0 oy
336 göst.
Aile kategorisinde (369 puan) tarafından
en cok kimle dertlesir kime icinizi dokersiniz kimin yardimini destegini gorursunuz

31 Cevaplar

+1 oy
(2,301 puan) tarafından
Annem dışında hiç kimseyle paylaşmam.en yakın dostum sırdaşm annem diyebilirim başka kimseye güvenmem çünkü 
(369 puan) tarafından
annenle dertlesebilmen cok buyuk bi sans
-Reklam-
+1 oy
(7,035 puan) tarafından
Malesef yok öyle biri eşime anlatsam ilerde lafını yapmayacağını nerden bilcem anneme anlatsam sürekli beni suçlu çıkarır alttan at der kendi öyle hayat geçirmiş doğru olan o saniyo babam kendialeminde zaten kardeşlerim dinler aslında ama onlarda yaşları küçük ya dalgaya çevirirler ya da ben tenezzül etmem eş dost kimsem de yok zaten duvarlarla konuşurum herkesi yatırır dua ederim rabbimle konuşurum en iyi gelen o oluyo diğerlerinden 
(7,035 puan) tarafından
En güzeli kızlar bosverin biz bu dünyada böyle imtihan oluyoruz iste yalnizlikla rabbim ahirette cennet ehli etsin bizleri peygamber efendimize komşu etsin inşallah orası bize yeter
(762 puan) tarafından
Amin inşallah bazıları hic birşey yapmıyorlar com sanslilar ne güzel diyorum biz elimizden ne gelse fedaka davranıyoruz bos
(7,035 puan) tarafından
Aslında öyle olmak lazım ben artık öyleyim şahsen kim olursa olsin birine önce elimden geleni yaparım sonra bi geri çekilirim bakarım brnim verdigim değeri o da bana veriyo mu ya da daha ben onlar için fedakarlık yaparken bişey yapiyosa bitmiştir direk mesafemi koyuyorum böyle rahatım
(762 puan) tarafından
Bundan sonra ben de öyle yapacam öyle yapınca daha degerkisin bu zamanda kıymet bilmeyenlerin kölesi kıymet bilenlerin nankörüdür insanlar
(7,035 puan) tarafından
Valla kıymetli olurmuyun bilmiyorum derdim o da değil ben açıkçası eşimin ailesinden sorunluyum eşimle boşanma noktasına geldik çok kez artık alttan aldım aldım noldu tepeme çıktılar su saatten sonra da tepkimi korurum kırmızı cizgimi gosteriyorum artık ha biz haddimizi aştık rahatsız oldu haklı mı derler dediğin gibi kıymet veririler ya da delirdi kafayı yedi huyuna gidelim mi derler bilemicem iki turlude bana değen dokunan olmuyo varsın deli desinler
0 oy
(1,659 puan) tarafından
En yakın arkadaşımla paylaşırım bilirim niyeti iyi ve ona göre yönlendirir beni 
0 oy
(1,558 puan) tarafından

Kendimle.......

(369 puan) tarafından
nasil başa çıkıyorsun
(1,558 puan) tarafından
Üzüldüğümü kimseye belli etmeyerek
0 oy
(884 puan) tarafından
 En çok Eşimle paylasırım. 
0 oy
tarafından
Esimden başka kimsem yok benm 

