0 oy
612 göst.
Aile kategorisinde (98 puan) tarafından
Selamlar!öncelikle butün kadınların kızların bayramını kutluyorum .ben buraya lazerden yazan üyeyim.ve de kaynananın burun sokmasından.geçen lazerden gelip salladım guya dermatologum yüzüme ilaç sürdü yüzüm kızardı falan.bana ne dedi kaynana?gelen ay ben de gelicem senle.dedim ok.neyse arada diyordu gelmeyeceğim.bugun yine sordum.dedi evet geleceğim.ama ben şu karıya yalan söylemişim.ben ne ona dediğim yere gidiyorum ne de başka bir prosedür yapıyorum hem de bedava.şöyle düşündüm de evet gelsin benle,yolda ona söylerim lazere gittiğimi(sanki mecburmuşum gibi,bi kurtulamadım gitti bunlardan).ne kadar havlarsa bırak havlasın bıktım artık şu düştüğüm hallerden.o zaten biliyor benim yalan söylediğimi o yüzden geliyor baksın şu Asya ne *** yiyor bundan habersiz

17 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Bacım sen ne anlatıyorsun 
(126 puan) tarafından
Ahahahaha
(1,236 puan) tarafından
Yaaaaaa snsnhdbdbxbdbbs
(354 puan) tarafından
Bak şimdi bu kaynanadan gizli kendini lazere yazdırdı.
Yalandan başka bişey uydurmuş. Kaynanası da ben de senle gelecem diyor ne yaptığını öğrenmek için.
-Reklam-
+1 oy
(419 puan) tarafından
Sen normalde lazere gidiyorsun ama kaynanana yalan söylüyorsun. Kaynananda bende gelicem dedi sen de aman ne olursa olsun ztn yalan söylediğimi biliyor deyip olayı takmiyorsun doğru mu anladım 
(98 puan) tarafından
Hayır öyle bir şey yapamaz ben eski Asya değilim
(419 puan) tarafından
Evde söyle Ozman asyacim evde söylensin havlasin. Dışarda elaleme rezil etmesin bari.
(98 puan) tarafından
O kadar da değil yani
(419 puan) tarafından
Kız naptın neler oldu meraktayim ne dedi cadaloz kaynanan
(98 puan) tarafından
23 Martta gideceğim
0 oy
(2,092 puan) tarafından
Acaba benmi anlamadım diye yorumları bekleyen ben.
(98 puan) tarafından
Siz eger benim geçtiğimiz ay Şubatta buraya lazerden yazdığımı okuduysanız anlarsınız ne demek istediğimi
0 oy
(7,670 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Seninde bayramin kutlu olsun mubarek insan

Ne anladin yurdagül ne anladiiiinnn:D
(522 puan) tarafından
Kız ya ahahahah :)))
0 oy
(13,091 puan) tarafından
Kimse için kendimi zora sokamam dert ediniyorsa ağlayarak günlüğüne yazabilir 
(98 puan) tarafından
Ne zoru?
(13,091 puan) tarafından
Yalan söyleyip inandırmaya çalışmaktan bahsediyorum
(13,091 puan) tarafından
Kendin diyorsun kendi de lazere gidiyor onun bu yaşta lazere ihtiyacı varsa sana karışmaya hiç hakkı yok seninkine para gidiyorsa onunkine de gidiyor o para yerine çakıl taşı mı veriyor ayrıca parasını kocan veriyor ona ne ayrıca kocam istedi yaptırdım de kime ne
(98 puan) tarafından
Çok teşekkürler
0 oy
(432 puan) tarafından
E bacım neye yalan söylüyorsun yarın ne olacak:)))))
(432 puan) tarafından
Bırak kopsun ya bence eltinde söylemiştir kayinvalidene lazere gittiğini
(432 puan) tarafından
Kendini hasta et gitme:)))))))
(98 puan) tarafından
Eltim söylemiyor .ama benim işim kalıyor.güneş ışığı değmemeli .gittikçe güneşli günler geliyor.ama siz benimle kafa tutuyorsunuz
(432 puan) tarafından
Bacım ne söylesek gelir merakını giderir söyle benimle gelme istemiyorum yalnız gitmek istiyorum diye
(98 puan) tarafından
O zaman da der niye ne oyunlar çeviriyorsun oğluna gider söyler surat yapar of çekemem şu kadını ya 8 yıldır ben bununla çekiyorum ne bitmez bir çileymiş Allahım
0 oy
(1,784 puan) tarafından
Birşey anladıysam Arap olayım :(
0 oy
(1,335 puan) tarafından
Anladıysam arap olayım
(98 puan) tarafından
Diyorum ki kaynana ısrarla benimle doktora geleceğini söylüyor ama ben ona yalan dedim,başka bir doktora gidiyorum yüzümdeki akne izlerinin tedavisi için,o hep karşı bu işe,o yüzden yalan söylemek mecburiyetinde kaldım.bu ay diyor benimle doktora gelecek baksın görsün Asya ne b.K yiyor
(1,335 puan) tarafından
Ay aman bacım niye yalan söyledin ne karışır ya ona ne kocan biliyor mu peki . Kocanla aran bozulmazsa hiç yalana bulaşma . Niye çekiniyorsun
(98 puan) tarafından
Her işe salça oluyor da o yüzden,evet kocam olacak aşağılık biliyor da ben buna yalan söyledim çekindiğim için yok,çok konuşuyor sinir bozuyor uğraşamam onl derken düştüm tuzakla
0 oy
(964 puan) tarafından
Yalan söylemenizdeki sebep neydi 
(98 puan) tarafından
Ben doktor lazere git dediğini diyordum buna,bu da hep onlar para tuzakları falan diyordu sana hiç bir faydası olmayacak falan ben de o yüzden istedim buna söylemeden gideyim ama yüzümdeki kızarıklıklar herşeyi açığa çıkardı.bu da şüphe etmiş ne,benimle geleceğini söyledi
0 oy
(3,328 puan) tarafından
Sen sanirim kocandan da gizli gidiyorsun. Kocanın haberi olsa neden kaynananin soylenmesinden korkuyorsun ki. Soylensin dursun. Degisik birsey. 

