1,125 puan) tarafından

Elektrik süpürgesini kullanıyorum toz içinde yasiyormusum resmen .ne var ne yok çekiyor bu markayı sevdim birde saç kurutma makinası hediyesiydi bayıldım.bu markaya devam edicem iyidir herhalde caycisida
(1,493 puan) tarafından
Bnde tost Makinesi fritozu kullanıyorum ama bundada yorumları kötü bulunca sormak istedim
(1,125 puan) tarafından
Doğrudur canim birazda şans meselesi teknolojik aletler
0 oy
(3,006 puan) tarafından
Çaycı değill de kettle kulkanıyorum ilk hafta derecesi yandı donra lambası ama hala sapasağlam arada şartel attırıyor ☺☺
(763 puan) tarafından
Yikilmadim ayaktayım diyor resmen ayni ben sjsjssk:)))
(3,006 puan) tarafından
Valla ben de öyleyim ☺☺
0 oy
(763 puan) tarafından
Tüpte ağır agir demlenen çay candır valla bunların çayını sevmiyom ben:) sanırım biraz eski kafalardanim moderen hayat.hic bana göre degil sjsjssk
0 oy
(399 puan) tarafından
Süpürgesini ve tost makinasini kullanıyorum ben memnunum ama bunun hakkında fikrim yok maalesef 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 42 göst.
18 Mayıs 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Selcanttt (2,366 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 33 göst.
8 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Hg99 (674 puan) tarafından soruldu

379,359 soru

11,355,514 cevap

34,830 kullanıcı

...