0 oy
71 göst.
Diğer kategorisinde (98 puan) tarafından
Yani çıldırmamak elde değil. Kızıma yeni takım aldım çok heves ettim Bi kez giydi. İşlerim vardı başka odadaydım yanına bir gittim üstü başı mürekkep. Bir de kıyafeti pembeli beyazlıydı. Beyaz yere çamaşır suyu döktüm çıkmadı. Başka tarif vardı sirke Karbonat limon suyu falan onu denedim çıkmadı. İyice çitiledim. Sonra makineye attım yıkanıyor şimdi ama kesin yine çıkmayacak. Var mı çözümü olan 

7 Cevaplar

0 oy
(625 puan) tarafından
Homm biksisel leke çıkarıcı bire bir çıkarırı
-Reklam-
0 oy
(2,804 puan) tarafından
Bnmde koltukklarin kenari deri oralari cizmiş ne yaptıysam cikmadj
(2,749 puan) tarafından
Kolonya deneyin ama başka kimyasal denemeden direk kolonya olsa birebir
(2,804 puan) tarafından
Denedik valla çıkması biri aseton çıkarır demişti onunda denedim cif faln yok fayda
0 oy
(1,549 puan) tarafından
Bulaşık parlatıcı dene
0 oy
(343 puan) tarafından
İdrar yapmak asit olduğu için çıkarıyor mürekkepi
0 oy
(644 puan) tarafından

Tatlim kot pantalona tukenmez kalem lekesi vardi arap sabunlu beyaz sirkeli asiri sicak olmayan suda beklettim geceden sabaha kahvaltidan sonra yikadim ve cikti ise yararmi sende ayni tarz mürekkep mi bilmiyorum ama dene istersen 

Not arapsabunu bendeki su eski hali macun gibi olandi fark edermi bilmiyorum ama 
0 oy
(2,749 puan) tarafından
Kolonya deneyin ama başka kimyasal denemeden direk kolonya olsa birebir çıkıyor siz yine de makineden çıknca kolonya deneyin
(98 puan) tarafından
Ayyy Allah razı olsun bacıııı makineden çıkar çıkmaz sıktım. Sıktığım gibi aktı mürekkep. Allah razı olsun
(2,749 puan) tarafından
Aklında bulunsun canm hiç birşey sürmeden kolonya yap sil yada yıka üç küçük çocukla tecrübe ettim koltuklarını cize cize :)

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 83 göst.
3 gün önce Diğer kategorisinde Kelebekkm34 (1,048 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 104 göst.
22 Mart 2024 Diğer kategorisinde Eda1 (56 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 108 göst.
13 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Esenb23 (171 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 47 göst.

379,261 soru

11,352,313 cevap

34,824 kullanıcı

...