0 oy
165 göst.
Aile kategorisinde (17 puan) tarafından

Merhaba kizlar bu test arkadaşımın adetine 14 gün var ve böyle çıktı çok erken mümkün değil dedim ama yine de atmamı istedi pozitif midir 

image

7 Cevaplar

0 oy
(59 puan) tarafından
tek çizgi görünüyor sanki
(17 puan) tarafından
Yanında hafif kirmizilik var da resimde net değil sanırım
(59 puan) tarafından
geç döllenme olabilir belki bilemedimki bidha test yapsın varsa yedek
(17 puan) tarafından
Anladim sagol canim
-Reklam-
0 oy
(588 puan) tarafından
Adete 14 gün kala gebelik mümkün değildir çünkü daha ortada bir yumurta bile yoktur. Adete tam 14 15 gün kala yumurtlama olur o yumurta sperm ile buluşursa 5 6 gün sonra rahme tutunur ve beta HCG artmaya başlar yani gebelik o zaman olusmaya başlar. Yine aynı şekilde yumurtlama gününde sperm ile bulusmazsa 14 gün sonra kanamayla atılır yani adet olunur. . Şuan gebeliğin pozitif olmasının imkanı yok kısaca. 
tarafından
Benim adetime 15 gün vardı ve hamileymişim :)  doktor da şaşırmıştı çok erken yumurtlamışsın diye yani Allah ol der ve olur :)
(588 puan) tarafından
Sen üstüne görmüşsün bak altta yorumunu gördüm o kadar erken öğrenip kalp atışının imkanı yok :) sen son adet tarihinde aslında adet olmamassindir bazen hamileliklerde lekeden ziyade bayağı kanama yaşanabilir yani kosaca adete 15 gün kala değil de adettn 1bucuk 1 buçuk ay sonra gebeliği öğrenmiş olabilirsin canim
tarafından
Ben ilk hastaneye gittiğimde kesem dahi yoktu :) bilemiyorum 1 1.5 ay sonra öğrenmedim bebeğim günü gününeydi yani bazı şeyler olabilir
(588 puan) tarafından
Kız kese olmadan kalp atışını nasıl duydunuz :) ilk gittiginle kalp atışı duyduğun gün gittiğinin arasında bayabi zaman geçmiş olması lazım o zaman
tarafından
1 hafta geçti ilk gittiğimde alttan muayene ett kese yok kalınlaşma var dediler 1 hafta sonra kese ve kalp atışı duydum ama kaçıncı haftaydı bilemiyorum doktor da dedi ki çok erken yumurtlamışsın ben de şaşırmıştım hatta bebeğin 37+4 te doğdu bilemiyorum dediğim gibi :) olacak olan olur
0 oy
tarafından

Mümkün canım ben görüyorum çizgiyi bende adetime 15 gün kala öğrenmiştim midem ağrıyordu hastaneye gittim gebelik olabilir dediler kan testimden sonra test yaptım pozıtıf çıktı doktora gittim tak tak oğlumun kalbi atıyordu :)

0 oy
(2,892 puan) tarafından
Bebegin en az 2 haftalik olması lazım diye biliyorum oda çok silik çıkar adeti biteli nekadar olmuş ordaj hesaplasin 
0 oy
(48 puan) tarafından
Adetime 14 gün kala şiddetli bir kanamam oldu gece yarısı. Ve aynı zamanda bir sene önce düşük yaptığım gündü o gün.Benim başıma geldi ama test yapmadım adetten 14 gün önce şiddetli kanamam oldu oysaki hamileymisim
0 oy
tarafından
Teste 2.çizgiyi tam göremedim ama resimde belli olmamışta olabilir dediğiniz gibi 2.çizgi varsa  2 ihtimal var birincisi  bir önceki adet üstüne görme olmuş. İkinci bir ihtimal ise  adetten hemen sonra yumurtla gördü ve henuz yeni gebelik... 
0 oy
(17 puan) tarafından
..................

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 70 göst.
20 Mart 2024 Diğer kategorisinde Mina (2,615 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 137 göst.
18 Mart 2024 Diğer kategorisinde Mina (2,615 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 76 göst.
28 Aralık 2023 Aile kategorisinde Eceinn (104 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 50 göst.
21 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Biroglanbirkizannesi (535 puan) tarafından soruldu

379,888 soru

11,372,214 cevap

34,855 kullanıcı

...