0 oy
253 göst.
Diğer kategorisinde (762 puan) tarafından
Kızlar eşim ıraktan 2 tane cay termosu getirmiş ikisini de kaynanamlar üst katta ikisini de arabadan çıkarıp yukarı götürdü biri benim biri onların ikisinde ayrıymiş  siz olsanız sizin SORUNUZA gitmez mi  ilk basta bana getirmesini isterdim sizce benmi çok abartiyorum birde ne getirmisse kendi evine yarısı hep onlara verdi hurma çekirdek halley alt  katta oturuyiruz altlı üstlü 

5 Cevaplar

0 oy
(943 puan) tarafından
Valla ne yalan söyleyeyim beklerim tabi benim kocam getirmiş herhalde bana da bisiler getirdi diye düşünürüm isterdim de yani 
(762 puan) tarafından
Bana özel olarak  vücut temizlik makinası getirdi evt isterdim ilk basta bana geturseyfi
(943 puan) tarafından
Onudami aldı kız aaa
(762 puan) tarafından
Vücut temizleme makinası mi evt urda uygun olduğu için herşey genelde herkes ıraktan tlf bile getirirler
-Reklam-
0 oy
(3,329 puan) tarafından
Anne bize getirdigini de sana getirmis de iste. Esin enteresan kaynanan daha enteresan 
(762 puan) tarafından
Evt  iste eşim ikisini de yukarı götürdü
0 oy
(2,009 puan) tarafından
ya ne kdr sacma bise insan once kendi evine getirir onlara sonrada götürebilirdi 
(762 puan) tarafından
Evt benimde zoruna Gotti
(2,009 puan) tarafından
simdi soylesen esine ailemin dusmanimsn sevmiyorsuna baglar klasik erkekler
(762 puan) tarafından
Banda dedi yürü annemlere gidelim yok dedim istemiyorum ya niye zorluyon o kadar eşya getirdi eşim ıraktan çoğunu onlara verdi bende dedim bu termos annme verecm senin annen benim himayemde değil beni ilgilendirmez diyor
0 oy
(854 puan) tarafından
Kocana soyle annesinden istesin, yanlışlıkla ikisinide size getirmisim desin alsin. Tabiki karısı olarak ilk ben beklerdim
(762 puan) tarafından
Yok diyor ben annem termosunu kırmış ona da sanda geturdim
0 oy
tarafından
Bu kaynanandan kaynaklanıyor

Bizde birşeyler aldığımız zaman kayınvalidem ilk benim hakkımı ayırır sonra evine yerleştirir. Yani eşin de ne görmüşse onu yapıyor..
(762 puan) tarafından
Evt ne yazık ki ben eminim iyi olmayani bana gönderdiler

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 348 göst.
25 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Aysegulnll (531 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 28 göst.
12 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Esra1212 (255 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 943 göst.
2 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Tulaysarican (7 puan) tarafından soruldu