Hani baska halt yiyorsun durumuna kendini sen sokmussun. Bu kadar ezik olmak gercekten ben anlamayacam ya 
(98 puan) tarafından
Ben de oma diyorum da başka konularda,sizden mi para alıyorum diye?bana ne diyor?benden alıyorsun başkasından alıyorsun parayı boşa mı harcamak lazım falan böyle sinir bozucu laflar.işin acı tarafı aynı evde yaşıyoruz.kocam onu susturmaz o anneci babacı ben kimim ki?herkese tebrik yollamış bana yollamamış böylesinden nasıl bir hayır beklenir ki
(3,328 puan) tarafından
Bence gitmeden söyle canim. Sokakta falan degisik davranacak biri gibi.
(98 puan) tarafından
Sokakta bana hiç bir şey söyleyemez ağzının payını veririm bu evde dili uzun
(3,328 puan) tarafından
Buraya yaz yine merak ederim ben. Umarim sıkıntısız halledersin
(98 puan) tarafından
Sıkıntısız hiç bir işi halletmedim bu evde.23 Mart saat 10 cumartesi hem  kendimi yazmışım doktora bakayım benle sabahın köründe doktora gelmek bu kadar mı önemli şunun için
0 oy
(5,325 puan) tarafından
Hemen söyle işte doğruları. Zaten öğrenecek
(98 puan) tarafından
Bırak gelsin yolda öğrenir zaten.evde söylersem bir bahana bulur benim in gitmemi engeller
0 oy
(457 puan) tarafından
Ne okudum ben 
0 oy
(104 puan) tarafından
Ay hatırlıyorum seni şu kaynanası lazere karşı çıkan dimi 
(98 puan) tarafından
Evvvet
(104 puan) tarafından
Kız niye açıklama yapıyorsun ki yaptırıyorum size ne de geç ama burda eşinin tepkisi çok önemli tabi senden önce ben izin verdim siz karışmayın demesi lazım
(98 puan) tarafından
Hayır o anneci babacı öyle bir şey hayatta söylemez
0 oy
(363 puan) tarafından
Götürmeyeceksin. Doğruyu söyleyeceksin ve haddini bildireceksin başka türlü de olmaz bu. Canım sen nerde yaşıyorsun nerelisiniz siz merak ettim ben
(98 puan) tarafından
Bu evde onların sözü çoğu zaman geçer ama son 2 yılda dişlerimi çıkarmışım ben de.bırak da gelsin görsün başka türlü olmaz bu.yoksa bir bahane uydurur gitmemi engeller Allah’ın cezası
0 oy
(522 puan) tarafından

Bazen şey postu açıyoruz ya

Arkadaşlar merhaba ya basın çıkan kelimelere tıklayın ne çıkacak

Bu o post mu acaba :angel::ermm:

0 oy
(4,294 puan) tarafından
0 oy
(1,016 puan) tarafından
Hiç bişe anlamadım 

İlgili sorular

0 oy