0 oy
576 göst.
Aile kategorisinde (369 puan) tarafından
iyi geciniyo musunuz

28 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Aşk gözlerinin  içine bakınca dunyalar benim oluyor 4 yılık evlyim  şükür bir kere sesini yukseltmdi  zor kavustuk   esim cok baglidir  evine eşine yuvasına 
(178 puan) tarafından
Mutlaka kavga olmuştur yok diyene inanmammm
(1,347 puan) tarafından
Emineeee allah seni kız çok dpgru dedin her evde kavga oluyordur belki bazıları görmemezlikten geliyordur çok dogru dedin valla
(178 puan) tarafından
Valla öyle kız illa kavga oluyor her evde  bazıları dışarıya kendini farklı lansediyor Bi tanıdığım var mesela esiule kavga eder tartışır dışarıya hiç anlatmaz ona sorarsan dört dortlukler
tarafından
Kuzularim  sizi inandırmak zorunda degilim ki alismsnz  ağız dalaşı  yapmya  dayak yemeye şaşırdınız  tabi
(178 puan) tarafından
Dikkat et sen dayak yemede bizim dayak yediğimizi  nerden çıkardın için kinle dolu anla havanı atarsın boş teneke
-Reklam-
+2 oy
(1,351 puan) tarafından
Bence kaybetme korkusu olan erkek çok sever 

Korkusu olmayan adam sevsede küçümser 
+1 oy
(2,692 puan) tarafından
Geçinmeye niyeti olan geçinir bacım.

Her zorluğa birlikte el atarsanız he birde kavga gürültü olabilir egolar catisabilir ama orta yolu bulup kinlenmemek lazım. Saygıyı çok yere almamak birde bu şekilde herkes yol kat eder ama evlilik yıllarca cozecegimiz bir bulmaca bilemeyiz.
(2,281 puan) tarafından
Büyüklerimizden en çok duyduğum kelime gecinmek isteyen gecinir gercektende öle bostan bahanelerle ayrılan çok
+1 oy
(1,667 puan) tarafından

Soruna cevap vermeyeceğim ama tavsiyede buluna bilirim yorumlar da okudum yaşamış biri olarak yazıyorum sana 

Bırak ailesi ne b.ok yerse yesin sen onlara karşılık verme görmez den gel ama eşinin görmesini sağla ama asla bağırıp çağırarak değil alttan alttan alttan tadli dille yap bı Kahve yaslan kocana dertleş ama paso onlardan yaptıklarından konuşma laf. Arasında lafı söyle cevabını al konuyu değiştir sürekli sürekli ısıtıp ısıtıp önüne koyna yılan gibi sok sonra hemen panzehiri ver 

Bak küçük bir örnek vereyim eşim sürekli ablasını arardı bı akşam konuştular ettiler hiç oralı olmadım koltuk örtülerini düzeltiyordum neden hep sen arıyorsun bırak birazda onlar arasın seni dedim sonra hadi bı kahve içelim dedim konuyu kapattım şimdi ablası aramadan aramıyor :devil:

(407 puan) tarafından
Taktik ci ve Zeki kadınlara bayılıyorum:))) sen buradaki bi çok kadına lazımsın bende ara da yaparım ama tutmuyor:))))
(1,667 puan) tarafından
Alya senin kocanda iş Yok o zaman bacım Allah yardımcın olsun ben evime de almıyorum evine gitmiyorum çocuğumu bile göstermiyorum ama bizim konular çok farklı o yüzden birşey diyemiyorum

