0 oy
450 göst.
Diğer kategorisinde (679 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kızlar bebek bakımında olsun burda olsun kıyafet isteyen oluyor çocuklarına bunlar gerçekten ihtiyacı olan insanmı ki bende var kargo parasını karşilayacak olana göndermek istiyorum ama gercekmi yalan mı bilemiyorum 
notu ile kapatıldı: Yasak post

13 Cevaplar

+2 oy
(584 puan) tarafından
Benim çocuklar evim bahçeli sürekli atlayıp zipliyorlar elbiseleri çabuk yırtılır alacak gücümde var ama komşular arkdslarm getiriyorlar sagolsunlar sürekli giydiriyorum küçülüp yada yirtildimi yakıyorum çocuğun giydiği haram yediği helal derler 
-Reklam-
0 oy
(1,578 puan) tarafından
Bebek bakımdakilere inanmıyorum. Bakıyorum yıllardır aynı post başka soru açmamış. Herkes dolandırıcı olmus
(679 puan) tarafından
Ya demi banada öyle geliyor
(1,578 puan) tarafından
Aynen. Ben de gönderecektim onlara öyle olunca vazgeçtim. Komşuma verdim giydirirse giydirir yok istemezse atsın napıyım. Artık muhtaç olanı aramakla da bulamıyoruz
0 oy
(191 puan) tarafından
Yalandır onlarda 3...5 kuruşa satiyorlar .ben Suriyelilere veriyorum ama çok yipranmişsa çöp e atiyorum
(688 puan) tarafından
Onlar da sobada yakıyor
(191 puan) tarafından
Hayır cnm benim verdiğim kişi hep giydiriyor üstlerinde görüyorum
0 oy
tarafından
Kendi oturduğun yerden durumu kötü bir aileye versen daha iyi.bir çok insan doğru söylemiyor
(679 puan) tarafından
Canım çevremde yok cidden normalde vermem zaten de böyle yazan çok oluyor o yüzden
0 oy
(973 puan) tarafından
Üzülüyorum böyle post açanlara yardım etmek istiyorum ama yalan diyorlar daha çok acıyıp üzülüyom 
(679 puan) tarafından
Aynen canım ya
0 oy
(7,425 puan) tarafından

ben hamileyim kızmış  uyguna bişeyler bakıyom benim şuan durumum iyi diğil ama yinede param varsa alıyom sadece tanıklardan veren olursa alıyom hayırlısı gecen gardolaptan aldım parama göre bişey daha bakacam oraya 

0 oy
(1,347 puan) tarafından
Gözümle görmeden kimseye inanmam belki alıp dolap uygulamasında satıyorlar bilemeyiz 
0 oy
(537 puan) tarafından
Etrafında yok mu ihtiyacı olan  yoksa belediyeye ver onlar ihtiyacı olana verir başka sehire yabanciya qondereceqine yanindakiler yararlanır 
0 oy
(3,378 puan) tarafından
Muhtarınıza sorun. 

Geri dönüşüm kumbarası oluyor onlara atın. 

Bilmeden araştırmadan olmaz yakından uzağa makbuldür
tarafından
Geri dönüşüm kumbarasına atmayın bacım. Oradakiler ihtiyaç sahibine gitmiyor. Fabrikalara geri dönüşüm olarak satılıyor . Paraları Allah bilir kimler harcıyor .
0 oy
(1,427 puan) tarafından
Geçen sene buradan biri yenidoğan kız çocuk kıyafeti istiyordu. Yazdım özelden bende var bir koli vermeye insan arıyordum diye. Sonra instagram üzerinden irtibata geçtim ettim. O sıra köydeydim eve geçeyim göndericem dedim. 1 kaç gün geçti. İnstagramdan yazdım bizim bu anne bebek sayfasında kullanıcı adın neydi diye. Cevap vermedi.  Dedim neyse instagramdan adres istedim dönüş yapmadı hiç. Sonra yeniden burada post açmıştı. Bu sefer erkek yenidoğan diye istemişti. O gün bu gündür buradan kimseye yardım etmem. Burada çok dolandırıcılık muhabbeti dönüyor. Geçen yaz kadının biri burada hamileyim canım hamburger istiyor. Eşim almıyor durumumuz iyi değil filan demişti. Buradan bir çok kişi hamburger gönderdi. En son hamburger gönderen çocuk söylemiş kadına buraya bir çok hamburger götürdüm dedi. Sorsan kadına hiç bir şekilde hamburger gitmedi.
0 oy
(48,695 puan) tarafından
burdan kimseye guvenmem
0 oy
(4,676 puan) tarafından
Saglik ocagina ver onlar asiya giderken koye dagitiyorlar 
0 oy
(178 puan) tarafından
Eğer varsa ben alabilir miyim 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 133 göst.