0 oy
177 göst.
Diğer kategorisinde (212 puan) tarafından
Ya kızlar 3bucuk yaşında kızım var ve 7aylik oğlum . kaynanami fazla sevmez kızım ,cnku çocukla gerçekten çocuk oluyo.inatlasiyor ,kızım sevmiyorum diyo ozaman ben sana vermicem,bende seni sevmiyorum vs inatlasmalara giriyor.bunlari geçtim ben,kızımı kandırıyor tlfnda, işte şeker aldım sana verim mi yoksa Merve'ye(eltimin kızı )oma vercem diyo.yok benim diyo kızım ,beni seversen sana veririm diyo , eşimi gosteriyo Ahmet benim diyo , kardeşin benim diyo ,yok şu benim bu benim inatlasiyo . kıskançlığı bastıra bastıra gösteriyor.kizim da paylaşmayı bilmeyen bir kız oldu.paylasmak güzeldir diye alistirmistim.kardesle beraber oynayalım hangi oyuncağını vermek istersin gibisinden.smdi hiçbir şekilde sakliyo benim ,amcamlara gidiyoruz , yeğenim var ,dedesinj görüyor,hayır bu benim dedem vs vs.hem benimci olmuş her şey benim ,yani soylicem diyorum busefer çok biliyosun diyip huzursuzluk yaratacak ne yapayim ben

5 Cevaplar

+2 oy
(279 puan) tarafından
Çocuğunuza "kızım sen artık büyüdün kocaman kız oldun. çocukla çocuk olma" derim :D 
-Reklam-
0 oy
(1,185 puan) tarafından
Bu kaynanalar tam ibretlik yemin ederim ya hareketlere bak . Ben olsam söylerim hadi o çocuk sana ne oluyor koca kadınsın derim anlamıyorsa görüştürmem 
(212 puan) tarafından
Çocuk ama gelgor odaha cocuk
(1,185 puan) tarafından
Allah sabır versin
0 oy
(3,019 puan) tarafından
Kızına verdigin eğitimden kaynanana ya vermen lazım 
(316 puan) tarafından
Hahah
0 oy
(459 puan) tarafından
Tahminen kaynanalar nezmaan kapatılır 
0 oy
(1,666 puan) tarafından
Uyar tabiki bildiğin çocuğa kiskanmaya itiyor bide seversen beni şeker vercem ney bu çocukta tamamen bir piskolijik şiddet ve dışarıda da her şeker vereni sevmek zoyndami yada birşeyi almak için falan yaklaşmak zorunda olduğu bilinç altına yerleşir
(212 puan) tarafından
Şakayla ananen pis sevme onu gibisinden konuşuyor,hayır diyo ananemi seviyorum diyo.benide seviyormusun diyor, yok diyo kızım .ozaman sana balon vermicem bende Merve'ye vercem diyo ,sürekli hep bı kıyas içerisinde
(1,666 puan) tarafından
Yaptırma kim olursa olsun müdahale et ayıp falan deme bence hiç zatende hak ediyor kayinvaliden

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 141 göst.
18 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 384 göst.
11 Mart 2020 Diğer kategorisinde Nisan annesi (266 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 94 göst.
0 oy
13 cevap 333 göst.
29 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Mevah (1,484 puan) tarafından soruldu