Zelal teşekkür ederim cnm bende güzel işe yarıyor
(369 puan) tarafından
alya kac yillik evlisiniz
(88 puan) tarafından
6 yila gircez  @heygirls
(88 puan) tarafından
Vallahi bilmiyorum Gerçekten bu kadar erkeklerle evlilikle yürümüyor acaba eltilerim Çok gidiyorlar iki günde bir Oradalar Acaba kocamımı fişekliyorlardı neden gelmiyor senin karın diye bilmiyorum bu Sarık kocam da bana düşman oluyor tartışma çıkartıyor
+1 oy
(2,915 puan) tarafından
Yorumları biraz okudum da çok güldüm ya hani bazıları koca kavgası postların da ben olsam ağzına s.çarım, asla tahammülüm yok , eve almak, o lafı yediririm vs şeyler söyleyenler kuzu kuzu maşallah Allah daim etsin aslanlarım:)))))))
0 oy
(2,301 puan) tarafından
Başta saygı bence sonra sevgi böylelikle aradaki iletişim de güzel oluyor zaten benim düşüncem bu yönde 
(369 puan) tarafından
kocam da hep boyle diyor ama ailesi yuzunden hep kavga ediyoruz tamam onlar buyuk ama bana saygisizlik yapamazlar onlar yapinca ben de yapiyorum kocamla aram bozuluyor.
(2,301 puan) tarafından
Herkes yerini bilecek işte tamm eşinle anlaşma yolu bu ama biri sana sınırlarını aşıyorsa ona da dur denilmeli . Saygını.bozmadan eşinde arkandaysa dışarı da olanlar uyarılır anlamıyorlarsa muhatap olunmaz en güzeli bu bence .
(229 puan) tarafından
Hayatımızda her daim 3. Kişiler olacak can sıkan insanlar olacak en basiti kendi ailen yada esinin ailesi cok basit 3 maymunu oyna.Biz,eşimle 3 yıl olacak evliyiz.hayatta o kadar çok sorun yaşadık ki maddi olarak hep birbirimize sarildik.sukur bitti eşim bana sesini yukseltmez bende ona her daim birbirimize saygımız var ama gelelim eşimin ailesine.Ailesini çok severim yeni dogum yaptim biraz fazla karışıyorlar eşime desem böyle böyle diye kesin kavga ederiz gecen söyledim biraz 3 maymunu oyna dedi onları takma boş ver dedi.Bende öyle yapıyorum kimse icin eşimle aramı bozamam bu kim olursa olsun  ben eşimi sokakta bulmadım.Biz 8 yılin sonunda kaçarak evlendik eşim çocuğum benim icin kıymetli değersiz insanlar icin yuvamı bozamam.Bak yine eşimi özledim bir güzel mesaj atayim
(369 puan) tarafından
tesekkur ederim
0 oy
tarafından
Allaha hamdolsun 14 senelik evliyiz birmiz sinirliyken,birimiz kayboluruz ortadan sjsjsjsj birde senin ailen benim ailem diye bi kavgamiz olmadi hic, alttan almayi ozur dilemeyi biliriz 
0 oy
(1,666 puan) tarafından
Saygı hoşgörü ve kıymet bilmek bencee
0 oy
(339 puan) tarafından
Sabır Sevgi ve saygıdır sen ona değer ver ki o da sana versin ama bunlara rağmen yok gene aynı diyorsan o zaman ondan bir cacık olmaz derim.
0 oy
(3,416 puan) tarafından
Biri atesken biri su olmali sen bagirirsan o bagirirsa sinirle is baska noktaya gider ufacik neden kocaman problem olur bir tarafin sakin kalması lazım ve küslük de iyi birsey degil biz küs oldugumuzda ikimizde huzursuz oluyoruz barısana kadar 
0 oy
(2,675 puan) tarafından
Saygı olan bir yuva her daim iyi geçinir. Evet her zaman iyi gitmez önemli olan o sorunu kırıp dökmeden, bağırıp incitmeden çözmek. 
0 oy
(1,473 puan) tarafından
O sinirliyken susmam. Eğer bir şeye kızdıydsam bir süre sessiz kalıyorum yoksa ağzımdan çıkanı duymuyorum, o da duymuyor kavga büyüyor. Ama biraz sakinleşip kızdığımı söyleyince anlayıp özür diliyor
0 oy
(13,110 puan) tarafından
Evde birbirmizin yüzünü göremiyoruz ki kavga edelim 
0 oy
(1,236 puan) tarafından
Kocamın herşeye yapmasa bile tamam demesi sjjsj
0 oy
tarafından
Konysmadigim zaman süper dokunmayın keyfime diyor konuşunca doğru düzgün cevap yok bilmiyorum aynen olabilir... Vs vs o yüzden konuşmuyorum bende:)(
0 oy
(535 puan) tarafından

O konuşuyor bende ha haa evet hayatım sen haklısın diyorum 5 senedir beraberiz :D

0 oy
(67 puan) tarafından
Saygı . Tek kelime baska bı acıklama yok. Ask sevgı elbet var her daım rabbım nasıp etsn ama en onemlısı saygı. Insanlqr bırbırıne karsı saygısını yıtırmedıgı surece anlasmazlık olması ımkansıza donusuyo
(369 puan) tarafından
peki saygisizliga nasil cevap vericez ben tahammul edemiyorum bu durumlarda fevri davraniyorum
(67 puan) tarafından
Sen saygılı davran zamanla oda sana saygılı  davranır elbette. Ama saygı yok ve duElmıyosa o evlılık yurumez. Sadece evlılıge has bısey degıl aslnda arkadas ıs cevresı akraba felan saygı olmadıgı surece o ılıskı yurumez
0 oy
(691 puan) tarafından

Bana göre iyi geçinmenin sırrı güler yüz...Yani şöyle, eve geldiğinde suratımı asarsam ona huzuru kaçıyor , kavgaya bahane arıyor ama ben güler yüzlü olursam herşeye rağmen günün nasıl geçti diye sorarsam veyahut ilgili davranirsam eşimle çok iyiyiz ..Test ettim gerçekten ben ona nasıl davranirsam o da bana öyle davranıyor..Ayna gibi! O yüzden önce kendimizi düzeltelim zaten eşimiz ADAM'sa bize bakıp o da düzelir ..Rabbim herkesin evine mutluluk ve huzur versin <3

(181 puan) tarafından
Evet gerçekten aynen öyle deneyip gören bı insanım işe kendimizden başlamalıyız  zaten onlar düzelir
0 oy
(1,407 puan) tarafından
Şükür 5 senedir birlikteyiz şu ana kadar büyük kavgamız olmadı. O bana saygı duyar ben ona saygı duyarım. Tartışmamızda o sinirliyse ben susarım, ben sinirliysem o susar. Verdiğimiz kararlarda bir birimize danışırız. Bir birimize sormadan karar vermeyiz. Her zaman güler yüzle konuşuruz. Her yerde aşkım gülüm diye hitap ederiz. Bana göre her şeyden önce eşim ve kızım, eşime göre de herşeyden önce ben ve kızım. Yeri gelir arkadaşım olur, oyun oynar kafa dağıtırız. Yeri gelir dert ortağım olur oturur geç saatlere kadar sohbet ederiz. Adamına da bağlı tabi. Adamın içinde yoksa ne kadar konuşursan konuş ha duvara konuşmuşsun ha adama farketmez.
0 oy
(88 puan) tarafından
Vallahi canım biz iyi geçiniyoruz ama kaynana evine gidip gelmeme Biz de huzursuzluk yapıyor

İlgili sorular

+1 oy
12 cevap 224 göst.
4 Nisan 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Pakize333 (1,037 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 218 göst.
+1 oy
23 cevap 623 göst.
7 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 213 göst.
25 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,123 soru

11,379,464 cevap

34,866 kullanıcı

...