0 oy
321 göst.
Aile kategorisinde (566 puan) tarafından
Öncelikle hepinizin kadınlar günü kutlu olsun bu sabah kahvalti yaptık eşim hazırlan çarşıya gidelim sana bir yüzük alicam dedi evi toparlayıp temizliyene kadar öğlen oldu 1gibi gittik pttden para cekicektim 4 5kisi vardı önümde eşimde senin işin bitene kadar pazara uğrayıp geliyim dedi işim bitti aradım eve geldim diyo iş saati gelmiş servisi kaciricaktim seni almaya gelseydim dedi geze geze gel yada taksi çağır dedi sinirden aglayasim geldi söve söve geldim marketten kumascidan alışveriş yaptım eve varana kadar 8aylik gobegimle pert oldum bir uyumuşum yeni kalktım hala çok sinirliyim eve almicam bugün 

6 Cevaplar

+1 oy
tarafından

:D istemsizce güldüm yazım şekline 

(566 puan) tarafından
İlk defa ekildim ya çocuk gibi aglayasim geliyordu yolda sinirden
-Reklam-
0 oy
(2,814 puan) tarafından

Yüzük noldu?

Geze geze gel dedi 
Söve söve geldim hahahaha ;)))
(2,814 puan) tarafından
Gavurun tohumu
Anasının ağzına bal akıttığım
(566 puan) tarafından
Aynn valla yüzük sevinciyle gittim ebesinden anasına söve söve geldim yarın cikarticam bunun acısını bı güzel kartından bin tlde harcadım
(566 puan) tarafından
Ananı s...... Ebeninde eşiğindeki beşiğinde kini s..... Diye diye yolu tamamladım
(2,814 puan) tarafından
Altin bugün zamlandi
(566 puan) tarafından
Oğlumun doğumunda iki yuzugumu bozdurmustuk şimdi işleri yoluna girdi borcumu odiyim boynumda kalmasın dedi pazarda domates unutur gibi bıraktı beni
0 oy
(178 puan) tarafından
Eşinin sanki başka planları varmış gibi geldi bana 
(566 puan) tarafından
Yok kız 2 20geçe servis evimizin önünden alıyor onu saate baktım 10dakkasi kalmıştı kaynanam dedi oğlum gelmeden arkadaşı yarım saattir kapıda onu bekledi malzemeleri bırakmış gitmiş
0 oy
(7,552 puan) tarafından

İşe gec kalacak adam nie carsiya cikiyor pazara gitmeside bahane gibime geldi bugun parayi harcayasi gelmedi anlasilan.Yarinda baska mazeret cikar ben sana deyim:)

(566 puan) tarafından
Eşim normalde öyle bir huyu yok çok şükür birşeyi alicam yapicam dedimi onu illaki alır boşa hiç soz vermez normalde beni tek başına markette bırakmayan adam çarşı sonunda bırakıp ise gitmesi sinirimi ziplatti markette cocukmu unutuyosun dedim nasıl aklına gelmiyorum
0 oy
(1,418 puan) tarafından

Ay istemsizce güldüm valla :D

Ben arayıp ona soverdim senin gibi sakin kalamam;)

(566 puan) tarafından
Onada sövdüm söv aşkım valla ebemide siksen haklısın servis kacicakti diyo ben sövunce iltifat gibi geliyo ona
0 oy
(3,102 puan) tarafından

Ahahaha ya çok güldüm valla :D

(566 puan) tarafından
Bende çay kenarına varınca durup ağlamaya başladım bı dakka evini kaybetmiş çocuk gibi elimde poşetler çok sinirim bozuldu

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 171 göst.
+1 oy
2 cevap 90 göst.
0 oy
21 cevap 1,532 göst.
0 oy
17 cevap 664 göst.
4 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Cocukannesi (847 puan) tarafından soruldu

379,193 soru

11,350,981 cevap