0 oy
142 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (106 puan) tarafından

Arkadaşlar bebeğim ağladı emdirmek için aldım ve emerken titredigini fark ettim memeden ayrıldı bıraktım yatağına kafasını hafiften sağ sol yönde sallayıp durdu böyle bir titreme vardı vücudunda baktım dedim belki üşüyor ama üşümüyor , sizce normal mi neden böyle yaptı anlayamadım ama nedense içimde bir tedirginlik:( ilk kez böyle bir durum yaşadım o yüzden direk anneler sohbete üye olup yazdım , yardımcı olursanız sevinirim

Not : bebeğim 7 aylık

8 Cevaplar

0 oy
(106 puan) tarafından

En İyi Cevap

az önce gözlerini açtı göz göze geldik tamamen açtı uyandı sandım anneciğim uyandın mi diye güldüm ona ama birden gözünü kapattı anlamadım çok tuhaf inanın ilk kez yaşıyorum o yüzden çok tuhafıma gitti ve ister istemez bu durum korkuttu beni:'(

(2,818 puan) tarafından
Ateşine bak
(106 puan) tarafından
Ateşi yok
-Reklam-
0 oy
(1,021 puan) tarafından
Korkmuş olabilir okuyun bol bol rahatlasin
(106 puan) tarafından
Bebeğim okuyorum düzenli  ve sürekli bakara suresini evde açık bırakıyorum , başka bir şey olabilir mi
(1,021 puan) tarafından
Bı kez titreme görmüşsünuz bı çok kez olsa nörolojik bı durum olabilir derdim ama takip edin.Okuyun.Oda çok karanliksa küçük bı gece lambasi kullanın.Atesini kontrol edin sık sık.Yapabilecekleriniz bunlar şimdilik.
(106 puan) tarafından
Teşekkürler az önce gözlerini açtı göz göze geldik tamamen açtı uyandı sandım anneciğim uyandın mi diye güldüm ona ama birden gözünü kapattı anlamadım çok tuhaf inanın ilk kez yaşıyorum o yüzden çok tuhafıma gitti ve ister istemez bu durum korkuttu beni
0 oy
(201 puan) tarafından
Demir eksikligi var mı 
(106 puan) tarafından
Bilmiyorum ama bende var, sutumede etki etmiyorsa diye dedim bende yok diye
0 oy
(1,995 puan) tarafından
Ben bunun benzerini yaşadım mama içirirken bi anda tüm vücudu titredi seslenmeme rağmen uyanmadı silkeledim bşr şey oldu sandım. Uykularında rüya görüyorlar korkuyorlar önemli olan tekrsrı var mı buna dikkat et. Ben de öok korktum hatta vşdeo bile çektim ama tekrsrlamadı. Çok korkunç Allah kimsehi evladıyla sınamasın. Sen takip et.
(1,995 puan) tarafından
Bir de titrediği anda tut titrrmeye devam edecek mi
(106 puan) tarafından
Bu neden ki
(1,995 puan) tarafından
Titrerken tuttuğunda duruyosa korkma. Ama tuttuğunda devam ediyorsa nöroloji dr ile görüşün
(106 puan) tarafından
Çok çok çok teşekkür ederim
(1,995 puan) tarafından
Rica ederim inşallah korkacak bir durum yoktur içini ferah tut uzun süreli acıkma rüya korku oyun hepsi olabilir tabi nörolojik bir sıkıntı da olabilir onu en iyi sen tanırsın. Rabbim korktuğuna uğratmasın
0 oy
(585 puan) tarafından
Hemen hiç vakit kaybetmeden çocuk nörolojisine götürün.. Önce çocuk doktoruna gidip oradan sevk almanız lazım . Bu öyle üstü kapatılacak bir durum değil. Korkutmak istemem ama epilepsi olabilir bebeğinizde. Olmayadabilir elbette daha basit bir durumda olabilir ama mutlaka doktor takibi gerektirir. 
0 oy
tarafından
Okuyun Nazar olmuştur aynısı devam ederse nöroloji direk
(106 puan) tarafından
Tamam inşallah
0 oy
(1,107 puan) tarafından
Acıktıysa belki ondan olmuştur ama çocuk nörolojisi görse iyi olur canım çok geçmiş olsun.
(106 puan) tarafından
Teşekkürler
0 oy
(951 puan) tarafından
Buraya yazana kadar doktora götürseydin
(106 puan) tarafından
Belki şu an doktora götürecek durumda değilim Neden bu kadar ön yargılısınız da hem Bu uygulama ne için var bu uygulama eğer bu işe yaramayacaksa ben neden üye oluyorum
(951 puan) tarafından
Kimse bilemez sizin çocuğunuz nasıl titriyor ne durumda herkes birşey söyler siz ne kadar anlatırsanız anlatın kimse bilmez
(106 puan) tarafından
Belki bir yaşayan olmuştur aynı durumu diye paylaşıyorum ben de yani herkesin cevap vermesine gerek yok burada bu olayı yaşayıp da bana yardım edecek biri belki denk gelir diye paylaşıyorum

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 85 göst.
12 Mart 2022 Aile kategorisinde Aami5 (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 125 göst.
17 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 67 göst.
22 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 109 göst.