Olmasa kimseye anlatamam derdimi 
(369 puan) tarafından
benim de esimden baska kimsem yok o da dinlemiyor artik beni isten gucten bana vakit ayiramiyor
0 oy
(1,185 puan) tarafından
En çok eşimle dertlesirim ve en çok onun yardımını ve desteğini görüyorum 
0 oy
(4,960 puan) tarafından
Annem ve kız kardeşim 
0 oy
tarafından
Evet esimin ailesinden bi ablam var cok severim o beni,ben onu cok iyi dinleriz
0 oy
(338 puan) tarafından
Valla canım çok sıkkınsa beni en iyi bilen Rabbimle drrtleşirim vallahi ona sığınıp dua edip sabredince herşey düzene giriyor buna her şahit olduğumda ondan başka birine gitmek bana saçma geliyor çünkü tüm dertlerin devası onda (ALLAH).
(369 puan) tarafından
sabrederken ben mahfoluyorum zaten o saatten sonra da mutlu olabilir miyim bilmiyorum
(338 puan) tarafından
İşte o yüzden ya rabbim kelamında sabredenleri müjdele diye buyurmuş onlar hiç bir zaman ziyan olmaz sende sabret dua et ama en önemlisi Allah'a gönülden teslim olmaktır.
(369 puan) tarafından
tesekkur ederim
0 oy
(537 puan) tarafından
Ablamm candır 
0 oy
(427 puan) tarafından
Malesef kimse yok kimseye güvenemiyorum. Bütün dertler sıkıntıları içime atıyorum o da beni bitiriyor
(369 puan) tarafından
ben de oyle olacam sonra kocam benden memnun olmayacak ben de hayattan bikmis olacam diye korkuyorum
(427 puan) tarafından
Şuan o durumdayım sürekli sürekli sorun anlaşamama ahh ahhh
0 oy
(1,017 puan) tarafından

Mesud (radıyallahu anh), Fahr-i Kainat Efendimiz (aleyhissalatü vesselam)'ın şöyle buyurduğunu nakletmektedir: “İhtiyacını insanlara arzedip onlardan çare bekleyenin dertleri asla bitmez. Derdini Allah'a açanların ise er ya da geç Allah'tan bir ferec-ü mahrece kavuşacakları muhakkaktır.”

(369 puan) tarafından
ben cok sukrederim dua ederim ama yine de mutlu olamiyorum ya bu inancimi da yitiriyorrum sonra. diyorum kendi kendime sabredince bir sey olmuyor dua edince hemen oluvermiyor o surecte insan bedel oduyor sanki. paramparcayim. bir seyler iyi olana kadar iş işten gecmis oluyor sanki. ben bir turlu mutlu olamiyorum son zamanlarda
0 oy
(728 puan) tarafından
Eşimle ve kız kardeşimle dertlesiyorum başka kimseye güvenemiyorum herkes illa bir yerde pişman ettiriyor bişey anlatınca 
0 oy
(15,992 puan) tarafından

Kendimle dertlesirim. Özellikle bulaşık yıkayınca. Genelde ablamla dertlesirim ama ona da öyle her şeyi anlatmam uzaktayız birbirimizden üzülüp bende aklının kalmasını istemem:(

0 oy
(788 puan) tarafından
Eltimle :)))
(369 puan) tarafından
aman diyim
(788 puan) tarafından
Ben çok severim eltimi neredeyse 10 yıldır beraberiz daha küçüktü geldiği zaman hele yeni doğum yaptığı zaman 16 yaşındaydı başını omzuma yaslar ağlardı beni yalnız bırakma diye çok ağrısı vardi bildiğin çocuk gibi ağlıyordu ya içim parçalandı o zaman :((  biz hep beraberiz 7 24 desem yeridir çocuklarımız kardeş gibiler seviyorum eltimi oda beni çok sever:)
0 oy
(1,401 puan) tarafından
Hiç arkadaşım yok. Arkadaşımda, sırdaşımda, dert ortağımda eşim. Her konuda arkamda, destekçim. Derdimin dermanı. Eşimden başka kimseye güvenipte derdimi anlatmam. Güvenmem kimseye.
0 oy
(3,646 puan) tarafından
Annem ve Kız Kardeşim     
0 oy
(2,267 puan) tarafından
Kendimle dertlesirim çünkü diğer herkes ben olsam diyerek başlıyor konuşmaya 
0 oy
(1,893 puan) tarafından
Allahimla.    

İlgili bir soru bulunamadı

380,039 soru

11,376,086 cevap